LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rivergard - általános megbeszélés

+15
Lobster
Eglar
nagash
Damien-Maelstrom
Andrew
sujozsi
Ishar
Skalle
Draug
Isair
Kildar
Soloviel
Ashi Valkoinen
PG
Lecram
19 posters

10 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Szomb. Márc. 20, 2010 11:18 pm

If you've got any problems, Tell Nagash.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Eglar Vas. Márc. 21, 2010 9:54 am

Nem baj, majd a tartalékkarijaink megoldják, ha csak le nem vadásszák őket. XD
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 21, 2010 10:19 am

Az összefoglaló és a történet jó, de azért fááááj hogy meg lettünk halva... De ettől függetlenül tetszik Very Happy és agyon élveztem a játékot, köszönöm!
Várakozva nézek elébe Rivergard 4-nek Smile
Egyébként volt egy pótkarakterem (asszem Rainald) az öcsém, aki még mindig "otthon" van a szkírek földjén. Esetleg jó lehet majd 4-en...
Mégegyszer köszönöm a nagyszerű játékot!
Maradok tisztelettel:
Raistlin Majere (a néhai Raginwald...)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Márc. 21, 2010 10:28 am

Raistlin írta:Az összefoglaló és a történet jó, de azért fááááj hogy meg lettünk halva... De ettől függetlenül tetszik Very Happy és agyon élveztem a játékot, köszönöm!
Várakozva nézek elébe Rivergard 4-nek Smile
Egyébként volt egy pótkarakterem (asszem Rainald) az öcsém, aki még mindig "otthon" van a szkírek földjén. Esetleg jó lehet majd 4-en...
Mégegyszer köszönöm a nagyszerű játékot!
Maradok tisztelettel:
Raistlin Majere (a néhai Raginwald...)

Örülök hogy élvezted, R4 under construction Smile

(Remélem nem haragszol, hogy áttettem a hozzászólásodat az általános megbeszélésekbe)
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 34
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Vas. Márc. 21, 2010 10:40 am

...ahem, mármint hogy megkértél engem hogy tegyem át Razz
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Márc. 21, 2010 11:05 am

Kildar írta:...ahem, mármint hogy megkértél engem hogy tegyem át Razz

úgy Smile
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 34
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 21, 2010 11:09 am

persze, semmi gond Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Márc. 21, 2010 2:08 pm

A játékról...

Nagyon jó volt, szerintem ez volt most talán az egyik olyan játék (és talán első is), ahol ennyire hangulatosra kijöttek a ritálék és tárgyalások. (A királyi tanács több alkalommal is annyira trú volt, hogy a karakterem egyszerűen unta.) Szarkeverés pont jó mennyiségben volt (egy intrikás játékon ez végül is alapkövetelmény), a játékosok pedig hozták a maximumot. Nagyszerű volt.

Számomra a két legjobb IN-es jelenet Sianis karakterének, a kocsmárosnak a "megszorongatása" és a királyi csarnokban való vérengzés volt (utóbbi esetben annyi hulla volt rajtam, hogy engem nem öltek meg a barbárok vagy a tulkui). Very Happy


A hozzászólást Ashi Valkoinen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 21, 2010 2:46 pm-kor.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Márc. 21, 2010 2:44 pm

A hármas játék képei:

http://www.toldacuccot.hu/letoltes?sid=ec986d2aa4a6d2e62a84a9d53806fb1d

A képeket Fanni készítette, a LIVE képeit különvettem a fakardozós képektől. A képek 19 letöltésig VAGY 4 napig elérhetőek, aki leszedte, esetleg küldje tovább! Nosfinak és Frigyesnek is jutassátok el valahogy!
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Márc. 21, 2010 2:45 pm

Ashi Valkoinen írta:Számomra a két legjobb IN-es jelenet Sianis karakterének, a kocsmárosnak a "megszorongatása" és a királyi csarnokban való vérengzés volt (utóbbi esetben annyi hulla volt rajtam, hogy engem nem öltek meg a barbárok vagy a tulkui). Very Happy

Ez az utóbbi hatalmas poén Razz

Viszont ez a kocsmáros megszorongatása hogy történt pontosan? Arról lemaradtam...
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 34
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Márc. 21, 2010 2:52 pm

A báró meggyilkolása után az érsek megtalálta azt a fiolát, amiből a "koldus" ivott, mielőtt menekülni kezdett volna. A katedrális előtt többször is láttuk, hogy szorongatja az "enyim ital"-t, meg azt is, hogy milyen színű lötyi van benne. Én a kocsmárostól akartam "különleges" italt venni, erre gondolkodás nélkül el akart adni nekem 6 ezüstért egy ugyanolyan színű lötyit. Megkértem, hogy beleszagolhassak, és nagyon emlékeztetett az üres fiola illatára. Így hát tőr elő, szép lassan hátralép, hogy megnézzem, mi van még nála. De ezenkívül csak gyógyitalok voltak ott, szóval azokat hagytam. Sajnos nem kürtölhette világgá, hogy "lefoglaltam" az italt az egyház nevében, mert akkor eléggé megüthette volna a bokáját, én pedig nem jelentettem fel (egy jó ideig), mert együttműködött. Amikor egyre több haláleset volt, akkor viszont már az ő nevét és be kellett dobni a tanácsban.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Márc. 21, 2010 3:00 pm

