LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offtopic

+45
RTX
tomeKK
Sianis
Kryx-Sama
Ichigo
kyru
Gem Kapocs
Drako
Purc
Spectre
Deman
Sonir Norend
nagash
Damien-Maelstrom
Cebo
Alucat
Éosz
Razakel
SirWalter
Halrien
Eglar
Andrew
Aemeth
Keruak
Skalle
Maloth
Avras
Lecram
Juviel
Nirwastir
Shivan
PG
Ashi Valkoinen
Ogen
Soloviel
Nedda
Ishar
Ameris
Lobster
Kildar
Michael
Keitel
Isair
Baharroth
Draug
49 posters

10 / 40 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Soloviel Szomb. Júl. 19, 2008 12:42 pm

Előre is kérek egy rakat pénzt játék elején a főszervezőktől (illetve ha vehetek a kocsma pénzéből, akkor az is jó), mert ha szemetet látok, és az első kérésre nem akar senki sem szemetet szedni, annak kiadom küldetésként, és kell a jutalmazáshoz járó összeg. Very Happy

Mint korábban is megfogalmaztam, a szemétszedés mellőzésére senkinek sincs mentsége, főleg annak nem, aki látta a szemetet és nem mozdította a kisujját sem. Viszont Keitel ajánlom neked is a módszeremet Cell4-en, hisz a te módszered szemlátomást nem működik, hogy rosszallóan nézel és nem teszel ellene semmit, így legalább éreznek majd az emberek némi kötelességet annak érdekében, hogy tegyenek is valamit.

A munka fontos része a jutalmazás is, és teljesen mindegy, hogy a munkás milyen jutalomban részesül addig a pontig, amíg a jutalmat helytállónak tartja, és tetszik neki. Smile
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Keitel Szomb. Júl. 19, 2008 3:34 pm

Amerisz, Te ferdítesz egy kicsit. Senki nem róhatja fel, hogy nem takarítom a más szemetét.

Másrészről meg összetakarítottam vagy kétszer, utánna feladtam, mert újratermeltétek.

Nehogy már engem vádolj meg, hogy miért nem csináltam ellene valamit, szerintem toronyerősen azok között voltam, akik a legtöbbet tettek ez ellen.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ameris Szomb. Júl. 19, 2008 4:13 pm

Röviden megfogalmazva: semmi csapatszellemed sincs, majd hazajössz és nagyképűen, egoistaként igen undorító hangnemben közöltél velünk dolgokat, amiért élőben is szívesen megpofozok bárkit, mert kevés olyan embert ismerek hálistennek akivel szemben megengednék ilyen hangnemet, vagy legalábbis ahhoz valami nagyon rossz dolgot kellene megtennie. És a pszichológiád is szar és lenéző.
Amúgy oké, látom, nem érted az én vagy Soloviel érvelését, de nem is várom el hogy megértsd, ha egyszer nem vagy rá képes.
Ameris
Ameris

Hozzászólások száma : 103
Age : 35
Tartózkodási hely : Cell/Bp./Dunaújváros/a gép előtt/ rokonoknál, mert nem úszom meg
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szomb. Júl. 19, 2008 6:01 pm

Soloviel: nekem tetszik az elképzelésed a questet illetően. "Takarítsátok el eme másvilági mocskot a színem elől, s meglesz a jutalma." Very Happy

Nedda, Ameris: azért mentem bele, mert én Marindától, Nirwastirtól, Andrewtól, öcsémtől, Lecramtól (bár ő nem Fejvadász) és legfőképp magamtól ELVÁROM, hogy ne legyen utánuk IN-es területen műanyag szemét, Keitel fogadása nélkül is ez lett volna a minimum. Az elvárásom azt jelenti, hogy ébredés után együtt szedjük össze a szemetünket, nem összeszedetem velük.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Isair Vas. Júl. 20, 2008 7:19 am

Hogy őszinte legyek én fogadok ellene, de nem azért mert bármiben is megváltozna a szemétel kapcsolatos viselkedésem.(nem fogom örülten szedni)

Mint mondtam engem csak az a bécsi kapu zavar amit az arcának hív.
Isair
Isair

Hozzászólások száma : 296
Age : 34
Tartózkodási hely : Celldömölk alsóság( kocsma)
Registration date : 2008. Feb. 26.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Michael Vas. Júl. 20, 2008 7:41 am

A jutalmazós szemétszedős módszerrel csak az a baj, hogy amint a jutalom elmarad, vagy nem vagy ott a szemét össze gyűlik... Szerintem egyszerűen
viziteljük meg a falukat félnaponta, és ahol nagy a szemét ott a töltési időt hosszabícsuk meg. Hivatkozván arra, hogy a szemét betegségeket hordoz,
és gyengíti az emberek állóképességét...
Michael
Michael

