LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Játékkoncepció-szavazás

+4
Damien-Maelstrom
Kildar
Ashi Valkoinen
Skalle
8 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Milyen koncepció lenne számodra a legszimpatikusabb a legközelebbi Rivergard játékon?

Játékkoncepció-szavazás Vote_lcap0%Játékkoncepció-szavazás Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Játékkoncepció-szavazás Vote_lcap25%Játékkoncepció-szavazás Vote_rcap 25% 
[ 3 ]
Játékkoncepció-szavazás Vote_lcap42%Játékkoncepció-szavazás Vote_rcap 42% 
[ 5 ]
Játékkoncepció-szavazás Vote_lcap33%Játékkoncepció-szavazás Vote_rcap 33% 
[ 4 ]
 
Összes szavazat : 12
 
 
Poll closed

Játékkoncepció-szavazás Empty Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Skalle Szer. Márc. 18, 2009 2:14 am

Igazából sztem ősz előtt nem lenne túlságosan esedékes a következő játék, de azért megnyitom a topikot, addig is lehet rajta gondolkodni, ill. érdekelne az emberek véleménye. A kérdés adott, a választási lehetőségeket viszont itt kifejteném:

Tell-Nagash vs. Barbárok: Habár a mágusok sikeresen megszerezték az ősi tudást, mely Tangbrand katona elméjében lakozott, egy kisebb barbár csapat megpróbál beszivárogni Tell-Nagash városába, hogy magukkal vigyék Rivergardba a meggyötört katonát Vidhrímnír fősámán parancsára, mielőtt még a mágusok találnának valamilyen módot arra, hogy a katona elméjét maradéktalanul megtisztítsák. A játékosok nagyrészt a Tell-Nagash első és második köréből származó, limitált mágikus tudással rendelkező 'lakóit' alakítanák, akik a fegyverforgatásban is valamennyire jártasak, ellenük pedig a minimális mágikus védelemmel felszerelt elit barbár harcosok lennének.
Pro: Nem szükséges a túl sok ember, 10-20 résztvevő megfelelne, viszont Keitel jó lenne, ha ismét el tudná játszani Tangbrandot. A karaktereket felszerelés szinten nem lenne olyan nehéz jól megjeleníteni.
Kontra: Teljesen autentikus terepet nehéz hozzá szerezni, a legalkalmasabb talán valamelyik komáromi erőd lenne, bár én Tell-Nagasht kb. úgy képzelem el mint Minas Tirithet Razz, továbbá egy fokkal nehezebb bemagyarázni, hogyan is tudnak bejutni a barbárok Tell-Nagashba, mint mondjuk a Tell-nagashiak a krangardi királyi várba.

Krannon vs Tell-Nagash & szövetségesei: A mágusok hatalma kiterjed, sok állam kerül fennhatóságuk alá, amit viszont Krannon szeretne elkerülni, ezért válaszként Tell-Nagash egy kisebb kompániát küld 1-2 harmadik körből származó mágusból és a bábállamok tapasztaltabb harcosaiból, hogy jussanak be a krangardi királyi várba és gyilkolják meg Hunderik Dalanart. A játékosok itt nagyrészt az udvari őrséget, 1-2 lovagot vagy nemest továbbá a támadó csapat katonáit alakítaná.
Pro: Igmándi vagy a Csillag-erőd terepként ebből a szempontból tökéletes lenne, ezt is meg lehetne oldani 15-20 emberből, és a szereplőket sem lenne túl nehéz autentikusan megjeleníteni.
Kontra: Lenne néhány karakter, leginkább NPC, akiket ugyanazoknak a játékosoknak kéne megjeleníteni mint eddig, habár ez sztem Kildarnál nem lenne gond Khaldun esetleges megjelenítésében, de Andris említette, hogy nem nagyon szereti a vezető szerepeket így lehet hogy kéne fűzni egy darabig hogy ismét eljátssza Hunderik Dalanart. Egyéb akadályozó tényező nagyon nem jut eszembe.

