LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

+3
Andrew
Lobster
Ashi Valkoinen
7 posters

Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Aug. 11, 2009 2:04 pm

Szervusztok!

Mint a másik topikban is olvashattátok, van végleges szabálykönyv (ami összefoglalja az összes eddigi harci tapasztalatot és ezeket a bizalmi rendszerbe helyezi át), valamint egy béta állapotú mágiarendszer is. A mágia erősen a hadijátékos vonal támogatására készült, kifejezetten harci mágiákat tartalmaz.

A játék időpontja: augusztus 22-23. lenne, kétnapos, déltől délig játékkal.
A játék helyszíne: Tatabánya, Szász-Völgy terep

Programok:
  • Mágia-tesztjáték
    • CTF
    • Deathmatch
    • Team Deathmatch
  • Sima hadijáték (ugyanezen játékmódokkal)
  • Este sütögetés (Hollók palacsinta receptjét kipróbáljuk.)
  • Éjjel orvgyilkosjáték tőrökkel


A játék szabadjáték, bárki jöhet. Fantasy ruha, fegyverzet a minimum elvárás. Pontos találkozó időpontját később írjuk ki. Az itthoni csapatból elég sokan itt leszünk, a Cell-Live előtti megbeszélésünk szerint Blackhandre, Freyára, Kanixra, Marindára, Nathanra, Sohtemre és rám lehet számítani. Emellett a Komárom, illetve Budapest felől érkezőkre számítunk elsősorban, mivel ők értelmes távolságban laknak, (Damien, Ichigo, Lecram, Pangloss, Skalle), de jöhet bárki, aki szeretne jönni. (Előtte mindenképpen jelezze, hogy jön, hogy számítsunk/várjunk rá.)


A hozzászólást Ashi Valkoinen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 13, 2009 1:56 pm-kor.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Lobster Kedd Aug. 11, 2009 3:07 pm

Lehet véleményezni a bétát?
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Aug. 11, 2009 4:41 pm

Természetesen, előzetesen Nirwastir és Kildar látták, de mivel még béta állapotban van, nincs is külön pdf-ben bent a honlapon, ezért természetesen minden építő kritikára nyitottak vagyunk, ahogyan eddig is.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Andrew Kedd Aug. 11, 2009 4:45 pm

Ha már úgy is összegyűlünk, kit mennyire érdekelne egy íjászkodós, dárdahajigálós kör? Azaz amennyi jól esik. Ha sikere van, egy-két órát elüthetnénk ezzel is Smile
Szóval csak íjak és dárdák (ha van rá igény, akkor csinálunk egy jó adaggal), se pajzsok, de méteres salapálók, se embermagas bökők. Mondjuk tőrök még jöhetnek, vagy ha van rá igény, rövidebb kardok is.
Andrew
Andrew

Hozzászólások száma : 228
Age : 34
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Lobster Kedd Aug. 11, 2009 5:10 pm

Ashi: Addig jó amíg nincs pdf-ben, rühellem azt a formátumot...
Akkor holnap kapsz pár oldal véleményezést Very Happy
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Aug. 11, 2009 7:12 pm

PDF azért jó, mert az összes frankó szép betűtípust megőrzi, és nem kell mindenkinek külön-külön letöltögetnie. A gdocs jó közös munkára, de a letisztázásnál már legyen szép is: ha majd meg tudod nyitni a szabálykönyvet, meglátod, milyen szép is lett. Wink

A véleményezést várom szeretettel.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Aug. 13, 2009 1:58 pm

Van szavazás, többre lehet szavazni, visszavonni nem. Csak az szavazzon, aki előreláthatólag jön is. Aki szavaz, hozzászólásban erősítse meg, mire szavazott.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Andrew Csüt. Aug. 13, 2009 2:17 pm

Szavaztam.
Őszintén szólva a mágiás dologhoz nincs sok kedvem. Meg túrázni is túráztunk már Very Happy
A többi viszont jöhet Wink
Andrew
Andrew

Hozzászólások száma : 228
Age : 34
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Nirwastir Csüt. Aug. 13, 2009 2:20 pm

Szavaztam, én csak a túrázást hagynám ki.
Nirwastir
Nirwastir

Hozzászólások száma : 327
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. May. 03.

http://zgraph.casthaste.net

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Aug. 13, 2009 5:32 pm

Nekem mind oké, de még van egy szavazó, aki ignorálta a kiírást.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Freya Pént. Aug. 14, 2009 10:02 am

A mágikus és nem mágikus jöhet.