Hozzászólások száma : 284
Age : 35
Tartózkodási hely : A körülményektől függ...
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ameris Vas. Júl. 20, 2008 8:44 am

Nekem tetszik:D
Ameris
Ameris

Hozzászólások száma : 103
Age : 35
Tartózkodási hely : Cell/Bp./Dunaújváros/a gép előtt/ rokonoknál, mert nem úszom meg
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Vas. Júl. 20, 2008 8:45 am

Mivel idén annyira nincsenek jól behatárolhatóan faluk, a seggberúgás is kellőképpen gyengíti a szemetelők állóképességét.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Júl. 20, 2008 9:51 am

Javaslom Wolio "burkolt" lándzsáját fenyítés céljából.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Draug Vas. Júl. 20, 2008 1:51 pm

Keitel, volt jobb programom is, mint hogy veled flame-eljek. De ha ennyire fogadni akarsz, én benne vagyok, sőt izgalmasabb ha van tétje, mondjuk fogadjunk egy sörben. Vagy kettőben. Razz (Amiknek a dobozát természetesen szintén el kell dobni.)

Draug

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk / Budapest / Kocsma
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Keitel Vas. Júl. 20, 2008 2:13 pm

Rendben, de nem ígérem Cellre, illetve tőled sem kérem rögtön akkor, ha nyerek.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Draug Vas. Júl. 20, 2008 2:29 pm

Megbeszéltük. Wink

Draug

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk / Budapest / Kocsma
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Nedda Vas. Júl. 20, 2008 2:45 pm

Ez a segberugáés töltés növelkés nem rosz, a papok úgy is folyton járkálni fognak. Szóval tutdunk vizitálni.


A hozzászólást Nedda összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 20, 2008 4:47 pm-kor.
Nedda
Nedda

Hozzászólások száma : 251
Age : 32
Tartózkodási hely : Bp Beton Berkei
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ishar Vas. Júl. 20, 2008 4:14 pm

Keitel, elmondanám hogy a larpos igénytelenségről, szemetelésről, szar felszerelésről panaszkodni olyan, mint ha azt kifogásolnád hogy a diszkóban részeg emberek vannak, a sziget fesztiválon meg piszkos lesz az ember.

Lehet, csak a világon semmi értelme nincs, mert mindig is így lesz, és ha nem tetszik ne menj oda.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty A töltési idő meghosszabbításáról

Témanyitás by Keitel Vas. Júl. 20, 2008 4:28 pm

Ez így van. Szerintem azért mégis van pár ember, aki többet akar.

A töltési idő meghosszabbításával szerintem az lesz a gond, hogy két-három ember, akit érdekel a tisztaság, kevés lesz egy falu ellátására. A büntetéskor pedig Ők is ugyanolyan hátrányokat szenvednek el, mint a többiek. Aki tisztaságot tart, és büntetést kap a többiek miatt, annak el fogjátok venni a kedvét. Ha például Arxban is ez lett volna, akkor kivétel nélkül minden ott töltőre hatással lett volna a büntetés.

Az az ideális elképzelésetek van, hogy az emberek majd tisztaságot fognak tartani a büntetések elkerülése miatt, ezzel szemben szerintem a kényelmesebb utat fogják választani, és inkább többet fognak tölteni. Az elő pár látogatás után kiosztott büntetések után pedig meg fognak sértődni.

Összefoglalom egy mondatban. Az emberek hozzáállását szabályokkal és büntetésekkel nem lehet befolyásolni.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Nedda Vas. Júl. 20, 2008 4:52 pm

A bünteteés lényege az, hogy ez a két három ember el kezd majd höbörögni erre a töbit is rá veszi a dologra(vagy nem). Ha meg kapják az első büntiket akkor vagy takarítani kezdenek vagy nem. Ha nem mást kell kitalálni, ha igen akkor meg nem érdekel senkit a "hogyan?" csak az, hogy tiszta. Ha ezt két három embert takarítja fel az is jó, ha 10 az még jobb. A lényeg, hogy rend legyen.
Aki meg megsértődik annak nem kötelező játékra jönni... Mindenesetre egy szemlélet formálásnak a kezdete.

(tudom nem értelmes de fáradt vagyok, a lényge remélem le jön.)
Nedda
Nedda

Hozzászólások száma : 251
Age : 32
Tartózkodási hely : Bp Beton Berkei
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ishar Vas. Júl. 20, 2008 5:52 pm

Keitel írta:Összefoglalom egy mondatban. Az emberek hozzáállását (...) nem lehet befolyásolni.

