LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krulada LIVE - Általános megbeszélés

+22
Damien-Maelstrom
Lobster
Sonir Norend
Eglar
Nirwastir
Andrew
Nedda
Jason
Cebo
Juviel
Skalle
Shivan
Ashi Valkoinen
Ishar
Michael
Draug
Ogen
Lecram
Ameris
Soloviel
PG
Kildar
26 posters

9 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szomb. Ápr. 18, 2009 8:21 pm

Én mondjuk immortalkodást nem tapasztaltam. Very Happy
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Jason Szomb. Ápr. 18, 2009 8:32 pm

Immortálok minden játékon (ahová van szerencsém eljutni) ott vannak...hiába ezért immortálok... ^^
Jason
Jason

Hozzászólások száma : 21
Age : 36
Tartózkodási hely : Pilisvörösvár
Registration date : 2008. Jul. 28.

http://zenemagazin.com

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by nagash Szomb. Ápr. 18, 2009 11:06 pm

Akkor komment ,igaz nem vagyok túl éber 2h alvás után. Először is esőben NagAShivan trióként sikerült megérkeznünk elsőként a terepre... de akkor gyorsan boltkeresés,betárazás Hubertusból éjszakára../hmm../
egyébként vicces, h pont a legfázósabbak nem hoztak magukkal pulóvert...én hoztam csak nem vettem fel, azaz nem rajtam volt.
a játék jó volt, mert kevés volt a holt idő, folyamatosan történt valami, az események összekapcsolódtak és állitólag mindenki meg tudta csinálni a kvesztjét....tehát volt folyamatosság benne. Lehet, hogy a kicsit hűvös idő is közrejátszott, ezért mindenki inkább in-ezett, mint heverészett, (a hírózások, párbajok száma is gondolom ennek is köszön7ő..de nem biztos.)
a (kezdetben)szellem-zombi -teoretikus karakter nagyjából kivitelezhető volt, annyiból volt bosszantó (nem nekem), hogy nem tudtam meghalni, legalábbis ennél halottabb- hiába vagdaltak-nem tudtam lenni...cserébe én sem öltem meg senkit, viszont eléggé idegesítő voltam, remélem... mondjuk mire a döghúslevet iszogató dr.Oslo-t rávettem, hogy kellően illuminált állapotban reanimálja a holttestem mentünk pár tiszeteletkört ,ugyanis ő nem látott engem..
mindenesetre a frankeinstein+ zombi koncept eléggé el lett találva..aztán Kristennel a alkimistával is volt egy-két idióta in-ezésünk, amin végül is mi elég jól szórakoztunk, mások már kevésbé... a Shiván jelmeze nekem ütött, mikor betyár ruhában vérfarkas-vámpír hibridet alakított... akkor shivan, pg , drak +én karakterei a végén renegátként sem a báró, sem a herceg oldalán nem akartunk megállapodni, hanem saját szekciót csináltunk,a Homonculusokét...majd hirtelen távoztunk a szentélyből. de ez már vhol végjáték környékén.
A báró embereivel sajnos nem tudtam kereskedni, pedig akartam...talán legközelebb. A többiek még talán úgy 4-5-ig in voltak,páran már 2körül abbahagytuk s a kék tüzet próbáltuk állandósítani, ami még jól jött.

A nap beszólása számomra hajnalaban volt:
"-Mit keres Nagash a pusztában?
-Mert hülye..!"
(ez nem tudom kitől származik, valszín kollektív reakció volt, mikor a bástyában üldögéltünk s kb. 10perc múlva néhány kilométerrel messzebbről sétáltam visszafelé a domboldalról..plusz egy kutya is nyüszítve szaladt el előlem mikor meglátott, nem tudom, h beesett, fehér arc és szürke haj volt e az oka..
nekem a legjobban Drak láncos azték cucca tetszett (az azték blackmetálos), de a prince of persia beütésű is jó poén vt. Thrall meg le sem tagadhatta vna, hogy vámpír még smink se kellett.
A hatáskártyákkal tényleg rendesen megszívták egyesek már a legelején, nem sokkal a játék kezdete után már többen is eléggé rossz egészségi állapotnak örvedtek, amit a "teoretikátlanok" tovább nehezítettek...főleg, h egy csomó minden kb. impró volt a szerek közül s még a Jasonék sem tudták követni már szerintem..