Freya

Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2009. Aug. 02.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Ashi Valkoinen Pént. Aug. 14, 2009 10:37 am

Megvan. Razz Razz

Látom, a Fejvadászat #6-on működő túra sokak emlékezetében él még... itt lenne annyi bónusz, hogy nem kell cuccot cipelni, mert oda térünk vissza, ahonnan indulunk. Razz Razz
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Spectre Pént. Aug. 14, 2009 7:29 pm

Éjszakai harcra azért nem szavaztam, mert zsigerből ellenzem az éjszakai harcot. A lövöldözésre csak módjával toltam igent (kevés a jól megcsinált nyílvessző). Éjszakai túra utólag belegondolva érdekel, csak elfelejtettem bejelölni.
Harci mágiáért meg nem rajongok Razz
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Eljutási segédlet

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szomb. Aug. 15, 2009 11:54 am

Fejvadászat #10 - Eljutási Segédlet


Vonatok érkezése Tatabánya állomásra (a jegyárak diákkal oda-vissza utak)

BUDAPEST FELŐL:

Budapest-Déli pu. 12:23 13:14 0:51 64 km 1.120 Ft - 2.
Budapest-Déli pu. 12:23
Budapest-Kelenföld 12:30
Tatabánya 13:14
4824 személy ( - Komárom)

Budapest-Keleti pu. 12:40 13:30 0:50 64 km 1.390 Ft 1.120 Ft - 1.
Budapest-Keleti pu. 12:40
Budapest-Kelenföld 12:55
Tatabánya 13:30
9304 gyors ( - Győr)

KOMÁROM FELŐL:

13:10 13:40 0:30 30 km 480 Ft - 2.
Komárom 13:10
Tatabánya 13:40
4915 személy (Győr - Budapest-Déli pu.)

A fenti vonatokat a szervezőség megvárja a vasútállomáson. Akik ettől eltérő időben / járművel jönnének, azoknak az alábbi találkozási pontra kell eljutniuk:

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Fejv6eljutas

A területen van nagy és ingyenes parkoló is. Érkezés előtt mindenképp dobj egy telefont a 06-20/978-40-67 telefonszámra.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Spectre Kedd Aug. 18, 2009 7:14 pm

Lehet tudni kb hány ember lesz?
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Aug. 19, 2009 10:26 am

11-13
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Spectre Pént. Aug. 21, 2009 7:52 am

Sajna tegnap közbejött egy hétvégi program, így nem tudok menni. Jó játékot!
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Ashi Valkoinen Pént. Aug. 21, 2009 8:50 am

Akkor eggyel kevesebb. :C
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Élménybeszámoló

Témanyitás by Ashi Valkoinen Hétf. Aug. 24, 2009 6:30 pm

Nahát, kissé felébredve és rendezve a soraimat... kurva jó volt. Very Happy Very Happy Bár pár ember visszamondta a játék előtt (sőt, egy a játék napján, de ennek az oka már a mindfuck kategória), mindenesetre nagyon ott volt a hangulat és a (Nirwastir által) frissen kitalált játékmód is sokat dobott a játékon. De nem akarom előre lelőni a poént...

A játék természetesen esővel kezdődött. Kicsit esett, amíg a vasútnál gyülekeztünk, amíg felértünk a Turulmadárhoz (azért ez a helyszín lett végül, mert itt vannak jó kis faházikók és a cuccunk nem ázott el), aztán elállt, és a sok turistára való tekintettel (akik persze n+1 fegyver, zászló és egyéb nélkül, autóval mentek fel) kicsit beljebb költöztünk az erdőbe. Aztán tűzrakás, és indult a fergeteges CTF menet. Pangloss, Andrew és Ashi vs. Freya, Nirwastir, Blackhand és Kanix... nem semmi volt, mert hiába voltunk hárman a legjobb kardforgatók, mindkét csapatban volt egy-egy íjász is (nálunk én, másikban Blackhand), és hát ment a rohangálás a zászlókkal, közben gyűltek a fragek is szép lassan. A zászlók elég gyakran cseréltek gazdát, aztán a négyfős csapat már majdnem visszajuttatta a sajátját a táborukba, de aztán Pangloss és/vagy Andrew egy "last second save" keretében megakadályozták a dolgot, és végül is megnyertük a menetet. Viszont olyan hosszú volt, hogy alaposan el is fáradtunk benne, így aztán jött a döglés. Döglés és láncingbolt dobálás közben született meg a nagyszerű LARP-os sportág ötlete, főleg Pangloss által: chain soccer, amerikai foci mintájára... Így aztán Andrew utcai láncinge képezte egy rongyba tekerve a labdát, amit az ellenfél alapvonaláig kellett juttatni... Na, ez nem semmi volt.

