LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

+22
Lorin
Dreegar
Predi
Ahriman
Mortor
Magitor
belzee
Keitel
Pangloss
Lecram
Spectre
PG
Andrew
Lobster
Kildar
Sonir Norend
Eglar
Damien-Maelstrom
Soloviel
Gem Kapocs
Deman
Ashi Valkoinen
26 posters

8 / 16 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Kildar Szomb. Ápr. 03, 2010 3:50 pm

Lobster írta:Viszont jó lenne vmelyik idei játékon legalább két ilyen kardos ember és lehet kicsit élőben is gyakorolgatni meg véleményezni a témát.
Szerintem amit szóban el lehetett mondani azt már kb elmondtuk...

Szóltok, és viszek indokolatlan mennyiségű mindenféle fegyvert, főleg standard famagos és kísérleti sátorrúd témakörökben, de tőrök szintjén megjelenek pár kicsit fémmagossal, esetleg ha addig megcsinálom akkor kísérleti bőrmagossal is.

Rapier jellegű okosságok: Kosár témájára én a wcpumpa, műanyagtál és merőkanál dolgok helyett a világítós grosse messeremen is látható drótozott kézvédőre esküdnék (acéldrót+ polifoam csíkok), jól formázható, kis ügyeskedéssel igen masszív lehet, és nem fog eltörni - ha túl nagy ütést kap, legfeljebb deformálódik, és némi erőlködés árán visszaalakítható. Az egyeztetett időponttól függően addigra lehet, hogy előállok egy famagos rapír/estoc/sciavona/aminekkinéz példánnyal, mint egyfajta "mérési etalon".
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Pangloss Hétf. Ápr. 19, 2010 1:53 pm

No. Kildar ígért valamiféle schiavonát, Andrewnak meg ott van a Tisztességtelenség Párbajtőre, úgyhogyha ezen két fegyver, és Andrew meg én egy időben egy adott helyre kerülünk, szerintem semmi akadálya megmutatni, hogy hogy is megy ez. Én azt mondom, hogy rapierral nagyon kell akarni, hogy valami SZEMbe menjen, és teljesen irreveláns, mivel aki rapiert hoz, az feltehetőleg tudja használni, és aki feltehetőleg tudja használni, az meg feltehetőleg testre támad. Angol vívóiskolán kívül nem láttam kifejezetten szemenszúrás szúrást, ott is azzal a lábjegyzettel, hogyha már mindenképp ezt a fajta szúrást használod, akár csinálhatnád testre is, mert akkor csak az ellenfeled hal bele, és ő nem szúr tökön mondjuk, miközben te fejre irányzol egy... na mindegy.

Itt egy egész korrekt videó, amit találtam, szúrásból hárítás, visszaszúrás, jó lassú, kár hogy nem magyarázzák el. Az állások kábé olyan szarok, mintha csak én csinálnám, de a szúrások és egynémely hárítás ezerszer szebb.

Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Kildar Hétf. Ápr. 19, 2010 2:11 pm

Kicsit kötekednék.

mivel aki rapiert hoz, az feltehetőleg tudja használni,

Ebben én annyira nem lennék biztos. Láttam én már CJ-n cifra dolgokat.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Pangloss Hétf. Ápr. 19, 2010 2:15 pm

Akkor seggberúgom azt, aki nem. Nem gyalázhatják a kedvenc fegyveremet!!! Very Happy
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Ápr. 19, 2010 2:39 pm

Ó dehogynem... The world is a big and cruel place, my dear friend...
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Lobster Hétf. Ápr. 19, 2010 2:46 pm

És nemcsak CJ-n Smile De ott aztán főleg :S
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Ápr. 19, 2010 4:36 pm

Ez kb olyan okfejtés miszerint ha valaki az fegyvert larpra akkor tudja használni. Holott a nagy átlag ennek homlokegyenest ellent mond minden téren minden fegyverrel minden játékon.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Kildar Hétf. Ápr. 19, 2010 4:50 pm

Igen, pontosan erre akartam kilyukadni Wink
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Eglar Hétf. Ápr. 19, 2010 5:37 pm

Néha már azon gondolkozom, hogy a szabályrendszeri eligazítás mellé be kellene venni az alapállások/alap vágások oktatását is... :sarcasm:
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Pangloss Hétf. Ápr. 19, 2010 5:40 pm