Rivergard & szövetségesei vs. Tulku & Ló népe & leigázott barbárok: Az idő közben megerősödött Tulku valódi birodalommá nőtte ki magát, mely elég gyors ütemben terjeszkedik dél felé. A terjeszkedés útjában áll Rivergard, amiről viszont köztudott, hogy még senkinek sem sikerült bevennie, ezért Tulku nagy erőkkel készül annak bevételére, ugyanakkor a fősámán is felszólította a barbár nemzeteket szent városuk védelmére. A játékosok Rivergard részéről a barbár harcosokat, Tulku részéről pedig a ló népének íjjászait, Tulku harcosait ill. a leigázott barbárokat, norgokat, gjallokat alakítanák.
Pro: Átlagos erdei terep erre megfelelne, kapásból a tatabányai brit terepet gondolom, bár azért kéne hozzá kis alakítás, építések szempontjából. Barbárokat ismét nem lesz túl nehéz megjeleníteni, mágia-ellenzőknek pedig ideálisabb, mert minimálisan jönne szóba a varázsolgatás.
Kontra: Alapvetően egy nagyobb hangvételű játék, amire azért legalább 40 embert jó lenne összecsődíteni, plusz a szervezettség nagyobb fokát igényelnék. Továbbá ott van az a tény, hogy kevés embernek van autentikus sztyeppei lovas nomád, esetleg távol keleti felszerelése (itt konkrétan a kínai-tibeti típusú középkori közkatonákra gondolok), úgyhogy ezeket nehezebb lenne megjeleníteni, illetve sokaknak az ún. 'japózás' nincs túlságosan ínyére trúlarperek között, szal ez is egy kisebb hátrány.

Egyéb (van konkrét elképzelésem): Nagyon szerintem nem kell részleteznem; ha tájékozott vagy a játék világában és követed a világ eseményeit, továbbá van egy relatíve a világba illő és jól megvalósítható elképzelésed, azt nyugodtan felvetheted javaslatként. Persze itt valamennyire a terepet is jó lenne figyelembe venni, mert azért pl. egy Tulkuban vagy az Yath-sivatagban játszódó larpot kevés magyarországi terep tudná jól visszaadni.
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Márc. 18, 2009 3:50 am

Harmadik opció. Nem akarok sok mágust, barbárt játszani meg de. Jóreggelt mindenkinek, a rohadt lelkűek meg menjenek már aludni.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Kildar Szer. Márc. 18, 2009 9:11 am

Második. Egyrészt mint azt mindenki tudja, nem vagyok oda a távolkeleti larpkarakterekért, másrészt magad is mondtad, az első verzió nehezen indokolható.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Márc. 18, 2009 9:46 am

EDIT: másodikra és harmadikra átszavaztam.

Kildar: szerintem ha a keleti népeket mondjuk ilyenek játsszák, hogy Soloviel meg Eglar, akkor nem a "katana átvágja a fapajzsot" típusú emberkéink lesznek, hanem akik ki is játsszák a keleti kultúrát. Szerintem esélyt kellene adni ennek is.


A hozzászólást Ashi Valkoinen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 18, 2009 11:17 am-kor.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Kildar Szer. Márc. 18, 2009 10:15 am

Most már lehet többre is szavazni és átszavazni.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Damien-Maelstrom Szer. Márc. 18, 2009 1:00 pm

Második és Harmadik.
Valahogy ezek jönnek be.
De akkor már inkább a harmadik.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Eglar Szer. Márc. 18, 2009 4:47 pm

Második és harmadik.

Második azért, mert a jelenlegi karakteremnek, Helena Schmiednek, amennyiben nem áll semmilyen Khaldun által gyakorolt mágikus befolyás alatt, nem kis lelki konfliktust okozna a tell-nagashiak árulása. (avagy: hazaszeretet vs. az, h sokszoros becsületbeli tartozása van Khaldun felé) És kíváncsi vagyok, hogyan tudnám megoldani IN.

Harmadik, mert még soha-soha nem játszottam larpon "keleti" karaktert, és szívesen kipróbálnám. Akár szerzetes-tanítványként, vagy bármilyen más, elterjedt szóhasználat szt "japós" (ami nem is, mert Tulku, amennyire kihámoztam a kevés infóból+Solo karakteréből, inkább kínai-tibeti jellegűnek tűnik) szerepben, amire igény van.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Kildar Szer. Márc. 18, 2009 5:01 pm

Aki az egyébre szavazott, az igazán kifejthetné.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Soloviel Szer. Márc. 18, 2009 9:16 pm

Nem tudom ki szavazott korábban egyébre, de másodjára én szavaztam rá.

Alapvetően unom ezt a barbárok vs. lovagok stylet, mert kb. olyan, hogy a teutonok harcolnak az elődeikkel, a germánokkal, nekem kicsit egyoldalú, lerágott csont, mint pl BP-n bármikor van egyiptomi kiállítás, az bármennyire is érdekes, de lerágott csont.