A hozzászólást nagash összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 19, 2009 6:36 am-kor.
nagash
nagash

Hozzászólások száma : 147
Tartózkodási hely : mental institution
Registration date : 2008. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Szomb. Ápr. 18, 2009 11:31 pm

És akkor most határozottan kijelenteném, hogy a karakterem nem Moroi. Ne tessék engem lealacsonyítgatni, mert nem vagyok olyan hülyécske és csúnyácska mint ti.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Szomb. Ápr. 18, 2009 11:54 pm

nagash írta:
"-Mit keres Nagash a pusztában?
-Hülye..!"

Az helyesen így hangzik:
- Miért futott ki Nagash hajnalban a pusztába?
- Mer' hülye.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by nagash Vas. Ápr. 19, 2009 6:40 am

én már csak a rövidített verziót hallottam.
nagash
nagash

Hozzászólások száma : 147
Tartózkodási hely : mental institution
Registration date : 2008. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by nagash Vas. Ápr. 19, 2009 6:44 am

mondjuk szerintem a pusztában futó emberek meg , akik láttak minket a várban fakardozni ,azok szerintem meg épp rólunk gondolták ugyanezt..
(én pártatlan vagyok legalább, viszont minden szemszögből nézve hülye.)
nagash
nagash

Hozzászólások száma : 147
Tartózkodási hely : mental institution
Registration date : 2008. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Ápr. 19, 2009 8:40 am

Nah, akkor ezennel én is megírnám kisebb élménybeszámolómat a játékról.

Ha röviden akarom összefoglalni akkor azt mondom, hogy jó volt, hangulatos volt, viszont ami számomra nem volt túlságosan kamatozó az INelés szempontjából, hogy éjszaka volt. Tudom, hogy ez utóbbi volt a játék lényege, szal ilyet nem is lehet nappal megszervezni, de nekem közrejátszott hogy hajnali 1-2 magasságában jóformán feladtam az INelést, ami szerintem nem sokaknak tűnt fel, mert én csak akkor voltam jelentős karakter ha végig aktív vagyok, így csak a végjátéknál volt fontosabb szerepem, de abba is azért csatlakoztam, mert közel volt a tűzhöz Razz. Több indokom is van arra, hogy miért adtam fel a játék 2. részét, elsősorban azért mert a mellékszálamat - hogy mi lett azzal az áruló harcosommal aki ide menekült - sikerült még az elején felgöngyölítenem, aztán mert egyik halálom után kaptam Solovieltől egy olyan hatáskártyát amiben közölte hogy az lesz a végzetem, hogy uralni fogom ezt a várat, továbbá akkor már elég fáradt voltam és azt gondoltam magamban, hogy "ezek szerint most már akármit csinálok mindenképpen győzni fogok, most akkor megyek és lefekszem". De mindent összevetve a fáradtság volt az a tényező ami miatt kiléptem, hiába sokan mondták nekem, hogy ilyen meg olyan sokáig bírják alvás nélkül, én az az ember vagyok aki alig bírja alvás nélkül, mondjuk mikor már kisütött a nap akkor huzamosabb időre eloszlott a fáradtságom, de hát ugyebár akkor már nem volt játék, majd miután hazaértem egyhuzamban aludtam vagy 18 órát Razz. Ezért bocs, legközelebbi Krulada előtt vagy egész nap aludni fogok, vagy feltankolok energiaitalokból. Azután hogy Soloviel közölte a végzetem, egy darabig feküdtem, de aztán fázni is kezdtem, szal annyiban segítettem Ashinak, hogy begyújtottuk a szentély tüzét, de utána meg végig ott kuksoltam és mindenkinek benyögtem, hogy OUT vagyok. Az utolsó tényező pedig amiért aztán OUT voltam, mert az elején hűséget fogadtam mind a Bárónak, mind a Hercegnek és szinte végig csak azt csináltam hogy rohangáltam a Herceg és a Báró között az információval, hogy mit tervez a másik oldal és őszintén szólva nem gondoltam hogy fognak még ilyen érdekes dolgok történni minthogy testet cserél a Pap meg a Báró, meg hogy eltűnik a Báró egy másik síkra (ezt biztosan ki tudtam volna valahogy használni szal ezt utólag kurvára bánom Sad), de mikor ezekről tudomást szereztem akkor már a fáradtság és a hideg tényezők által kialakult "leszarom mi történik" hangulatomban voltam. Viszont a legvégén, amikor mindenki a szentélybe jött lerendezni a dolgaikat akkor abba már én is beszálltam és annak érdekében hogy kerek legyen velem kapcsolatban a történet, kiteregetem a lapjaimat és versenybe szállok a vár ura címért, csakhát Ashi meglepetésszerűen előugrott és úgy lekaszabolt, hogy "köpni, nyelni nem tudtam", ami egy elég jó ötlet volt, és ha nekem jut eszembe előbb, akkor 100%, hogy bepróbálkozok vele, mert ha abban az állapotomban fakardozásra kerül sor akkor még az is levert volna aki életében először fog a kezébe fegyvert. Miután ez lezajlott a Kildar mint a Báró szelleme még hadovált nekem valami végső ajánlatról amit biztosan bevállaltam volna ha olyan kedvem van, de akkor azt mondtam hogy már meghaltam maradjon akkor így.