Te ezt szarkasztikusan mondod, szerintem meg nem lenne hülyeség. Trúlarpon sem véletlen szerettem volna, ha Kildar megmutatja az alapállásokat, meg gyakoroltat velünk néhány vágást, mert ott csak ő tudott bármit is a hosszúkard használatáról, Skalle, Ichigo meg én csak úgy voltunk. Okés, én a vívókarddal még elszenvedtem valahogy, de Skalle meg Ichigo inkább érzésből vív, mint technikából. Az meg nem rossz dolog, meg ők tudnak is vigyázni másokra, meg a larpos réteghez ideális amit csinálnak, csak hát... itt ha egyvalamivel tudnám a Larphatárt jellemezni, az a határok állandó feszegetése. Többet, jobban, sokak részére!
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Ápr. 19, 2010 5:52 pm

Nem véletlenül kaptok kilónyi videót, vívókönyvet és egyebeket Wink
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Kildar Hétf. Ápr. 19, 2010 6:11 pm

Eglar írta:Néha már azon gondolkozom, hogy a szabályrendszeri eligazítás mellé be kellene venni az alapállások/alap vágások oktatását is... :sarcasm:

Most így értelmesen fórumba fogalmazva nem tudom kifejteni, de itt a log kicsit vágva ahol kifejtettem:
(19.53.50) Kildar: alapállások-alapvágások ismerete amúgy
(19.53.56) Kildar: kevés
(19.55.43) The Duellist: Írtam a reagban, hogy te vágásokat is mutattál
(19.55.55) Kildar: az is kevés
(19.55.56) Kildar: igazából
(19.56.12) The Duellist: Igazából minden kevés, de az még mindig több, mint a semmi
(19.56.13) Kildar: kell idő amíg az ember "átszokik" az "érzés"ről a technikára
(19.56.41) Kildar: szal van egy rakás (nem szükségszerűen rossz) beidegződése a legtöbb embernek ami miatt nehéz a váltás, idő és befektetett munka kell amire nem mindenkinek van lehetősége
(19.57.04) Kildar: pont mert a nem szükségszerűen rossz beidegződés eleinte még mindig jobban beválik mint a nem készségszintű technika
[...] tl;dr: a játék előtti gyorsgyorstalpaló kevés

(19.59.44) The Duellist: viszont ha legaláb az esélyt megadjuk, hogy vívjon
(20.00.02) The Duellist: Akko azzal ártani max addig ártunk, amíg összezavarodik a gyerek az érzés és a technika között
(20.00.07) Kildar: nem is azt mondtam hogy ne adjunk esélyt
(20.00.55) Kildar: csak általában akik kurvagázul/szarul de valami rendszerbeli bullshitkedés miatt hatékonyan tolják azok meg vannak győződve róla hogy kurvajól csinálják
(20.01.25) Kildar: és inkább ezzel van probléma mint a lelkes amatőrrel, mert ők legalább hajlandóak tanulni
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Ápr. 19, 2010 9:34 pm

Osztom Kildar véleményét, sőt, jobban átgondolva szorzom is. A gyorstalpaló nem ér semmit. Sőt, ha folyamatosan nem gyakorol az ember, akkor hiába űzte sportszerűen, kikopnak a technikák, állások, stb. (lásd. pl. én.)

Hanyagoljuk az ilyen álmokat, hogy maxitrúvívás5percalatt, és tényleg, most mi hagyományőrizni akarunk, színészkedni, vagy játszani? Én ez utóbbira szavazok.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Eglar Kedd Ápr. 20, 2010 7:03 am

(zárójeles megjegyzés: ezekkel én is tisztában vagyok. Pontosan a fentebb említettek miatt került oda a hsz-em végére a ":sarcasm:" jelölés. De úgy látszik, a rokonaimnak van igaza, és nem vagyok képes úgy kommunikálni, hogy más is megértse, és így nyilván teljesen jogos és megérdemelt, hogy a hibás kommunikáció miatt mindenki kiosszon.)
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Kildar Kedd Ápr. 20, 2010 10:04 am

Nem azért vágtam be a választ hogy lecsesszelek, hanem mert volt akiben szarkazmus nélkül vetődött fel a gondolat - és akkor már egyszerűbb a témaindító gondolatra válaszolni, legyen az szarkasztikus vagy sem.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Ápr. 20, 2010 4:07 pm

