LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offtopic 2.

+48
Mart
DreamLord
Ligeia
Bence
nalkahaj
Darien
Denegra
Felanos
Morwina
Árnybíró
Iffar
Predi
Frájd
Lupus
Zag-Zag
Gjin
SolidXerm
Ahriman
Manassé
Khaos
Derat
Mordor
Cornazil
Spectre
Magitor
Asmodus
Augur
nagash
Oldamur
Marinda
Lorin
Pangloss
Aidan
Tani
Andrew
Nirwastir
Soloviel
Keitel
Eglar
Nosfi
Kildar
Gem Kapocs
Lobster
Lecram
Damien-Maelstrom
belzee
Ashi Valkoinen
Sonir Norend
52 posters

28 / 43 oldal Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Next

Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Magitor Vas. Ápr. 10, 2011 7:17 pm

Kildar írta:Savaria karneválnak hívják és augusztusban van Szombathelyen.
És tökéletesen leírja a bullshitmasteryt ami ott megy Very Happy Mármint a karnevál szó.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by DreamLord Vas. Ápr. 17, 2011 7:47 pm

Sziasztok!

Tomi vagyok! Mindjárt 22 éves:) Teljesen újonc vagyok a témában, mivel még nem voltam larpon. Viszont nagyon érdekel, így idén szeretnék részt venni legalább 1-2 rendezvényen. Szeretem a fantasy-t és az rpg-t és jelmezötleteken törni a fejem. Röviden ennyi voltam. Nemsok, de a többit személyesen. Razz

DreamLord

Hozzászólások száma : 3
Age : 35
Tartózkodási hely : Far Far Away
Registration date : 2011. Apr. 14.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Ápr. 17, 2011 7:52 pm

Kedves Tomi!

Üdv itt! Ha szabad kérdeznem, hogy találtál rá az oldalra és a larp témakörre?
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Ligeia Vas. Ápr. 17, 2011 7:58 pm

DreamLord írta:Sziasztok!

Tomi vagyok! Mindjárt 22 éves:) Teljesen újonc vagyok a témában, mivel még nem voltam larpon. Viszont nagyon érdekel, így idén szeretnék részt venni legalább 1-2 rendezvényen. Szeretem a fantasy-t és az rpg-t és jelmezötleteken törni a fejem. Röviden ennyi voltam. Nemsok, de a többit személyesen. Razz

Szia!

Üdv a klubban Smile
Ligeia
Ligeia

Hozzászólások száma : 45
Age : 36
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2011. Mar. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Mart Vas. Ápr. 17, 2011 9:09 pm

Üdv mindenkinek! Lefutom a kötelező köröket, amiket a fórum újoncainak szokás:
MART vagyok, remélem sokaknak még ismerős, bár nagyon sok az új név, és még több az ismerős név és már sokat változó arc.
Akinek már nem ismerős a nevem: régen a Búró csapat színeiben játszottam. Ekkor többnyire a kelta játékokon és saját szervezésű liveokon vettem részt, többnyire bárdot alakítottam. Majd Cathedral live-á alakulásuk után különváltak útjaink különböző okok miatt..Utolsó liveom már szabadúszóként a 2007es Caelum volt.
Most úgy gondoltam 3 év kihagyás után visszanézek, ha más nem, mert bizonyos emberek sorsa érdekelt.
A többi meg majd elválik...
Mart
Mart

Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Tartózkodási hely : Dublin
Registration date : 2011. Apr. 17.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gjin Vas. Ápr. 17, 2011 9:13 pm

Mart, olyan ismerős vagy... (pláne, képről...) Nem veled cseteltem fészbúkon?

(kis magyarázat: a fiatalember a bátyám.)
Gjin
Gjin

Hozzászólások száma : 155
Age : 33
Tartózkodási hely : schola
Registration date : 2010. Aug. 31.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Mart Vas. Ápr. 17, 2011 9:15 pm

Jahh, igen. Kösz a kiegészítést. Ez is tény.
Mart
Mart

Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Tartózkodási hely : Dublin
Registration date : 2011. Apr. 17.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by DreamLord Hétf. Ápr. 18, 2011 4:42 am

Ashi Valkoinen írta:Kedves Tomi!

