LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offtopic

+45
RTX
tomeKK
Sianis
Kryx-Sama
Ichigo
kyru
Gem Kapocs
Drako
Purc
Spectre
Deman
Sonir Norend
nagash
Damien-Maelstrom
Cebo
Alucat
Éosz
Razakel
SirWalter
Halrien
Eglar
Andrew
Aemeth
Keruak
Skalle
Maloth
Avras
Lecram
Juviel
Nirwastir
Shivan
PG
Ashi Valkoinen
Ogen
Soloviel
Nedda
Ishar
Ameris
Lobster
Kildar
Michael
Keitel
Isair
Baharroth
Draug
49 posters

23 / 40 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Sonir Norend Kedd Május 05, 2009 7:32 pm

Nirwastir írta:
Sonir Norend írta:honnan látszik, hogy egy anyag nem megfelelő?

Általában a selyem, brokát meg ilyesmik mellett az szokott jó lenni ami természetes szálból van (len, pamut, gyapjú) és ezek közül is nem az, amiből a pólókat vagy a könnyen szakadós lepedőket varrják. Ha túl fehér, akkor érdemes valahogy picit bebarnítani, én például ki fogom próbálni hogy fekete teával ez mennyire működik.

az oké ha tudom a nevét, hogy mi a jó nekem de ettől még nem fogom tudni hogy honnan látszik egy anyagon hogy nem jó
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Kedd Május 05, 2009 7:34 pm

Ashi Valkoinen írta:Ezek összesen kerültek 9700 forintba.
Ez 24 doboz cigi ára vagy 50 söré vagy egyhavi felnőtt BKV-bérleté.
Olyan cigit szívjon a halál, olyan sört igyon a rosseb, és BKV bérletet vegyen aki hülye.

Nirwastir írta:
Sonir Norend írta:honnan látszik, hogy egy anyag nem megfelelő?
Általában a selyem, brokát meg ilyesmik mellett az szokott jó lenni ami természetes szálból van (len, pamut, gyapjú) és ezek közül is nem az, amiből a pólókat vagy a könnyen szakadós lepedőket varrják. Ha túl fehér, akkor érdemes valahogy picit bebarnítani, én például ki fogom próbálni hogy fekete teával ez mennyire működik.
Ajánlom a vöröshagyma kifőzött héját.

Deman írta:Az egészben annyi a vicc, hogy "géppel szőtt anyag túl egyenletes" és a mágiával szőtt? Wink Nem is tudom melyik könyvbe olvastam, hogy rájöttek milyen könnyű mágiával csipkét szőni és elkezdték tömeggyártani... Na mindegy legtöbb világ feelingjébe valamiér nem fér bele, hogy a mágiát értelmes dolgokra is használják...
Christopher Paolini - Örökség Tetralógia
Megjelent kötetek: Eragon, Elsőszülött, Brisingr. Ez a megoldás konkrétan a másodikban van benne.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Ruha

Témanyitás by Keitel Kedd Május 05, 2009 7:42 pm

Sonir: a képeken Neked is feltűnik mi a jó, élőben nehéz kiválasztani. Azt javaslom, hogy menj el valakivel, akinek már van vásárlási tapasztalata. Lehet megint kellene szerveznem egy bevásárlótúrát, ha összejön sok ember.

Én belemegyek a szigorúan nem kötekedésbe, sőt, azt szeretem. Jöjjenek az érvek.

Történelem: tényleg voltak kirívó színek, amit erről írtál, azzal egyetértek. A ruháid színei biztos jók, de az anyaguk nem. Ez látszik, láttam, észrevettem. Különbség van vörös, és vörös közt. Ha csak a szín számít, de az anyag nem hiába "ugyan az a szín" mégsem ugyan az. Ez pedig meglátszik, nagyon.

Az Arn című filmben, amiből a képeket válogattam, jól kinéző ruhák vannak, és a többségük hiteles is, persze akadnak ferdítések (hogy csak egy példát mondjak, a templomosok keresztje a ruhán, de azt direkt nem linkeltem), de ez az eddigi legjobb film szerintem. Légyszíves történelmi vitába ne kezdjünk, mert egyrészt lehet megalapozatlan a tudásunk, másrészt nem erre a fórumra való, személyesen, a források elemzésével együtt szívesen belemegyek mélyebben.

