LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

+11
Iffar
Oldamur
Nirwastir
Lorin
Gem Kapocs
belzee
Kildar
Ashi Valkoinen
Magitor
Tani
Lobster
15 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Lobster Vas. Jan. 16, 2011 7:00 pm

Üdv!

A tavalyi LSZT-n a LarpHaTár "nyerte" a következő esemény rendezésének nemes feladatát. S folytatva a Debrecenben megalapozott irányvonalat, az eddig Live Szervezői Találkozót kicsit kibővítve - s ezúttal már a névben is jelezve - Larper Találkozót szerveznénk, ahol nem csupán a játék szervezők, hanem a játékosok szemszögeit és esetleges csapatait is szeretnénk megismerni.
Szakítva azzal a mára már elavult nézettel, hogy a larpélet "felelősei" kizárólag a szervezők, szeretnénk olyan programokat és előadásokat lebonyolítani, amelyek mind a játékosok mind a szervezők számára értékesek lehetnek. Ugyanilyen fontos, ha nem fontosabb, hogy a két csoport közti kommunikációt és információáramlást is elindítsuk, vagy ahol már zajlik ott javíthassuk ennek feltételeit.
Első körben azt szeretnénk felmérni, hogy kik és milyen területen vállalnátok részt ezen esemény megszervezésében, illetve milyen ötletek és elképzelések vannak akár a témák akár a lebonyolítás menetét illetően.

Eddigi infók:
Tervezett időpont: április 10-11 (jelenleg nem fix) SZERK: perpill május 7-8 az esélyes.
Tervezett helyszín: Gödöllő

Itt az első fázisban még nagy mozgásteret hagyunk a kreativitásnak, mivel a konkrét programok fixálása február elején kezdődik, ezért addig még a teljesen hajmeresztő ötleteket és észrevételek is várjuk Smile


A hozzászólást Lobster összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 17, 2011 8:58 pm-kor.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Tani Hétf. Jan. 17, 2011 10:01 am

Hali!

Tudom, hogy nem csak rolunk van szó, de néhány visszajelzés kapásból:
- Április 10-11 vasárnapi, illetve hétfői napra esik.
- A rá következő hétvége, április 16-17 Lumina Cornu Asztali Torna, innentől kezdve nekünk nem sok esélyünk van, hogy elmenjünk.
- Még nem tudom, mikor lesz idén az OSzAKE, mert sajnos a tervezett időpontot át kell variálnunk, és még nem sikerült új időpontot egyeztetni a sulival, de március (26) utolsó, illetve április (2) első hétvégéje a legesélyesebb.
- Április 30-án én esküvőre megyek, nekem az tuti nem jó.

Tudom, hogy nem csak hozzánk kell alkalmazkodni, de azért megkérdezném: van rá esély, hogy korábban (március) vagy később (május) legyen megtartva? Nekem így nagyon sürű lesz az április.
Tani
Tani

Hozzászólások száma : 71
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdúszoboszló, Debrecen
Registration date : 2010. Mar. 18.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Lobster Hétf. Jan. 17, 2011 10:29 am

Nem csak hozzátok, de hozzátok is szeretnénk alkalmazkodni, ezért is lett kirakva az időpont már most.

- Jogos, a dátum eredetileg 9-10 lett volna Very Happy
- Ha az oszake pont fogja az április első vagy március utolsó hétvégéjét, akkor hiába raknám korábbra, vagy ráesne, vagy megint egy héten belül lenne ami gondolom megint nem jó.
Esetleg a május 7-8 jöhet szóba, kérdés hogy az a tanulóknak mennyire kavarós (és hogy lesz e már akkortájt valami korai larp szervezve).

Sajna az asztali torna idején lesz egy nagyobbacska (nemzetközi) airsoft játék, Op. Housekeeper 2, amire vszeg mennék, így az sajna kiesik nekem...
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Tani Hétf. Jan. 17, 2011 10:35 am

Én az asztali tornát azért hoztam szóba, mert nekem akkor tuti nem jó, és a luminások, ha el is akarnának jönni, akkor sem tudnának.