Szóval Krannon vs. Mondd El Nagashnak -ot max ilyen dark fantasyként tudnám elképzelni társadalmi horrorral övezve, ezért szavaztam az egyébre, hisz van egy olyan érzésem, hogy nem ilyenre lenne megtervezve a 2. opció.

Viszont, ami a leginkább érdekelne R3-on, az a 3. opció, és azt hiszem Ashi és Eglar már kifejtették előttem, hogy miért is lenne érdekes, továbbá Tulkui szerzetesként ezért játszottam be, hogy kicsit önző leszek és nem adom senkinek a tőrt, hogy végre megszűnjön ez a "fúj távolkelet" szöveg a liveokon, és értelmes keretek között létrejöhessen egy ilyesmi.

Hozzáteszem, hogy ezt részletesen meg kell majd tervezni, hogy milyen érdekességgel rendelkezzék ez a nép, amiben szívesen segítek a szervezőknek, és Eglart is javasolnám, hogy beleszólhasson Tulku kialakításának sorsába, alapvetően Tulku sokat dobna ezen a játékon a különlegessége miatt, hisz más larpok nem rendelkeznek távol-keleti feelinggel, max bevágnak pár japót, és akkor jön a végén a rinyálás, nos legalább itt nem lennének japók, hanem egy más oldalról lenne megközelítve mindez.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Kildar Szer. Márc. 18, 2009 9:54 pm

Soloviel írta:hogy végre megszűnjön ez a "fúj távolkelet" szöveg a liveokon, és értelmes keretek között létrejöhessen egy ilyesmi.

Részemről ez az allergia onnan ered, hogy rengeteg olyan játékra láttam beerőltetni/befurakodni olyan "japókat", aminek a világába egyáltalán nem illenek az ilyen karakterek, másrészt az illetőknek fingja nem volt se a világról, se az általa megjeleníteni kívánt karakterről, csak annyi hogy ő a nagy kendós/iaidós arc és akkora szamuráj inben és outban hogy az nem igaz, és a katana amúgy is átvágja a fapajzsot. Meg aztán, ott a végetérhetetlen vita arról hogy "de ez meg ez a keleti cucc akkor is sokkal jobb mint az európai bármi", ami egyrészről popkulturális hülyeség, másrészről a távolkeleticuccfanok 90%ára jellemző arcoskodó szűklátókörűség.

Ezáltal inkább preferálom a "tiszta" fantasy műfajokat, szal valami vagy legyen lovagos-barbáros-varázslós, vagy repülő narancskukásruhásszerzeteses. Szóval, most bevinnék egy egyebet:
Tulku és környékének belső egységesedése az ősi tudás megszerzői által (kb ami az utótörténetben áll)
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Skalle Szer. Márc. 18, 2009 10:18 pm

Kildar írta:Szóval, most bevinnék egy egyebet:
Tulku és környékének belső egységesedése az ősi tudás megszerzői által (kb ami az utótörténetben áll)

Ezt az ötletet ki tudnád fejteni bővebben?
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Kildar Szer. Márc. 18, 2009 10:39 pm

Az utótörténetben az áll, hogy az őrült szerzetes által visszavitt tudás alapján az ő kolostora hamar leigázta riválisait, és egységesítette Tulkut. Mivel ez feltételezem egy "tisztán" repülőszerzeteses összetűzés, preferálom.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Márc. 19, 2009 8:40 am

Kildar írta:Az utótörténetben az áll, hogy az őrült szerzetes által visszavitt tudás alapján az ő kolostora hamar leigázta riválisait, és egységesítette Tulkut. Mivel ez feltételezem egy "tisztán" repülőszerzeteses összetűzés, preferálom.

Ezzel az a probléma, hogy ez már megtörtént, magyarán történelemnek számít, csakúgy, mint a két expedíció sorsa. Éppen ezért a beolvasztani kívánt szerzetesrendeket alakító játékosoknak not cool, hogy a végén így is, úgy is csatlakozniuk kellene. Ha meg nem, az történelemhamisítás lenne. Másodszor pedig azért én nem szeretnék távol-keletit játszani, mert sem fegyverem, sem ruhám, sem affinitásom nincsen hozzá, csak amellett érveltem, hogy akik tudják játszani, játszhassák.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Damien-Maelstrom Csüt. Márc. 19, 2009 1:45 pm

És mi lenne akkor, ha nem csak két fél lenne jelen a játékon, hanem három? Wink

Krannon vs. Barbárok vs. Tulku?