Ennek a hozzászólásnak nem ez, hanem a jól kinézés volt a lényege. A fénylő anyagokkal sincs problémám, ha az selyem, vagy brokát, de ezek nem úgy néznek ki, mint a műszál. Csinálhatjuk azt napokig, hogy összeszedegetek képeket, és összehasonlítjuk Őket. Azt értsétek meg, hogy a rossz anyag nem csak a korhűséget rontja (fantasy-ban nincs is történelmi korhűség) hanem a kinézetet is. Tolkienék sem műszálból dolgoztak, a köpenyek sem lepedővászonból voltak.


Az ár. Ne a ruháimat vegyük alapul. Azok azért drágák, mert kézi szőtt, kézivart, varrónős dolgok (jók is). Ha lejjebb adunk ebből az igényből egy kicsit, ami engem nem zavarna máson, géppel vart, és természetes, de gépi szövésű alapanyag. Nagyságrendekkel olcsóbb, de ettől még jól néz ki. Mondok egy listát, anyagárral:

Ing 1500
Alsó + harisnya vagy ezek helyett nadrág 3750-4000
Tunika gyapjú/lenvászon 3000-6000 vagy 750-1500
Öv 1000-1500
Cipő (bőrből) + övtáska + szütyő 3500 (átlag, ha 3 ember osztozik egy tábla bőrön + talpbőr is benne van)

Ebben a listában a fegyver nincs benne. Sok mindennek kiegészíthető később.

Ha az emberek pontosan oda mennének, ahova mondom, azt tennék, azt vennék meg, amit mondok, akkor ennyiért olyan felszereléshez vehetnének alapanyagot, ami nagyon jól nézne ki. Mondjuk így:

Offtopic - Page 23 8817018902_www.kepfeltoltes.hu_

DE!

Az alapanyag és a kész ruha közé ne tegyünk egyenlőségjelet. Ahhoz, hogy mindez elkészüljön sok munka kell, és ennyit már nem lehet szívességért kérni. Ha valaki tud varrni, az boldogul pár darabbal, de Én tapasztalatból a varrónőket ajánlom. Ha valaki nem hisz nekem, csinálja úgy ahogy eddig, aki azt feltételezi, hogy igazam lehet, kérdezze meg miért jobb a varrónő. Sokaknak ugye anyu, és a barátnő ingyen van. Mégsem lesznek sikeresek. Ami ingyen vagy olcsón van az sokszor csábító (ilyen a rendelkezésre álló rossz alapanyag) de attól még nem lesz jó.

Na itt egy kép. Ez a vörös/piros nem a larpokon megszokott vörös/piros, ezzel egyetértünk?

Offtopic - Page 23 4706093331_www.kepfeltoltes.hu_
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Május 05, 2009 7:45 pm

Deman, ki írta, hogy LIVE-on probléma a géppel szőtt anyag? Az csak hagyományőrzőknél számít, ha TÉNYLEG hitelesek akarnak lenni...

Damien, a ciginél 400 forinttal számoltam, a sörnél meg 200 forinttal (Azért nemcsak a boltban vesz olcsóbbért az ember sört, hanem szórakozóhelyen is fogyaszt, a kettő kb. 200 forintnál lehet egyensúlyban.) Amúgy viszonyítás végett írtam be őket. A lényeg, hogy egy elfogadható öltözet + kiegészítők költségei nincsenek az egekben.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Kedd Május 05, 2009 7:49 pm

Deman írta:Na mindegy legtöbb világ feelingjébe valamiér nem fér bele, hogy a mágiát értelmes dolgokra is használják...