Ami szerintem negatívuma volt a játéknak, hogy rettentően kevesen voltunk, meglepődtem, hogy egy ilyen, nagy hagyománnyal büszkélkedő játékon mint a Kruladán (ha csak 1-el is, de) kevesebben voltak mint Rivergard 2-őn amit alig ismernek az emberek, és főleg hogy ez a 12 ember oszlott vagy 3 frakcióra, így amit valójában terveztem, méghozzá az hogy alapítok én is egy 4. frakciót vezetésem alatt szinte lehetetlen volt, főleg hogy szerintem senkinek sem volt érdeke hogy engem szolgáljon. Viszont ami nagy erőssége volt a játéknak és ha másért nem akkor ezért érdemes is volt elmennem, akkor az a társaság volt, mert mindenki jó arc aki eljött és az outos ökörködések jót tettek meg nappal azért gyakorolni is tudtam Smile
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Ápr. 19, 2009 9:03 am

Aztakurvabazmeg
https://www.youtube.com/watch?v=iKstKaqNdfg&feature=channel
A kép minőség elég szar, de a telefonom csak ilyet tud Sad
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Eglar Vas. Ápr. 19, 2009 9:36 am

PG, először is, a lidércünk félretájékoztatott. Mikor meg már tudtam, hogy nem vagy az, úgy voltam vele, hogy az alkimista vérvonalához teljesen méltatlanul viselkedik, pl. gyáva módon csúszik-mászik, vérfarkasokkal cimborál, szóval nem érdemli meg, hogy IN úgy viselkedjek vele, ahogy egy von Karlsteinnel illik. És Béatrix a Moroi-okat még a halandóknál is jobban lenézte... Szóval ez sztem egy teljesen törvényes módja volt, hogy a karakterem kifejezze a karaktered iránti mélységes megvetését. Razz

Ashi, az azért nagyon komoly volt, h tök feltűnően súgtunk-búgtunk ott, h megölöd Skalléékat, és senki semmit nem vett észre, annyira nem figyeltek... Egyébként a Ház természetesen jön neked ezért egy szívességgel. ^^
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Vas. Ápr. 19, 2009 11:48 am