Mindenki a maga céljáért kűzd, mindenki győzni akar, és itt az esetleges szövetségek-árulások-titkos alkuk-kémkedés-intrika még egy kis színt vinne a játékba.

Ráadásul így mindenki megtalálhatná magának a hozzá illő karaktert, aki lovagkodni akar, az tud, aki barbárkodni...etc.

És ha belegondolunk ez így még reális is lenne, mert a "történelem" szerint Tulku megy Rivergard ellen, de a Krannoniak is betörtek barbár területekre... miért is ne gondolhatnák úgy, hogy a fejre kell csapást mérni?

Én például ezt az intrikálós részt élvezném benne a legjobban.

Szavazatomat is módosítottam, 3./4. opció.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Skalle Szomb. Márc. 21, 2009 5:27 pm

Nem egy rossz ötlet bár azért van 1-2 hátrányossága. Elsősorban egy ilyen hangvételű játékhoz azért kellene elég sok ember, legalább 40, ha nem több. Másodszor előbb-utóbb ebből is csak 2 fél lenne, méghozzá Rivergard vs Krannon és Tulku, ugyanis elsősorban Krannonnak és Tulkunak is az a célja, hogy bevegyék Rivergardot, ezért nem fognak egymásnak esni, krannoni oldalról még azért is nem, mert míg a barbárokat gyűlölik, addig a tulkuiakról semmit sem tudnak, így azok lehetnek akár szövetségesek, a tulkuiaknak pedig mivel a hódítás a céljuk és Rivergard előbb kerül terítékre mint Krannon, így megpróbálják a lovagokkal a minnél jobb viszonyt megteremteni, egészen amíg az ő elpusztításukra nem kerül sor. Egyetlen dolog amit esetleg a barbárok csinálhatnak az hogy a két tábort megpróbálják egymásnak ugrasztani, de ahhoz elsősorban nem csak ki kell jutni az ostromzárból, hanem kiváló kémeknek és intrikusaiknak kell lenniük ehhez, a barbárok pedig inkább harcosok, szal nekik elég nehéz feladatuk lenne.

Mellesleg egyéb opcióként feltehetek egy olyan szitut, aminek éppenséggel nincs világtörténeti fontossága, csak egy kisebb helyi tétje (pl. szkírek vs. fekete szkírek, krannoni rablólovagok bandái egymás ellen, norgok fellázadnak a tulkui elnyomók ellen, stb.)
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Soloviel Szomb. Márc. 21, 2009 10:08 pm

Mesélj a szkírekről és a norgokról részletesen!

Amúgy pedig nekem sem jön be ez a barbár vs. tulku vs. krannon, max olyan szinten, mint amilyen most is volt, hogy valamelyikből van 1, max 2, a másik kettőnek meg nagyobb tábora is.

Szerintem Rivergard 3-ra csináljuk meg a 3. opciót, hogy Tulku teljes mértékben bekerüljön a játékba, és esetleg Rivergard 4-re pedig időközben kiötölünk valamit.

Ezzel annyit akarok mondani, hogy haladjunk szépen sorjában a történettel, ne csapjunk bele a közepébe, mert abból csak káosz lesz, a lépésről lépésre pedig jobb megoldás mindig. Wink
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szomb. Márc. 21, 2009 10:24 pm

Támogatom Solovielt, harmadik opció!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Skalle Szomb. Márc. 21, 2009 11:29 pm

A norgok:
A Skíldr-tenger északi partjának vad és rettegett népe. Fénykorukban gyorsjárású hajóikkal bejárták a világ tengereit és végigfosztogatták a partvidékeket, megsarcolták Hadreumot és Lüxoszban is félelemmel emlegették nevüket. Legendák szólnak hőseikről akikről azt beszélik, hogy dacolva a Lidércek óceánjával, eljutottak a mesés Kassūh-ba ahonnan aztán kincsekkel megrakodva tértek vissza szülőföldjükre. Mára azonban a fosztogatásuk kora a végét éli, hazájukban uralkodói testvérviszályok miatt polgárháború dúl, egyes hátramaradt norgok pedig Hadroszban telepedtek le, ahol a hadroszi császár mint saját elit testőrgárdájaként alkalmazta őket. Szent állatuk a tengeri kígyó, kedvenc fegyverük a fejsze és az egykezes kard.