Üdv itt! Ha szabad kérdeznem, hogy találtál rá az oldalra és a larp témakörre?

Köszönöm!

Aki keres, talál alapon. Régebben érdekelt minden az rpg-kel kapcsolatban, így a live-okra is rátaláltam. Akkoriban pénz és egyéb okokból nem tudtam megvalósítani az elképzelést, miszerint eljutok akár egyre is. Most meg csak elkapott a vágy, hogy eljussak. Idén már lehetőségem van, a többi meg majd kiderül. Smile

DreamLord

Hozzászólások száma : 3
Age : 35
Tartózkodási hely : Far Far Away
Registration date : 2011. Apr. 14.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Lobster Hétf. Ápr. 18, 2011 7:28 am

Szia Mart!

De megváltoztál amióta legutóbb láttalak Smile

Gyk: fórumszabályzat.
"- Lehetőség van avatarkép beállítására, ez maximum 150 pixel széles, 200 magas gif, jpg vagy png kép lehet. Az avatarképnek olyan (a nick tulajdonosáról készült) egészalakos vagy arcképnek kell lennie, melyről az illető jól felismerhető és kivehető."
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Mart Hétf. Ápr. 18, 2011 4:23 pm

Vettem, Homár! De sajnos így kénytelenek lesztek beérni régi képpel..és sajnálom, hogy a macsek a Guinnessel nem maradhatott. Sad
Homár, ezt cserébe sok szeretettel, csak neked: http://www.pubworldmemorabilia.com/shopimages/metalsigns/GUINNESS/G012-Guinness-Lobster.jpg Very Happy
Egyébként javítanám a bemutatkozó hozzászólásom: a 2007es keltán voltam utoljára, ha minden igaz Ezenkívül érdekelne, hogy mit takar a "trúlárper" kifejezés? Van "fólszlárper" is? Very Happy
Mart
Mart

Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Tartózkodási hely : Dublin
Registration date : 2011. Apr. 17.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Sonir Norend Hétf. Ápr. 18, 2011 5:06 pm

Mart írta: Van "fólszlárper" is? Very Happy

hirtelen két larp neve ötlött fel bennem
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Lobster Hétf. Ápr. 18, 2011 6:21 pm

Mart!

Még mindig erről a fórumról idéznék Smile
https://larphatar.hungarianforum.com/t125-a-larphatar-alapelvei

Érdemes egyszer rászánni az időt és átnyálazni a főbb kategóriákat, sok kérdésre választ kaphatsz még mielőtt feltennéd őket Very Happy
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Mart Hétf. Ápr. 18, 2011 9:02 pm

Kedves Homár!

Köszönöm ismét. Sajnos még nem volt időm behatóbban tanulmányozni a honlapot, de már rajta vagyok, ahogy pillanatnyilag szűkre szabott időm engedi. Máris egy válasszal gazdagabb lettem Very Happy Ez persze újabb gondolatokra sarkall, amelynek már igyekszem is megtalálni a megfelelő helyet Very Happy Very Happy
Mart
Mart

Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Tartózkodási hely : Dublin
Registration date : 2011. Apr. 17.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Ápr. 19, 2011 7:00 am

Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Ápr. 19, 2011 4:37 pm

Gem Kapocs írta:ha lesz idő előkeresem az átlagnak vett női méreteket, amihez minden mást viszonyítunk. Meg fogsz lepődni Wink
És lőn, úgyis termékkonstrukciót tanulok, akkor meg már átolvasom az elejéről Smile
Szóval normál női alkatnak veszünk mindent ahol: (normál testalkat minden, ahol a törzs ás a lábszárhossz aránya adott méreteken belül azonos)
cs=m+4
d=m-22
ahol:
m=mellkerület (nem összekeverendő a mellbőséggel ami ennek a fele)
cs=csípőkerület (a csípőbőség ennek a fele)
d=derékkerület (fenti logika alapján)
Ez az itthoni jelenlegi középarányos női testalkatra kifejezve 96-74-100 (mellkerület-derékkerület-csípőkerület), ami azért elég messze áll a 90-60-90től Very Happy (Ami egyébként szabvány alkatként nem létezik, de egyedi alkatként szabászatban használjuk rá a karcsú alkat megnevezést)
Természetesen megkülönböztetjük az alkatokat a hosszméretek alapján is (középarányos alacsony, középarányos normál, középarányos magas) plusz testtartás szerint (normál, hajlott, feszes) illetve a vállak iránya szerint (normál, magas, alacsony).