Igazából kaptok tőlem is, Kildartól is, másoktól is tanulásra alkalmas anyagokat. Sokaknak adott a lehetőség is (főleg pestieknek, de a többiek sincsenek teljesen ellehetetlenedve), úgyhogy aki akarja, az tudja tanulni. Aki csak csápolni megy le, az játszon úgy, engem nem zavar amíg herén/pofán nem vág, akkorviszont egy jólirányzott zornhauval összetöröm.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by belzee Kedd Ápr. 20, 2010 8:02 pm

sőt, nem elég ismerni az alapokat, de azt a larpos fegyóval is ismerni kell, mi a lehetséges kombó vele, pl.: keresztvágás ellen másfélkezessekkel ami fémmel kiemelhető az famagossal szemöldökrepesztő hárítás lehet, sátorlécessel meg kézfejrevágós lecsúszka...

tehát gyakorlás a rendje mindennek( legalább heti 2-3 óra lenne egészséges párban saját cuccal, minél több ember és bofi ellen...
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Magitor Hétf. Jún. 07, 2010 7:21 am

Belzee írta:sőt, nem elég ismerni az alapokat, de azt a larpos fegyóval is ismerni kell, mi a lehetséges kombó vele, pl.: keresztvágás ellen másfélkezessekkel ami fémmel kiemelhető az famagossal szemöldökrepesztő hárítás lehet, sátorlécessel meg kézfejrevágós lecsúszka...

tehát gyakorlás a rendje mindennek( legalább heti 2-3 óra lenne egészséges párban saját cuccal, minél több ember és bofi ellen...
Bizony csinálni, csinálni, csinálni kell nincs mese. Láttad az én bofferemet Leó, csak már kivan súlyozva, viszont kap egy még rendesebb polizást, markolatra is mert ugye ki van bélelve ólommal hogy ne legyen pengenehéz. Larpos vívásnál szerintem ez pont a gond hogy a fegyverek nagytöbbsége azok irrálisan vannak kisúlyozva. Jelneleg az enyémmel érzem azt hogy fegyver van a kezembe, hiába van súlya ezt jobban tudom kontrollálni mint egy pillekardot, viszont true előnyt biztost hogy szinte az össze "vágófegyvert" gyk kardot söpörni tudom vele, viszont emiatt félsz is van bennem hogy ezzel a fegyverrel nem engednek be sehova mert azt mondják hát de nehéz és azzal sérülést lehet okozni, holott pont a súlyozás miatt "könyebb" ütni vele. jelenlegi polival és védőhuzattal van cirka 1.7 kg ami nem éppen könnyű viszont másfeles 120 centis 90 es pengével vastagítot jól burkolt 10 centi vastag keresztfával, a magja bambusz de nem a díszfajta, rendesen vastag fala van a kisujjam nem fér be a lukán de egy kényelmesen vastag fogása van, sehol nincs leágazása, tehát még ha szakadna a poli akkor sem tud senkit megsérteni minden éle smirglizve van, az ólóm egy része a markolatba öntve a másik lapítva a végén körbe, illetve ezen lesz egy csinos poligomb hogy még véletlenül se lehessen azzal sebezni.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by belzee Hétf. Jún. 07, 2010 9:12 pm

ami nállatok a legjobban tetszett az a nyűhetetlen zsugorcső a tower tape helyett, az zseniális cucc! erről is írhatnál tapasztalatot készítés/anyagtulajdonság szinten...
máskülönben meg róllatok el is hiszem hogy gyakoroltok napi szinten két kalapálás között. az upgradet meg letesztelhetjük alkalom adtán, de csak napközben tudok beugraani, az este a családé, és késést nem engedhetünk meg a fürdetésben!
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Magitor Kedd Jún. 08, 2010 3:23 pm