Aztán Pangloss és Andrew lementek kajáért, és megjött az eső is, viharszárnyakon, így hát visszacuccoltunk a faházakhoz. Mire visszaértek, be is sötétedett, kajáltunk, aztán némi punnyadás után indult az éjszakai játék. Első körben hatan (Freya éjszakára hazament) indultunk el, egy-egy tőrrel. Pangloss gyorsan lepucolt három embert (Andrew, Nirwastir, Kanix), aztán én megöltem őt, és végül a menekülő Blackhandet is. Aztán kétfős csapatokat alkottunk: Blackhand-Ashi, Nirwastir-Andrew, Pangloss-Kanix, itt a legnagyobb dobás kétségkívül Pangloss tőrbe csalása (majd ők elmesélik Very Happy Very Happy) és Nirwastir megölése volt, utóbbi így történt: Blackhand felmászott egy fára, én meg addig ingereltem Andrew-t és Nirwastirt, amíg végül ketten jöttek, szemtől-szembe, én meg szépen behúztam őket a fa alá... Blackhand megölte Nirwastirt, sajnos mi együttes találattal meghaltunk Andrew-val, s végül Blackhand és Kanix is elvéreztek egymás keze által...

Ezután jött az egyik legdurvább játékmód feltalálása, ami Nirwastir érdeme. A lényeg, hogy az éjszakai erdőben kijelölünk egy útszakaszt, amint két "expedíciósnak" élve kell végigjutnia... a többiek pedig elbújnak, egyesével, párosával és megpróbálnak az életükre törni. (Szemtől szembe nem lehet az "expedíciósokat" megtámadni, csak orvgyilkolni, hogy ne fakardozással legyenek lecsapva.) A fáról leugrós taktikai megint bejött, és amíg Pangloss Nirwastir felé fordult (ők mentek ketten először), Kanix hátbaszúrta... a másik két páros túl jutott élve, de elég nagy adrenalin löketet ad az embernek, amikor már húsz méteren keresztül nem támadták meg. Az erdő is tökéletes volt, eső után, ködben (vagy alacsony felhőben) a közeli Turulmadár reflektorainak fénye kellemes, baljós homály varázsolt a fák közé, és 10-15 méterről mindenki inkább egy homályos alaknak látszott a kivilágított útszakaszon, a sötét útszakaszokon meg harapható volt a levegő...

Aztán még egy még kihaltabb, sötétebb útszakaszon játszottunk Fear Factory-t is, de az már inkább ijesztgetés és ökörködés volt... utána alvás, már aki aludt, ugye, Kanix? Aztán reggel hatkor jött Freya is, friss ellátmánnyal (köszönjük!), szóval lassan (lassan = kurvalassanhároóralatt) felébredtünk.

Reggel az előző napi tűz parazsából lett tűz (túlélte az esőt is Very Happy), utána még mágiáztunk meg nyilaztunk kicsit, bár ez már csak marhulás volt, mint "komoly" fakardozás... a tűznyilak elég látványosak lettek, egy kis nehezék fog nekik kelleni, és igazából balance szempontjából nem tápolják halálra a varázslót, de kellő távolságban lehet ezekkel tartani az ellenfeleket. A Villám kábítása is jó, mert ha az ájult bajtársat meg lehet védeni, akkor hamar visszatérhet a csatába.

Összesen kb. ennyi, aki nem jött, bánhatja, a hajnali fél kettőtől négyig tartó játék hangulata igazából nem túl kifejezhető szavakkal: ősszel el kell jönni! Very Happy Very Happy (Október első vagy második hétvégéje.)
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Pangloss Hétf. Aug. 24, 2009 7:42 pm

Nos, összegezve a dolgokat: buktam kétezer forintot. Kinyírták az agyamat. Fájnak a talpaim, mert körülbelül külön-külön az egyharmadukat borítja már csak bőr. Asszem a teszkóból visszajövet hagytam el. Ottmaradt a bakancsom Kanixnál. És eltört a kardom.

És mi a véleményem? Az, hogy jó élmény volt! Asszem ennyit megért az a sok ökörködés, adrenalin a harctól, adrenalin a félelemtől, adrenalin attól, hogy majd én jól megijesztek valakit, adrenalin a chainsoccerezés közben, meg úgy egyáltalán.