Csak hogy kiéljem a rosszmájúságomat is, 96-ot tekintjük az itthoni átlag mellbőségnek, ezek után minden hölgyemény eldöntheti magának hogy icipici vagy picicici Twisted Evil (Azzal már nem merek előhozakodni hogy a kosárméret alapján is méregethetitek magatokat mert nem emlékszem már mekkora az induló mell alatti kerület és mekkora mellkerület eltérés adja ahhoz képest az A kosarat, arra emlékszem hogy az eltérés 2 centinként változik, vele együtt meg a kosárméret Very Happy Tehát 2 centi eltérés A kosár, 4 centi B kosár, 6 centi C kosár stb )
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Pént. Ápr. 22, 2011 12:18 pm

Elértem Highschool of the dead anime sorozat első évadának végére. Igazából amennyire rettegtem az első egykét amv után amit megnéztem, annyira kellemeset csalódtam. Érdekes a történet,a berserkhez hasonlóan itt is valószínűleg a sorozat végén lesz egy kurva nagy csattanó (második évadot jövő hétre ütemeztem), viszont azt hogy a berserk szintet eléri kicsit elhamarkodtam, egy NGE-vel azért egy súlycsoportban vannak, még ha ebben több is a szándékosan elkövetett muhaha (amiken egyébként kurva jókat lehet röhögni, nőkedvelőknek itt-ott nyálcsorgatni Very Happy ).
Ja, és különdíjat érdemel a sorozat a következő miatt:
Gazdag család feje fertőzött legjobb barátját lehenteli egy katanával. Iszonyatosan military otaku geek (aki egyébként életveszélyes bármilyen lőfegyverrel) beszól:
- Swords are very inefficient.
- What are you talking about?
- I said they're inefficient! The blade of the japanese sword can break if it hits bone! And its useless after wounding three or four people!

Itt nagyot dobbant a szívem Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Magitor Pént. Ápr. 22, 2011 12:24 pm

Code Geasst is ajánlom akkor Very Happy
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Sonir Norend Pént. Ápr. 22, 2011 1:09 pm

Gem Kapocs írta:egy NGE-vel azért egy súlycsoportban vannak

szal, szar?
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Pént. Ápr. 22, 2011 1:53 pm

Szal neked nemigazán esett le egykét dolog az NGEben Laughing
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Spectre Pént. Ápr. 22, 2011 2:10 pm

Attól még szar Razz
BTW lehetne nyitni egy anime topicot Razz
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Sonir Norend Pént. Ápr. 22, 2011 2:16 pm

Offtopic 2. - Page 28 23szw42

természetesen. Nem bírtam felfogni egyszerűen annyira mély volt. Az egyáltalán nem elhetőség hogy azért tartom szarnak mert teszem azt szerintem tényleg az.
Főleg amikor kiderül benne hogy valójában minden dolog a főhős halott anyukája, még az apja is.

vagy ahogy azt nálam nagyobb szakértők összefoglalták:

Commonly refered to as Neon Genesis Evangelion, Evangelion, Eva, "Ee-Van-Jelly-Un", "Evangel Lion", or sometimes What the fuck did I just watch? The show is about an emo kid and named Shinji Ikari who is under the care of a drunken whore, Misato Katsuragi. Along the way, he meets an emotionless loli named Rei, and a Nazi loli named Asuka. These two have become legendary fap interests for virgin otaku the world over.