Valamiér:
- Mágusok titkolózó hozzáállása, azáltal, hogy nem használják köznapi dolgokra, fenntartják a dolog misztériumát, hogy ők igenis különleges arcok. Jó példa erre az IRL hidegháború, a SZU és az USA nagyjából kiegyenlített volt fegyverkezési verseny terén, viszont csak az USA-ban alkalmazták a köznapi életben a spéci fejlesztéseket, pl. a teflont, a SZU-ban megtartották hadititoknak.
- A mágiarendszertől is függ, bizonyos mágiarendszerekben a mágiát nem lehet "méltatlan" dolgokra használni (gyk olyanokra, amikhez egyébként nem nagyon kellene varázslat), példaként a Testvériség (The Covenant) című tiniboszorkányos filmet tudom hozni, ahol a boszorkányok (akik érdekes módon hímneműek) minden egyes mágiahasználata öregíti őket, ráadásul a varázslás függőséget is okoz, így aki köznapi dolgokra akarja használni a mágiáját, harmincévesen egy kilencvenéves testével rendelkezhet, amit senki se akar.
- Az Eragonban egyébként ez a megoldás pont hogy egy elég durva plothole, ugyanis a világ mágiarendszere szerint minden mágikus hatásba annyi energiát kell befektetned, amennyibe neked egyébként mágia nélkül fájna a dolog (ezt az első könyvben mondja el Brom, amikor Eragont a mágia alapjaira tanítja). Namost, a csipkeverés hosszadalmas és unalmas munka, ez mágiával ugyanolyan hosszadalmas és unalmas lenne a világ mágiarendszere szerint, a meggyorsítása pedig durva energiákat emésztene fel. Az Eragon mágiarendszere rendszeresen megerőszakolja önmagát.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Kedd Május 05, 2009 7:52 pm

Akkor most az én verzióm:
24 doboz cigaretta: 12480Ft.-
50 doboz/üveg sör (üvegbetét! Very Happy) :15000Ft.-
BKV bérlet: az árát inkább eliszom/dohányzom.

Anyagi lehetőségeim: csóró vagyok. Ritkán van nagyobb mennyiségű pénzem. Azt meg elviszi más.
Pl.: Dobverő, havi két pár: 1400 Ft. Zenekari próba, heti 1 alkalom: 600 Ft.- stb...

És ezek még csak a fix dolgok.

Ez nem azt jelenti, hogy nem akarok igényes felszerelést. Csak nem biztos, hogy hamar össze tudom rakni - elhúzódhat.

MARGIT: Kildar, az Eragon mágiarendszere csak az energiát használja. Semmi mást. Minden változtatható benne, csak az energia nem. Épp ezért tudnak pikk-pakk csipkét szőni. MErt alacsony energiájú munka. Csak sokáig tart... Very Happy


A hozzászólást Damien-Maelstrom összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 05, 2009 7:54 pm-kor.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Mágia

Témanyitás by Keitel Kedd Május 05, 2009 7:53 pm

Ettől még bárki használhat gépi lenvásznat, az a játékon belül kézinek számít, mágikusnak nem.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Kedd Május 05, 2009 7:55 pm

Nem mágikusnak kell, hogy számítson. Csak egyszerű magyarázat, hogy mágiával alkották. Van ugyanolyan jó némely esetben ez a verzió, mintha kézi szövésűnek tekintjük Wink
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Ruha

Témanyitás by Keitel Kedd Május 05, 2009 8:00 pm

Teljesen mindegy, hogy mi a történet, a végeredmény a lényeg, hogy a világon belül az adott közönséges dolog hogy lett, az csak játékon belüli beszédtéma tárgya, nem több.

Más kérdés, hogy mennyire szeretjük, ha mindenkinek mindene különleges történettel, mágiával vagy hasonlóval készült. Nem szerencsés ha mindenki ezzel henceg a kocsmában, vagy legalábbis nem tűnik hihetőnek.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Kedd Május 05, 2009 8:01 pm

A "mágiával szőtt vászon" meg "köznapi kényelmi megoldások mágiával" elgondolásról csak egy mondatot még:

"Üdvözlünk a Harry Potter larpon."
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Kedd Május 05, 2009 8:03 pm

Ez meglehetőst demagóg hozzászólás volt...
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lobster Kedd Május 05, 2009 8:05 pm

"Végül egy összképi összehasonlítás:"

A probléma kicsit összetettebb ennél. Mert lehet összehasonlítani egy sereget és egy hirtelen összeverbuválódott zsoldosokból, parasztokból, kisnemesekből, felbőszült hívőkből + a világ minden égtájáról emberekből álló csapatot. Más lesz az összkép hidd el, még a legtrúbb anyagokból is...