Szkírek:
Az északi barbárok közül talán a legfejlettebb népesség, társadalmukon rétegződésének nagyon erős jelei vannak, módszeresen meg lehet különböztetni urakat, félszabadokat és szolgákat. A szkírek fejedelmi központja a Szelíd Tajték partján elterülő Khayl. Szent állatuk a szarvas, túlnyomórészt fekete hajúak, kedvenc fegyvereik közé az egy- és másfélkezes kard, továbbá a láncos buzogány tartozik.

A fekete szkírek:
Eredetileg a szkírekhez tartoztak, ám egy több száz évvel ezelőtti uralkodói testvérviszály következtében kiváltak a szkírekből és Szkíriától délre vonulva létrehozták saját szállásterületüket, fejedelmi központjukkal Järnalv-val. Nevüket onnan kapták, hogy csatába vonulás előtt fekete arcfestéseket használtak bőrükön. A szkíreknél vadabbak és gyűlölik a szkíreket, ám szent állatuk ugyancsak a szarvas és a népesség nagy részének fekete haja van. Kedvelt fegyverük az egykezes kard, a lándzsa és a fejsze. A démoni háborúk után néhány csapatuk leereszkedve a Lornann-hegységen, a Szálkás-tenger északi partvidékét kezdte fosztogatni.

Egyébként asszem kezdhetjük gyűjteni az embereket a 3. opcióhoz Very Happy
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Ashi Valkoinen Pént. Júl. 03, 2009 9:24 am

Legyen CJ helyett R3!!!
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Lecram Pént. Júl. 03, 2009 9:55 am

Rivergard 3 max ősszel.
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Skalle Pént. Júl. 03, 2009 11:23 am

Hát igazából most hogy megyünk Péknapokra, így következő játék alkalmával is bizonyára odaadják nekünk az erődöt, úgyhogy sztem olyan 90% hogy az R3 megint az Igmándi erődben lesz. A kérdés ugyebár megint az hogy mikor legyen. Lecram valszeg Cell után nagyon nem fog ráérni nyáron (oké, ne menjünk bele abba a dologba, hogy az R2 szervezésében mennyire vett részt, de az R1-nél például ő beszélt az erődösökkel hogy mikor mehetünk oda és mivel ő tartja velük a kapcsolatot, így minden bizonnyal szükségünk lesz rá az erődben tartandó R3-nál). A másik pedig, hogy egy napnál többet megint nem szeretnék, mert egyrészt, ha az erődöt több napra szeretnénk kibérelni, azért szerintem sokat kéne fizetnünk, szal a játék megint csak addig tartana, amíg a portásnéni ott van. Továbbá a koncepción is még gondolkodnom kéne, bár így hogy az erődben leszünk a barbár vonal ki lesz lőve, szal vagy valami Krangradon belüli kommandózás lenne a téma vagy a kocsmás-játék ötletem, bár azt én Britvölgyben szívesebben szervezném, meg ahhoz viszont asztalok is kellenének. Az időpontra meg azt mondom, hogy szeptember vagy október eleje.

Azért örülök hogy van rá igény ^^
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Lecram Pént. Júl. 03, 2009 12:50 pm

Skalle írta:Az időpontra meg azt mondom, hogy szeptember vagy október eleje.

Inkább szeptember vége, vagy október eleje.
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Ashi Valkoinen Pént. Júl. 03, 2009 7:48 pm

Nekem van rá igényem, a barbáros játéknak felajánlom a terepünket.
Igazából jó lenne, ha tudnénk kétnaposat az erődben. Very Happy
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Lecram Szomb. Júl. 11, 2009 6:57 pm

Ashi Valkoinen írta:Nekem van rá igényem

Ennek örülök. Very Happy A szervezőknek is van rá igényük, de az az igazság, hogy két kezemen meg tudom számolni, hány embernek van rá igénye. Mi szívesen megcsinálnánk, ha lenne érdeklődés, és összejönne annyi ember, aki miatt már érdemes lenne egy játékot csinálni, de sajnos ez koránt sem biztos...
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Nirwastir Vas. Júl. 12, 2009 9:04 am

Rám nemnagyon lehet építeni szülők meg pénz miatt, de ha véletlenül szeptember 15 előtt lenne biztos megpróbálnék elnézni : )
Nirwastir
Nirwastir

Hozzászólások száma : 327
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. May. 03.

http://zgraph.casthaste.net

Vissza az elejére Go down

Játékkoncepció-szavazás Empty Re: Játékkoncepció-szavazás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.