Szerintem így megvágva helytállóbb, hiába volt tavaly olyan szabály hogy ne legyen japó karakter, japó ruha és boken, mégis volt.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Szemétszedés

Témanyitás by Keitel Vas. Júl. 20, 2008 6:19 pm

Nedda írta:A bünteteés lényege az, hogy ez a két három ember el kezd majd höbörögni erre a töbit is rá veszi a dologra(vagy nem). Ha meg kapják az első büntiket akkor vagy takarítani kezdenek vagy nem. Ha nem mást kell kitalálni, ha igen akkor meg nem érdekel senkit a "hogyan?" csak az, hogy tiszta. Ha ezt két három embert takarítja fel az is jó, ha 10 az még jobb. A lényeg, hogy rend legyen.
Aki meg megsértődik annak nem kötelező játékra jönni... Mindenesetre egy szemlélet formálásnak a kezdete.

(tudom nem értelmes de fáradt vagyok, a lényge remélem le jön.)

Itt egy nagyon hasonló eset.

Tájbáj hőbörgött, Én is hőbörögtem. Milyen jól rá tudtalak venni Titeket a szemétszedésre, ugye? Ti megsértődtetek. Pont ugyan azt csináltátok, ami ellen most szabályokat akartok hozni. Miért hiszitek, hogy más ezt be fogja tartani, ha Ti sem voltatok képesek rá? Ehhez hozzájön az is, hogy az Arxban lakó játékosok még mindig a jobb rétegbe tartoznak. Mindig lesz 3-4 szemét, ami indokoltan épp használva lesz, vagy használva volt.

Lehet rám ujjal mutogatni, hogy nagyképű, de ez nem változtat egy tényen: Arxon szemét volt, és nem miattam. Azt feltételezitek a vendég játékosokról, hogy jobb lesz a hozzáállásuk, mint a tietek Arxon? Nem lesz jobb, még ha csak ugyanolyan lenne akkor is szemét lenne.

Szerintetek nem így lesz? Illetve ha már "mást" kell kitalálni, akkor az mi lesz?

Tényleg, eddig még meg sem kérdeztem: miért volt Arxon szemét? Ezt meg tudná valaki válaszolni? Ott miért nem működött ez a rendszer? Most miért fog?
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Nedda Vas. Júl. 20, 2008 6:33 pm

Ott nem volt igazán rá kényszerítve a társaság, többek közt azért is mert nem volt játék idő. Stb stb stb. Nem ez a lényeg.

Immáron 210*re is leírom, nem az üzenetel van a gond, hanem a tirpák stilusodal.

Ha van jobb ötleted halgatlak!
Valahonnan el kell indulni, ez egy módszer. Vagy müködik, vagy nem. Ha nem akkor is hazsnos mert a tapasztalatok tovább vezethetnek egy mükődőig.
Nedda
Nedda

Hozzászólások száma : 251
Age : 32
Tartózkodási hely : Bp Beton Berkei
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Javasolt megoldás

Témanyitás by Keitel Vas. Júl. 20, 2008 7:36 pm

Igazad van, nem volt rákényszerítve a társaság. Az a kár, hogy kényszeríteni kell.

Itt a jó ötlet, ha ez kell: legyen nálad egy vászonzsák. Ez a játékban sem mutat rosszul ellentétben a műanyag szemeteszsákkal. Ebbe rakj el minden személyes holmit, és szemetet. Az ételt innen vedd elő, és ide is rakd vissza. Karnyújtásnyira legyen onnan, ahol eszel. Közpénzből vegyünk falunként 4-5 ilyet.

Leteszteltem, működik.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Vas. Júl. 20, 2008 7:44 pm

Vászonzsák téma a cell4 alfórumban folytatandó, ott mindjárt kifejtem.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by PG Pént. Júl. 25, 2008 7:10 am

Hirdetmény: hétfő este fele Star Wars szerepjátékot játszunk MSN-en, akit érdekel, szóljon. És nem árt, hogyha komolyabban ismered a világot, sőt. http://hu.starwars.wikia.com/

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ogen Pént. Júl. 25, 2008 9:21 am

ha valaki SW-n nőtt fel az elég jól ismerheti a világot?
Ogen
Ogen

Hozzászólások száma : 98
Age : 37
Tartózkodási hely : Dunaújváros
Registration date : 2008. Feb. 29.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by PG Pént. Júl. 25, 2008 3:39 pm

Attól függ. Ha az SW-n felnövés azt jelenti, hogy sokszor nézte meg a filmeket, akkor nem. De mondjuk ha kiolvasott pár könyvet, vagy játszott pár SW játékkal, hát akkor ja, az végülis elég.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Nedda Vas. Júl. 27, 2008 2:45 pm

(Nekem nagyon) FONTOS:
Rendelkezik valaki bögöly szemüveggel? Mert jól fényérzékeny lett a szemem, szóval a napfénytől már nem vagyok vidám (Isair és ns tapasztalták már). Egyszóval fontos lenne, hogy építkezéssig kölcsön tudjak egyet kérni. Előre is köszesz
Nedda
Nedda

Hozzászólások száma : 251
Age : 32
Tartózkodási hely : Bp Beton Berkei
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 10 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 40 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.