Az, hogy esetleg összecsuszik az Oszake, meg a LT időpontja ilyen közelre, annyira önmagában nem problémás. Az, hogy összecsuszik az LT, az asztali torna, az oszake, meg az esküvő, na az már inkább, mind fáradsági, mind anyagi teherbírás szempontjából.

Szerk: utolag jutott eszembe: március 19 szombat munkanap. Elvileg akkor kell ledolgozni a március 14-ét, hétfőt.
Tani
Tani

Hozzászólások száma : 71
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdúszoboszló, Debrecen
Registration date : 2010. Mar. 18.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Magitor Hétf. Jan. 17, 2011 10:44 am

Tani én is mennék LSZ re veletek ha tudtok menni/ lesz hely! Very Happy
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Tani Hétf. Jan. 17, 2011 10:48 am

Ok, akkor erről majd egyeztetünk, ha alakulnak a dolgok.
Tani
Tani

Hozzászólások száma : 71
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdúszoboszló, Debrecen
Registration date : 2010. Mar. 18.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Ashi Valkoinen Hétf. Jan. 17, 2011 11:02 am

Tanulók szempontjából május 7-8 még nem vizsgaidőszak, a jelenlegi ismertségi körben nem tudok olyanról, aki idén érettségizne (máj. 9. hétfő). Korai LARP közbejöhet, de max. nem tervezünk oda. Én jobban kibékülnék a májusi időponttal, főleg akkor, ha többen is el tudnak jönni!
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Kildar Hétf. Jan. 17, 2011 11:11 am

Mérnökjellegű szakokon mondjuk a szorgalmi időszak utolsó két hete sokkal nagyobb para, mint a vizsgaidőszak - én mondjuk megoldom, a többiek is talán.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Lobster Hétf. Jan. 17, 2011 3:47 pm

Ok, akkor második nekifutásra megpróbáljuk a Május 7-8-as hétvégét.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 17, 2011 4:11 pm

Szerintem én is tudok menni a májusi időpontban, de a többieket is megkérdezem, hogy nekik megfelelő lesz-e vagy sem.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by belzee Hétf. Jan. 17, 2011 7:43 pm

A május nekem is okénak látszik, ha nem is teljes 2 napra...
július 4-én születik következő babánk, de kíváncsi vagyok rátok!
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Jan. 17, 2011 7:46 pm

Ha tudok nézelődni lemegyek, de szokás szerint megint az utolsó pillanatig nem fogom tudni hogy ráérek-e. Még végiggondolom hogy valami értelmes előadást össze tudok-e hozni, ha igen akkor megoldom a lejutást.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Lorin Hétf. Jan. 17, 2011 10:38 pm

Hát ha addig elélek akkor én is ott leszek!
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Nirwastir Kedd Jan. 18, 2011 4:48 pm

Én tavaly ígértem előadást, de ha márciusig nem készülök el vele, akkor nem valószínű, hogy sikerül. Nemnagyon találtam eddig szakirodalom-szerűséget-se : ( Viszont mindenképp ott leszek, nekem csak az április első két hétvégéje nem lett volna jó.
Nirwastir
Nirwastir

Hozzászólások száma : 327
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. May. 03.

http://zgraph.casthaste.net

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Tani Kedd Jan. 18, 2011 6:04 pm

A május 7-8 időpontot nagyon köszönöm, nekem az tökéletes.

Egyébként az Oszake új időpontja: április 2. Úgy azért érdekes lett volna, 3 egymást követő hétvégén Oszake, LT, majd Lumina asztali torna. pale
Tani
Tani

Hozzászólások száma : 71
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdúszoboszló, Debrecen
Registration date : 2010. Mar. 18.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Vendég Csüt. Jan. 20, 2011 11:11 pm

Én esetleg megcsinálhatok egy olyat, hogy a 2010es évi live képekből csinálok egy kis videót, úgymond összefoglalva, milyen játékok zajlottak le abban az évben. Másra amúgy se lennék jó xD, maximum nézőnek Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Lobster Pént. Jan. 21, 2011 12:52 am