Constant themes deal with him subconsciously wanting to fuck the shit out of his dead mom, his problems having a vital life affirming relationship with his father who is too busy fucking the underage clone of Shinji's dead mom to notice him, and his having to pilot an alien/robot life form (that's secretly his dead mom in disguise) in order to attempt to defeat nearly invincible, huge alien life forms (who are actually biblical angels) who are hellbent on awakening the final angel Lilith (who is Adam's slut on the side) so she can turn the planet's inhabitants into a huge ball of cherry Kool Aide for no readily apparent reason. WTF?

In Japanese, "Shinji" means "whiny Oedipus-complex bitch boy". Also the word "plot" doesn't mean anything in Japanese and hence this show just defined anime for the next generation. The highlight of Shinji's career as a pilot was fapping to an unconscious Nazi loli NOT LOLI YOU FAILED ABORTION (which actually does happen during the first 10 minutes of the second film). Later, while still unconscious, Earth's defenses send her out to fight the giant alien whatevers and she gets eaten alive because Shinji was too busy curling up in a corner and BAWWWing. The show is also about a penguin who lives in a refrigerator and a blue haired dick named Rei Ayanami, who is a clone of his dead mom. Kinda like Star Wars really, except everything that goes unexplained just turns up to be Shinji's mom.

Evangelion is notable for having over 9,000 final episodes, not to mention the 2 new movies recently released with alternate, alternating endings after the three movies already released. The show was created by some 1337 azn who was put into a mental hospital because he would slam the door on his dick. Every fangirl and fanboy just hate him because of the shit endings he keeps on throwing at them like a monkey would throw scat in a zoo. One day, last Thursday, he heard the doctors talking about Latin/Greek medical terms and freudspeak. The bat shit insane director thought it was "deep" and "philosophical" so he added some shallow references to Jesus and agnosticism and he came up with this shit. He is also responsible for crucifying the Stay Puff Marshmallow Man. See Xenoshit if you would like the copied yet makes more sense version of this non sequential bullshit.

By the end of the series, Shinji is so emo that he single-handedly causes his clonemom Rei to rape the world, causing every person on it to turn into orange tang. Good going. Also the movie End of Evangelion should be noted for having the biggest pair of tits that you will ever find anywhere. It should also be noted that in the last episode, we find out that Shinji's dad is, in fact, Shinji's mom. Go figure. Cheer up, emo Shinji.
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Pént. Ápr. 22, 2011 2:19 pm

Nem, nem ez derül ki, de szerintem felesleges vesézni Very Happy
A beidézett szöveget meg lusta vagyok elolvasni, utolsó bekezdést olvastam el csak. Azt azért érdemes tudni hogy az eredeti sorozat végén hisztiztek elég sokat a rajongók, ezért készült a film.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Sonir Norend Pént. Ápr. 22, 2011 2:20 pm

nem felesleges, elvégre te mondtad hogy nem fogtam fel, ha már jobban tudod nálam akkor kérlek világosíts fel
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Pént. Ápr. 22, 2011 4:46 pm

Nem felfogásról beszéltem, de ezt már tényleg nem fogom boncolgatni.
Több olyan utalás van a filmben ami kicsit más értelmezésbe teszi a történetet, illetve vannak olyan háttérinfók amiknek az ismerete megint csak megváltoztat pár dolgot az eredetileg tényleg elég egyszerű és sok helyen gagyi értelmezésben.
Kezdésnek a kabbalista világképpel ismerkedj, szellemi hatalom 10 lépcsője stb.

Visszatérve az eredeti témára is: Nem, HotD nem szar, nekem kifejezetten tetszik egészében, bár vannak benne részek amikre furán néztem.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Sonir Norend Pént. Ápr. 22, 2011 4:51 pm

ha egy anime, film vagy hasonló csak olyan háttérinfo segítségével lesz jó amit amúgy nem tartalmaz szal külön kutatómunkát kell csinálni hozzá akkor valójában nem jó.
Az "utalásoktól meg más lesz a film" dolog meg olyan hogy számomra is más lett a sok utalástól. Konkrétan szar.
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 28 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

28 / 43 oldal Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.