Mondjuk az a "végső harc" IN-ben a végtelenségig mehetett volna, mert a Végzet és a Báró feléleszti mindkét felet, akik egy idő után őrület miatt hagyják abba az öldöklést, mert azért valljuk be, nem kellemes dolog 15 percenként átélni a halálod pillanatát újra és újra, a két Hatalmasnak pedig csak egy játék/fogadás és meghalni látni az embereket, sok érzelmük nincs. Wink

Csupán ekkor már nem volt kedvem nekem sem tenni ellene, mert akkor szerintem jött volna a hőbörgés, így letettem róla.

Alapvetően bárki is lesz a következő vár ura (lévén én nem bízom abban, hogy egy kaotikus oldal ki tud egyezni a hatalomban egymás közt további vérengzés nélkül), annak figyelnie kell pár dologra, amit a Báró ezen éjszakáig nagyon jól megoldott. Az egyik, hogy rendet kell tartani, ami eztán nehezebb, mert mostmár kényszerítő erő is van a dolog mögött.
A másik, hogy a Mezsgye már nem kastély, hanem egy kereskedelmi csomópont, tehát az új Báró elsősorban kereskedő, csak másodsorban uralkodó, és csak harmadsorban harcos. Wink

Mindezt egyébiránt le lehetett szűrni abból, hogy pl a Herceg és a Báró sosem tett egymás ellen semmit nyíltan, csak egymás hírnevét zúzták porba, egymás jövedelmét tiporták el, és szavakkal fenyegetőztek.
Bárki bármit mond, ez dark fantasy, ha valaki állandóan gyakni akar, annak javaslom az Ostromjátékot.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Eglar Vas. Ápr. 19, 2009 12:41 pm

A homokulusz-liga+[EDIT]Svarog [/EDIT] a kaotikus oldal, nem mi, sztem a Mezsgye nagyon rosszul járna, ha ők kerülnének hatalomra. Very Happy (Bááár... akkor lehet, h rövid úton kiirtanák egymást, és az ellenpárt nevető harmadikként venné kézbe az irányítást...)
A bátyó icipicit radikális, ez minden. De majd igyekszünk meggyőzni mindenkit, hogy mi csak akkor folyamodunk drasztikus módszerekhez, ha valóban nincs választásunk, és a Báró üzemeltette rendszer továbbra is úgy fog működni, mintha a Főnök nem lényegült volna át Hatalmassá. Aztán vagy sikerül, vagy nem. Mindkét esetre rendelkezni kell tervekkel az összes eshetőségre...

(és hidd el, én is jobban örültem volna, ha a kocsmaasztal mellől csábíthattam volna el az embereket "vacsorára", és szép csendesen végezhettem volna a dolgomat, de 1) túl kevesen voltunk, hogy ne lehessen megúszni a bipolarizálódást; 2) nyílt konfliktusig éleződött a dolog)


A hozzászólást Eglar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 19, 2009 2:02 pm-kor.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Ápr. 19, 2009 1:18 pm

nem Swarog, hanem Svarog! Very Happy
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Vas. Ápr. 19, 2009 1:23 pm

Élménybeszámoló.

Yeee!

Baromira bejött... és asszem sikerült elérnem azt, hogy IN-ben ne legyen olyan karakter aki (legalább ideig-óráig) ne gyűlöljön..^^ (a végén már OUt-ban is...)

Alapvetően ténylegesen _NAGYON_ élveztem - az egészet.

Nem tudok pontról pontra végigmenni, mert olyan sok történés volt személyem körül (inben is és outban is) hogy valamit kihagynék, azt meg nem akarom.

Majd ha felmerül valami lereagálom.