Belzee írta:ami nállatok a legjobban tetszett az a nyűhetetlen zsugorcső a tower tape helyett, az zseniális cucc! erről is írhatnál tapasztalatot készítés/anyagtulajdonság szinten...
máskülönben meg róllatok el is hiszem hogy gyakoroltok napi szinten két kalapálás között. az upgradet meg letesztelhetjük alkalom adtán, de csak napközben tudok beugraani, az este a családé, és késést nem engedhetünk meg a fürdetésben!
őő
azta fegyvert pont ma alakítottam át Xd egy lvl2 bofferé mert jó az csak nem fegyver alakú, és nekem van egy ilyen rosszérzésem a virslifegyvertől. Sajnos képet lehet nem tudok róla de volt videóm róla, helyette a "zsugorcsőves" fegyver most felrakom a műhely topikba persze átalakítva.
Egyébbként dióhélyban annyit róla hogy kör keresztmetszetre nagyon jó viszont drága egy méter belőle kb 900 forint ebben az átmérőben akkorát kell választani hogy megszorítsa a polifoam réteget viszont annyira hogy tartása legyen ne csúszkáljon rajta de ne is legyen gumibot. Az anyagról tudni kell hogy alapból a 2x az átmérője nyugalmi állapotban és hő hatására ami kb 150-200C° zsugorodik de maximum az eredeti átmérő felére tehát ha mondjuk 20 centis durungunk van készen felpolifómozva akkor az idális átmérő nem a 40/20 (40 ről 20 ra) centis hanem alatta valahol 20/10 esélytelen felrakni de pl 25/12.5 már jó. Amint kész a polifómozás akkor uccu neki ráhuzzuk a már mérete vágott csövet és hőkezeljük. Hőlégfúvó a legalkalmasabb, de szabadtüzön távol tartva tőle is járható a kezelése. Fontos hogy addig zsugorodik ameddig hőt kap, tehát beszabályozható így az ürmérete, viszont csak egyre kisebbre zsugorodik visszafele nem lehet alkalmazni. Ha elsőra lötyög nem baj, mert addig lehet zsugorítani ameddig el nem éri az eredeti átmérő felét. Vágásnál nagy ollóval mindig egyenesen! ne legyen szakadt mert ott amikor zsugorodik elkezd szétszakadni. Ami nnekem probléma volt az a vége mert kökemény lesz ha teljesen összehúzod, tehát szreintem az az ideális hogy a testre ráhúzod a és a végét pedig a jól bevált módszerekkel zárod le. Kb ennyi.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Magitor Csüt. Jún. 10, 2010 9:04 pm

Gem Kapocs írta:Ez kb olyan okfejtés miszerint ha valaki az fegyvert larpra akkor tudja használni. Holott a nagy átlag ennek homlokegyenest ellent mond minden téren minden fegyverrel minden játékon.
Erről Swarcz jut eszembe Fallouton amikor behisztizett hogy nemigaz hogy a gázos glokkal 2 méterről töb lővésből nem találom el, ő meg lazán kiszed elektromos szarral XD Szóval ha így ézzük akkor tényleg nagyobbrészt hozzánemértő eberek esnek ki ilyen játékokra. Most csak példaképp ki ad le havi 500-1000 lövést a fegyvereivel hogy szokja? Vívásba dettó ki az aki heti szinten gyakorol? És pont az ilyen emberek lesznek azok akik balesetveszlyesek. Persze kivétel az olyan veszélyes alakok akik 6 éve vivnak és már fullatommesteri szinten vannak önön lelki világuk szerint de.... XD
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Sonir Norend Csüt. Jún. 10, 2010 9:17 pm

egy profi kiszámítható. A világ tele van veszélyes amatőrökkel
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Pangloss Hétf. Jún. 28, 2010 3:31 pm



Ugyan koreografált, de ezen gyönyörűen látszik a vívásból oly sokszor kifelejtett mensure, tempo és contratempo (illetve egyéb elnevezés, ennek megfelelője). Amúgy meg kedvenc fegyvernem értelemszerűen.

Látványnak mindenképp jó.
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Jún. 28, 2010 4:48 pm

Nem vagyok meggyőződve arról hogy ez mindenhol koreo. Ügyesek, ami viszont nagyon bántja a szemem az az éllel blokkolás nem egyszer nem kétszer egymás után, főleg a szablyánál -.-
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Mortor Hétf. Jún. 28, 2010 5:36 pm

Nem értek hozzá, de stabilabb a fogás ha éllel hárítom. ( nem mintha vívnék sűrűn )

Mortor

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2010. Jun. 28.

Vissza az elejére Go down

Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók - Page 8 Empty Re: Vívás: technikák, tapasztalatok és útmutatók

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 16 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.