Egyébként a jelmezkérdés + hitelesség vitája még kb 10 évig ugyanaz a zsákutca lesz amit amit pénznek hívnak. Nézz meg egy átlag airsoft játékot, és emberenként olyan 30-50-250 eFt-ot látsz a cuccukban. Viszont más is az átlagéletkor, és vannak boltjaik ahonnét tudnak vásárolni. 10 év múlva talán a LARPosok is elindulnak egy ilyen úton, de addig szélmalomharc a globális minőségjavításosdi. Persze törekedni lehet, de az emberek többségének ez "csak" egy hobbi.

ui: egyébként Caelum világán a mágiaelmélet simán elfogadja a mágikus szövés lehetőségét. Sőt tulajdonképpen a varázslatok egy része is energiaformázás és átalakítás, tehát simán belefér. Meg beleférnek szövőgépek is a világképbe Smile Legfeljebb zombihajtásúak...
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Kedd Május 05, 2009 8:06 pm

Damien: Amire ki akarok lyukadni, az annyi, hogy a fantasyvilágok sacc felébe (nem akarok belemenni a pontos arányba, vegyünk fantasyvilágnak mindent amiben mágia van) tényleg nem illik az általam fentebb vázolt okokból, hogy köznapi problémák és munkafeladatok végrehajtására mágiát használjanak.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Május 05, 2009 8:07 pm

Keitel: Szerintem nem fogunk dűlőre jutni Very Happy Én inkább a fokozatosság híve vagyok, részemről egyenlőre ezt a ruhát befejezem. Ha ez teljesen kész, mindennel együtt, akkr nekiállok egy újnak, amihez viszont saját kezűleg fogom szőni a vásznat. És ahhoz már szervezem a természetes festékanyagokat is. Részemről hamár TELJESEN korhű akarok lenni, akkor ez ezt jelenti.
Egyébként a belinkelt képen látható ruhát megnézném 3-4 nyári fakulás után Wink

Szerk.: Ki mit lát és mi zavarja a megjelenésben témához: Engem a ruháknál jobban zavar a filmből linklet képeken, hogy ha már ennyire figyeltek a korhűségre, akkor legalább szegecselt-ütött láncszemombinációból készíthették volna a láncruhákat, nem pedig netúr nyílt szemekből, még ha szépen is vannak összezárva Wink (Szegecselt-ütött/öntött kombináció: kb 10. sz.-tól már használatban volt, a láncszemek egy részét egyben öntötték ki, vagy lemezből ütötték, így nem volt rajta nyílás, a maradék szemek pedig normál módon drótból voltak tekerve, a végeket szegecseléssel zárták össze. Azért használtak öntött/kiütött szemeket mert olcsóbbak voltak mintha mindet szegecselni kellett volna.)


A hozzászólást Gem Kapocs összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 05, 2009 8:27 pm-kor.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Május 05, 2009 8:11 pm

Homár, igaz, hogy pénzkérdés, de mint példámon is láthattad, nem kell 20k-30k-250k pénzt beletenni egy LARP-os ruhába, hogy jól nézzen ki. Minőségjavítás, nos, az mindenkinek lehet az egyéni igénye.

(Amúgy az is meggondolandó, hogy egy-egy kard elkészítése mennyi pénzt emészt fel... ha az ember már eltört 4-5 kardot, azért az is pénz már... éppen ezért lenne érdemes kevesebbet, de jól megcsinálni.)
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Május 05, 2009 8:19 pm

Ashi: Igen, erre utaltam én is azzal hogy ha nem halivúdi filmeffekt akarsz lenni akkor már 4-5000 forintból idő és energiaráfordítással már lehet olyan ruhát csinálni amit részemről szivesen látok akárkin egy larpon.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Deman Kedd Május 05, 2009 8:30 pm

Hamár pénzkérdés, rohadt sok pénzt bele lehet ölni larpos felszerelésbe anélkül hogy látszana. Nekem tuti benne van összesen 80k-m, ha ezt átgondoltan teszem bele, valahogy ki is néznék már, de elég összevissza volt elköltve. Szal nemárt átgondolni, a minőségi anyagot meg csak akkor megvenni, ha szar olcsóból már kipróbált a szabásminta.
Deman
Deman