Minden kreatív és/vagy praktikus ötletet és segítséget szívesen látunk, így természetesen ezt is. De persze ha jelenléteddel kívánod csupán emelni a rendezvény fényét már az is jó! Razz (nincs annál nagyobb öröm mint amikor okos és csinos larperlányokat látok ahová nézek Smile )

Viccet félretéve, lesz egy rakat olyan lehetősége ahol játékbeli tapasztalatokról is szó fog esni, ott bizonyosan sok érdekes/hasznos dolgot hozzá tudsz majd tenni a beszélgetéshez.

ui: remélem februárig kiderül, hogy megkapjuk a most kinézett helyet, addig bevallom nem merek konkrétumok szintjén tervezni, de azért az ötletlista rohamosan bővül... cheers
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Lorin Pént. Jan. 21, 2011 1:38 am

Olyan segítséget is elfogadsz amit fiúk is csinálhatnak (nem nem arra gondolok Razz) mert ha tudok valamiben egyszerű kevésbé bonyolult munkában (pakolás, szerelés mitoménmi...) segíteni akkor csak szólj nyugodtan. Amúgy is hajnalba kell majd indulnunk ha időben Pestre akarunk érni, és amúgy se jó ha minden ilyen kis apró cseprő munkával az amúgy is túlterhelt szervezők foglalkoznak.
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Lobster Pént. Jan. 21, 2011 1:49 am

Természetesen minden segítséget elfogadunk, előre is kösz Smile Ofkórz bizonyos határokon belül Razz

A feladatokról még nincs sok elképzelés, de amint lesz tudni fogjátok hol lehet belefolyni a szervezgetősdibe Smile
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Lorin Pént. Jan. 21, 2011 1:54 am

Lobster írta:Természetesen minden segítséget elfogadunk, előre is kösz Smile Ofkórz bizonyos határokon belül Razz

A feladatokról még nincs sok elképzelés, de amint lesz tudni fogjátok hol lehet belefolyni a szervezgetősdibe Smile

Hááát én arra gondoltam hogy ott helyszínen amiben tudok segítek. Razz A szervezősditől nekem az utóbbi időben már fájt a fejem( amúgy is de az indokolatlan mennyiség és felesleges hülye kérdés nagyon fárasztó...), ezért nem is csinálok semmit mostanában.Szóval inkább lennék végrehajtó egység:P:D
Tényleg korai még ilyenekről beszélni, de gondoltam jelzem, hogy szívesen segítek ha tudok.
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Tani Pént. Jan. 21, 2011 11:18 am

Én is szívesen segítek, bármiben, amiben tudok, csak szólj majd.
Tani
Tani

Hozzászólások száma : 71
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdúszoboszló, Debrecen
Registration date : 2010. Mar. 18.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Magitor Pént. Jan. 21, 2011 11:34 am

Én meg senkinek semmit, Csodás lényem jelenléte elég hogy tökéletesítse a rendezvényt. /troll off Very Happy Amit kell abban ah tudok segítek Very Happy
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Oldamur Szer. Jan. 26, 2011 3:30 pm

Egy érettségi sajnos befigyel....
Oldamur
Oldamur

Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2010. May. 03.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Lobster Szer. Jan. 26, 2011 3:35 pm

Jesszusom, már hétvégén is van érettségi? Hogy rohan az idő Smile

Viccet félretéve, tudja valaki pontosan mikor lesznek az érettségik? (azt megtaláltam hogy péntekig lemegy az alap zöme, kivéve Biosz és Info, de azok meg vagy két napra rá lesznek csak)

Az emeltszintűekkel kapcsolatban viszont nincs infóm...

Egyébként egy LT pont jó alkalom kiheverni egy érettségi izgalmait, illetve kicsit pihenni a következő heti biosz/infós vizsga előtt! Razz
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jan. 26, 2011 3:48 pm

Megérdeklődöm anyámékat ha hazaértek.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Larper Találkozó - 2011. Május 7-8. Empty Re: Larper Találkozó - 2011. Május 7-8.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.