Akkor, csakhogy fennmaradjon az utókornak, elmondanám a dolgokat: A chainsoccer egy olyan leegyszerűsített fajta amerikai foci, amiben a labda egy olyan ovális-tojás-geoid banán alakú szar helyett egy vászonba tekert láncing. Egyenlő, de tök random létszámú két csapat játssza. Van két alapvonal (a pálya többnyire négyszög, (de igazából az átlag larper tulajdonsága, hogy játékteret képes maga köré generálni), és a cél a láncinget eljuttatni az ellenfél csapatának alapvonaláig. Ha ez megvolt, a bírónak kijelölt ember, akinek egyébként ezen kívül semmi dolga nincs, felordít hogy SÜNDOWN! Majd mindkét csapat Az alapvonalán belülről indul. A játék indulása ilyen vizilabdás, szóval középen láncing betekerve, és sípszó helyett són felkiáltásra lehet berohanni érte. Játékidő nincs, mivel senkinél nincs óra, így közös megegyezés alapján öt sündownig tart a meccs.

Az én lenyiszálásom annyi volt, hogy ilyen éjszakai orvgyilkolásos dologban kétfős csapatok voltak. Nirwastir jól elcsalogatott, hogy gyere-gyere, gyakorlatilag párbajra hívott, de tőrökkel ez kissé nehéz, és miközben vagdalkoztunk, egyszercsak derült égből Andrew. Mármint lenyisszantott hátulról, hangtalanul. Annyira meglepődtem, hogy mi történt, hogy fáziskéséssel estem össze. Szóval szép volt Nirwastir-Andrew!

"Aztán Pangloss és Andrew lementek kajáért, és megjött az eső is, viharszárnyakon, így hát visszacuccoltunk a faházakhoz. Mire visszaértek, be is sötétedett," Ez kevesebb, mint másfél soros információ, kedves Ashi, de tudod mennyi szenvedés volt? Először is, az interspar már bezárt, és ott le is fejeltünk egy utcai fesztivált, aztán átmentünk a tesco-ba, ami maga a materializálódott ellenség. Visszafele eső, meg nagy eső, meg megbaszeső, így bemenekültünk egy ilyen tetős izés beugró valamibe, de ott meg hómlessz pípöl volt. Sebaj, mi ráértünk, és dumáltunk, és az izomláz és fáradtság mellé az is bekapcsolódott, hogy nem volt bőr a talpamon, és a húsomon jártam. Mindezt krónikusan fáradtan.

Nirwastirnak nagyon gratula az ötletért, mert ugyan így leírva nem tűnik extrának, higyjétek el, játék közben azért tényleg vicces-durva-adrenalinos tud lenni. A mágia tesztjátéknak keresztelt izéből végülis a mágia az elenyésző volt, de az új dolgok, (és egymás idegeinek meg tarkóinak és tockosainak) tesztelése rendesen megvolt.

Szóval szerintem megérte elmenni, de a rapíromat tényleg bánom. Életem első larpos fegyvere, és megkell hogy mondjam, ha egy kezdő fegyvert Ashi "csalókabbe" fegyvernek nevez, akkor az szerintem pozitívumként róható fel.
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Nirwastir Hétf. Aug. 24, 2009 9:11 pm

Ami kimaradt:

Hálózsák és polifoam nélkül aludni igazából menő, de hajnalban meg nagyon hideg. : D

Igen, Andrew vágott le körülbelül fél méterrel a táborunk előtt, mikor bevittem volna a vörös zászlót a mienk mellé. :C

A fear factory nagyon jól sikerült, és nem csak megijedni móka, de ijesztegetni is. Újra igazolást nyert hogy a sötétzöld/barna a legjobb rejtőszín, Ashi pl. többször is elsétált mellettem, és egyszer egészen a háta mögé lopóztam, mégse tűntem föl : D Egyébként maga az erdő is para volt, és öt perc egyedüllét után már nagyon jól be lehetett haluzni hogy valaki zörög az avaron, pedig csak a fákról csöpögött a víz.

Az éjszaka nagy élménye volt még az erősen illuminált állapotú egyén, akinek Ashi és Blackhand maradandó élményt szereztek egy kis kommandózással és egy jókor lőtt nyílvesszővel : D Majd Blackhand talán ír róla bővebben.

Egyébként a felsoroltakat mind úgy toltuk el, hogy ott volt három liter sör az egyik faházban, mert Panglossék azt is vettek, és senki sem ivott belőle. Következtetés: a lárposok sör nélkül is tudnak nagyon elmebetegek lenni. : D

Képeket is lehet nézegetni, repülő jelölések meg elmebeteg lárposok: http://ashi.web.elte.hu/fejv/kepek17.html
Nirwastir
Nirwastir

Hozzászólások száma : 327
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. May. 03.

http://zgraph.casthaste.net

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték Empty Re: Fejvadászat #10 - Mágia-tesztjáték

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.