Ashi Valkoinen írta:A báró meggyilkolása után az érsek megtalálta azt a fiolát, amiből a "koldus" ivott, mielőtt menekülni kezdett volna. A katedrális előtt többször is láttuk, hogy szorongatja az "enyim ital"-t, meg azt is, hogy milyen színű lötyi van benne. Én a kocsmárostól akartam "különleges" italt venni, erre gondolkodás nélkül el akart adni nekem 6 ezüstért egy ugyanolyan színű lötyit. Megkértem, hogy beleszagolhassak, és nagyon emlékeztetett az üres fiola illatára. Így hát tőr elő, szép lassan hátralép, hogy megnézzem, mi van még nála. De ezenkívül csak gyógyitalok voltak ott, szóval azokat hagytam. Sajnos nem kürtölhette világgá, hogy "lefoglaltam" az italt az egyház nevében, mert akkor eléggé megüthette volna a bokáját, én pedig nem jelentettem fel (egy jó ideig), mert együttműködött. Amikor egyre több haláleset volt, akkor viszont már az ő nevét és be kellett dobni a tanácsban.

szép Smile
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 34
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Sianis Vas. Márc. 21, 2010 4:24 pm

Itt találhatók az általam készített képek.
Sianis
Sianis

Hozzászólások száma : 10
Age : 38
Tartózkodási hely : Budakalász
Registration date : 2009. Jul. 21.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 21, 2010 5:17 pm

Ez egy nagyon derék tett volt, my friend!
Ha szabadna kérnem mindenkit aki készített képeket (netán vidókat), hogy valamiképpen tegyék ezeket elérhetővé, vagy valamiképp beszéljük meg miként férhetnék hozzájuk, ezúton tenném. Szóval please!
Előre is köszönöm!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Márc. 21, 2010 5:32 pm

Elérhetőek, csak rájuk kell klikkelni! Very Happy
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Eglar Vas. Márc. 21, 2010 6:00 pm

Ghrr. Rólam naná, h megint nincs normális kép egy se. Hiába, nem vagyok túl fotogén alkat.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 21, 2010 6:06 pm

oké, akkor most egy kellően fájdalmas kérdés: hol kell rájuk klikkelni?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Eglar Vas. Márc. 21, 2010 6:30 pm

Hát a linkre, Ashi hsz-ében. Az egy fájlmegosztó oldalra mutat, ahonnan le tudod tölteni az ő Fanni képeit.

Ill Sianis hsz-ében a kettős vonallal aláhúzott ITT feliratra klikkelve máris megnyitja új ablakban/lapon a galériát.

(btw mégis találtam egyet Smile )


A hozzászólást Eglar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 21, 2010 6:33 pm-kor.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Marinda Vas. Márc. 21, 2010 6:31 pm

Raistlin írta:oké, akkor most egy kellően fájdalmas kérdés: hol kell rájuk klikkelni?

Ashi hozzászólásában a toldacuttot van belinkelve, Sianisnál meg csak az "Itt"-re kell kattintani az előző hozzászólásában Very Happy
Marinda
Marinda

Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Eglar Vas. Márc. 21, 2010 6:34 pm

lol, közben pont leírtad, amit még szerkesztésben hozzáadtam. Very Happy
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Marinda Vas. Márc. 21, 2010 6:50 pm

Ezt egész ügyesen összehoztuk így ketten Very Happy Raistlin egész precízen útba lett igazítva Very Happy

én is találtam egy egész tűrhető képet, már csak valami fotószerkesztő programot kéne lehúznom valahonnan hogy farigcsálhassak magamnak valami avatarszerűséget x3
Marinda
Marinda

Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 21, 2010 7:15 pm

köszönöm szépen az eligazítást, Sainisnál megtaláltam már előzőleg is, Ashinál meg utóbbiak szerint rám fért volna egy-két látáskorrigáló eszköz... Smile
köszönet mégegyszer

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Márc. 21, 2010 7:23 pm

Egyébként nem tudom, mondtam-e már (Very Happy), de egyszerűen AWESOME volt a játék. Amire legközelebb figyelni kell majd, hogy a Tanácsban nem üldögélő karaktereket is le legyenek kötve valamivel. De amúgy 5/5.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 21, 2010 7:31 pm

Ashi, ezzel minimum 100%-ig egyet tudok érteni. Über-awsome volt! És bár viszonylag elvoltunk a tanácsok idején is, azért igazad van a "tanácstalanok" elfoglalásával kapcsolatban, de ez azért eltörpül a pozitívumok, a remek időtöltés és szép emlékek mellett. Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Márc. 21, 2010 8:07 pm

Eglar írta:Ghrr. Rólam naná, h megint nincs normális kép egy se. Hiába, nem vagyok túl fotogén alkat.

Nyugi Eglar, én is ugyanúgy érzem (mármint a magam esetében)...

Ashi: szerintem a tanácsban épp nem részt vevő egyéneket úgy lehetett volna szórakoztatni, hogy miközben mi beszélgetünk addig mondjuk ők meg jelbeszéddel kommunikálnak egymással Very Happy
(Télleg, most jut eszembe, hogy jelbeszéddel lehet egyáltalán szóvicceket mondani? Razz )
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 34
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 10 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.