Köszi mg1ccer Very Happy:D:D
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Drako Hétf. Ápr. 20, 2009 2:26 pm

Nos, mint életem első LARPja, először is had köszönjem meg Jasonnek, hogy felhívta erre a figyelmemet egy augusztusi napon, miközben a balatoni kikötő önkiszolgálójában ültünk. Asszem, ha akkor nem beszélgettünk volna el sem jövök (bassz, ez a szöveget az Oscar díj átadáson is le lehetne nyomni!). A játék nekem (is) nagyon bejött, és még a kezdeti félelmeim - hogy a sötétben senkit és semmit nem fogok látni - is alaptalanok voltak. Meglepődésemre, annak ellenére, hogy holdfogyatkozás volt, és csak akkor látszódott a Hold, mikor véget ért a játék, remekül tájékozódtam. Csak a karaktereket volt nehéz felismerni a sötétben távolról (leszámítva Shivant, aki a szinte világított a gulyás szerelésében), mindössze alaktalan, mozgó árnyaknak tűntek, de ez (szerintem) tovább fokozta a világ negatív érzését Wink . Különösen az intrikázás tetszett, amiben az én lidércem remekül tudott mozogni, rögtön az elején a játékosok felével szövetséget kötöttem, aztán hagytam, hogy gyakolják egymást, míg én a háttérből figyeltem. És azt hiszem a pillanatnyi célom, hogy a leszámolás fontos pozíciót szerezzek az új hatalmi rendben, és ez sikerült is, tekintve, hogy a végén az új Báró tanácsosa lettem. Hosszabb távú célok meg szerintem csak több játék alkalom után valósul majd meg Smile . Mégis, a legfelemelőbb pillanat nekem az volt, amikor elégettük Kazsát, tekintve, hogy egy életre megutáltam, mire felértem a játék helyszínére. Szal összegezve, ez egy rendkívül jó élmény volt nekem, és csak egy kérdésem van: mikor lesz a következő játék?
Drako
Drako

Hozzászólások száma : 5
Age : 33
Tartózkodási hely : Bp
Registration date : 2009. Apr. 07.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Hétf. Ápr. 20, 2009 3:05 pm

Úgy tudom, őszre is lesz tervezve egy, de ha nem, akkor csak jövőre.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Hétf. Ápr. 20, 2009 5:23 pm

Igen, őszre szeretnénk mégegyet.
Anno úgy beszéltük meg Jasonnel, okulva a nyár adta kellemetlenségekből (melyek alaptalannak bizonyultak), miszerint kevesen jönnek az időpont miatt, hogy inkább tavasszal és ősszel is lesz 1-1, amíg bírjuk, és nem szólít máshová az élet.

Viszont mi inkább belenyugszunk abba, hogy valszeg minket utálnak az emberek, ez van, nem lehet mindenkit szeretni. Smile

Amúgy pedig már ezen a játékon is úgy volt, hogy aki akar, az beszállhat Krulada szervezésébe, ezt például Kildar meg is tette egy szabályrendszerrel, melynek nagyon örültünk, de valszeg még ez is tovább fog fejlődni, hisz más is előállt már új ötletekkel.

Alapvetően a világ sincs teljesen kidolgozva, nem azért, mert lusták vagyunk, hanem azért, mert abba is be lehet szállni. Ezt pedig Shivan tette meg ezen a játékon pár ötlettel, ami sok átbeszélésre adott okot, hisz a játéktechnikába is bele kell szőni a témát.

PG is előállt 1-2 jó ötlettel, és valszeg őszig szeretnénk majd csinálni egy Krulada asztali/fórumos tesztjátékot, mely a világot teszteli elsősorban, és egy ilyen játék alkalmával még újabb ötletek is előkerülhetnek szinte bárkitől. Az időpont nincs kijelölve, hisz az eddig felhalmozott ötleteket, a saját ötleteket még azért át kell beszélni.

Azért kértünk amúgy előtörténeteket mindenkitől, hogy a fő storyszál ebből alakuljon ki, így a játéknak nincs előre meghatározott konklúziója, tehát a mostani játéknak is többféle vége lehetett volna, még így ezen kevés megjelent játékossal is. Ez főként azért érdekes, hogy ha többen szervezünk játékot, akkor ne legyen az, hogy van 1-2 ember, aki ismer egy storyt, és akkor a többi szervező ki van szorítva a "titkokból".