Hozzászólások száma : 152
Registration date : 2009. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lobster Kedd Május 05, 2009 8:41 pm

Mindenesetre én pl még a szgépes játékokban sem várok totális fotorealisztikus megjelenítést, és nem érdekel a grafika ha a játékélmény jó. Számomra egy Keitel akkor is tökéletes ha gépi szövésű a gúnyája, sőt ha őszinte akarok lenni az életbe nem különböztetek meg egy koszos anyagot hogy gépi vagy kézi e.

Azt tudom hogy a jó karakterjáték, a jelmezkészítési szándék és némi energiaráfordítás nekem többet ér a legautentikusabb hipercuccnál is. Tudom blaszfémia, de rajtam akkor is fekete sportcipő lesz ha ingyen hozzámvágnak egy szuper mokasszint, mert én nem fogok ugrálni meg kardozni egy olyan cuccban. Eddig elköltöttem kb 20 eFt-ot a jelmezemre, és nekem elég is ennyi. Tudnék többet is, de nem érzem szükségét.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Május 05, 2009 8:45 pm

A jó karakterjáték ismét egy jó kis flamelés alapja lehetne.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Deman Kedd Május 05, 2009 10:26 pm

Hát azér általában látszik a műszálas és szarul is tud kinézni, nem olyan az esése. Kevert szálasak azok amiket nem szúr ki azonnal az ember. Én nem ezért nem szeretem, effektíve utálom ha a bőrömhöz ér a műszálas. Szeretem a természetes anyagokat (gyapjút kivéve, bár múlt játékon egy gyapjús takarót használtam köpenynek és hamar megszoktam). Lenvászon fasza, pamut kevésbbé bőr megint fasza.
Amúgy a legjobb tényleg a KOSZ!! Amikor úgy néznek ki a ruhák (kalandozók, parasztok) mint amit tegnap elött varrtak és tegnap mostak, és még sose viseltek, akkor az gáz. Egy kevés a jó helyre csodákat tud tenni.

Szerk.: Amúgy ebből kiindulva én anno megtiltottam muternak, hogy kimossa az első larpos szettemet, mert azt gondoltam, mennyire jól fog kinézni 3-4 játék után ha látszik rajta hogy hsználva volt, de aztán ebből nem lett semmi mert csak kimosta. Laughing


A hozzászólást Deman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 06, 2009 1:34 pm-kor.
Deman
Deman

Hozzászólások száma : 152
Registration date : 2009. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Sonir Norend Szer. Május 06, 2009 12:17 am

Deman írta:
Szerk.: Amúgy ebből kiindulva anno én anno megtiltottam muternak, hogy kimossa az első larpos szettemet, mert azt gondoltam, mennyire jól fog kinézni 3-4 játék után ha látszik rajta hogy hsználva volt, de aztán ebből nem lett semmi mert csak kimosta. Laughing

tárolás kérdése a dolog Rolling Eyes
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Május 06, 2009 8:02 am

Én sosem mosom a LARP-os ruháimat, kivéve a fekete műszálas ingemet, annak úgyis mindegy, meg nem barbár/paraszt karakter megjelenítésére használom, hanem olyanénak, aminek kicsit nagyobb az igényszintje, így akár lehet tiszta is. De pl. a Cell 4-en felavatott jobbágyingem az már nem kicsit hiteles kosz szempontjából. Very Happy

Amúgy én a gyapjút nagyon is kedvelem, rájöttem, nem kicsit hasznos, ha az ember nem visz éjjelre sátrat. Tervezek egy gyapjú felsőt is, mert van értelme, a nadrág már bizonyított. A pokróc pedig alap, általában köpenyként szállítom, plusz még egy gyapjú köpeny.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lecram Pént. Május 08, 2009 6:23 am

Boldog születésnapot Ashi!
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Pént. Május 08, 2009 8:14 am

Boldogat Ashinak. Most már az USAban is tolhatja a vigyorexet kedvére.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Pént. Május 08, 2009 8:19 am

Köszi.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 23 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

23 / 40 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.