Ebből a szempontból is érdekes lenne egy kidolgozottabb világ, aminek a tervezésébe, mint mondottam bármikor bárki beszállhat, de előre megkérem, hogy értelmes keretek közé szorítsa a dolgokat, tehát 1-2 dolog le van fektetve, amit lehet bővíteni, de ha most be akar valaki hozni orkokat, meg elfeket, az nyakon lesz csapva egy fapajzzsal...és még indokolni sem kell, hogy miért.

Ha van egy kidolgozottabb világ, vannak előstoryk, akkor a stílus, hangulat nem változik, és könnyebb lesz a végén átadni a stafétabotot is, hogy szervezze más a játékot egyszer, ha kedve van hozzá. Egyszer pl szívesen kipróbálnám, hogy milyen lett abból a játékból, amit annak idején kitaláltunk Jasonnel, építgettük, s biztosan tudhatjuk, hogy jó kezekbe került, mert nagyon élveztük a játékot, amit más hozott immáron össze. Wink
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Jason Kedd Ápr. 21, 2009 3:47 pm

Ma sikeresen megálmodtam egy lehetséges folytatást, de erről egyelőre psszt Twisted Evil !!!
Amúgy egyetértek az előttem Soloval. Ha segíteni szeretnétek megtaláltok msn-en Very Happy !
Jason
Jason

Hozzászólások száma : 21
Age : 36
Tartózkodási hely : Pilisvörösvár
Registration date : 2008. Jul. 28.

http://zenemagazin.com

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Hétf. Ápr. 27, 2009 11:07 pm

Kérdés: Szeptember utolsó hétvégéjén előreláthatólag egy 1 éjszakás játék belefér a program menetébe?
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Kedd Ápr. 28, 2009 11:21 am

Számomra mindenféleképpen Wink
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Ápr. 28, 2009 11:56 am

Ne felejtsd el "fórumotideológiaiokokbólnemlátogató" tagunk egyéjszakás játékát sem, ami bizony előbb lett bejelentve. Amúgy nekem semmi kifogásom egy Krulada VI. ellen Smile , szóval igen, szívesen részt vennék.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Jason Kedd Ápr. 28, 2009 2:00 pm

Solo kérdése mellé itt van még egy: Akik voltak az ötös játékon, óhajtják folytatni az ott vitt karakterüket vagy új koncepcióval állnak elő? Lehet ezúttal az ötös és hatos rész szervesen egymásra lesz építve! Twisted Evil
Jason
Jason

Hozzászólások száma : 21
Age : 36
Tartózkodási hely : Pilisvörösvár
Registration date : 2008. Jul. 28.

http://zenemagazin.com

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Ápr. 28, 2009 2:25 pm

Én vinném tovább a papomat.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Kedd Ápr. 28, 2009 2:50 pm

Én szeretnék aktív karakterként részt venni a játékban, így szívem szerint újat indítanék, de ha szerintetek kellene, akkor viszem tovább a Hatalmassá lett Bárót.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Ápr. 28, 2009 9:13 pm

Mindenképpen folytatjuk egyelőre Mezsgye történetét, és csak remélni tudom, hogy ki lehet hozni a romvárosból többet is, így a későbbiekre nézve akár még felvirágoztatás is létrejöhet, s nektek is lesznek ötleteitek, hogy hogyan lehetne alakítani rajta. Smile

Ashi
Természetesen tovább viheted a papodat, ha jelentkezik még ember a Kultuszba, akkor azok kizárólag a te beosztottjaid lehetnek, tehát te leszel a rangidős, kivéve ha van ez ellen kifogásod.

Kildar
Ha újat szeretnél indítani, az rajtad múlik, de a Hatalmashoz is vannak már ötleteink.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 9 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.