LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia

+10
Andrew
Skalle
Spectre
Damien-Maelstrom
Eglar
Lorin
Gem Kapocs
Kildar
Ashi Valkoinen
Lobster
14 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia - Page 2 Empty Re: 2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia

Témanyitás by Maia Vas. Aug. 29, 2010 10:25 pm

Sziasztok!

Én tényleg nem lőttem túl sok képet, de azért fellövöm, mert érdekes lehet:
http://picasaweb.google.hu/furalany/CJ2010#

Maia
Maia

Hozzászólások száma : 18
Age : 41
Registration date : 2008. Jul. 15.

Vissza az elejére Go down

2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia - Page 2 Empty Re: 2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia

Témanyitás by Lobster Hétf. Aug. 30, 2010 12:22 am

Szöveges értékelés majd máskor, pár fotó addig is:

http://picasaweb.google.hu/lobster1978/Caelumpia
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia - Page 2 Empty Re: 2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia

Témanyitás by Pangloss Kedd Aug. 31, 2010 2:19 pm

Látom nem nagyon akarnak belekezdeni a népek, de én azért titkon reménykedem abba, hogy mindenki ír egy hosszabb véleményt, ezért ösztönzésnek elsőként kezdeném én.

Eső volt. Ez az eső sajnos rosszkor jött, és megrövidítette a játékidőt, így ahogy elnéztem, azok az emberek, akik a lehető legtöbb sporteseményen vettek részt, az akcióhömpöly és kevés idő miatt nem tudtak annyit inezni, míg mondjuk én, aki egyszer párbajoztam csak, én retkesre beszéltem a számat a megfelelő emberekkel, ami számomra jó élmény volt.

A jelmezek nagyon jók voltak. Az emberek úgy tűnik egyre több időt fordítanak igényes jelmez készítésére, egyszóval a látványvilág abszolút tetszett. Most nem voltak ugye városok, csak csapatok, de a ruházat, illetve egynémely beteg fegyverelképzelés mindent vitt. Sajna nem jött el minden ember, aki ígérte, de a caelumpia így is teljes gőzzel pörgött, és mentek körbe az ármánykodások is, nagyon. Remélem az ezerfelé szövődő szálak megfelelő alapot nyújtanak majd a kétszáz évvel későbbi történet kidolgozására, és azok, akikkel beszéltem, nem két év múlva szeretnének újra Caelumozni, hanem egy kicsit korábban... persze ez még a jövő zenéje.

Örülök, hogy voltam a játékon, én fergetegesen éreztem magam, és akikkel utána megvitattam az eseményeket, azok is általánosan pozitív véleménnyel voltak a játékról, úgyhogy kollektív köszönet a lehetőségért, mégegyszer.

Ui.: Külön köszönet a fotósoknak!
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia - Page 2 Empty Re: 2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Aug. 31, 2010 5:57 pm

Ezekkel a képekkel egy baj van. Egyre inkább érzem annak a hiányát hogy az elmúlt két évben nem voltam fantasy larpon Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia - Page 2 Empty Re: 2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia

Témanyitás by Lobster Kedd Aug. 31, 2010 7:10 pm

Megjegyzés: Az általam felrakott fényképek zömét (a jobbik részét) Anna (Nirwastir) készítette!

Szervezői szemmel mondva, a játék ines része sajna komoly érvágást szenvedett az eső miatt, de a remek társaság sokat dobott az összhatáson.
Szerencsére a kimaradt "jelenetek" és infók zöme nem veszett el, mert máskor, máshol egy nemisolyantávoli jövőben még bevetjük az itt el nem lőtt puskaport Smile

Személy szerint köszönöm minden megjelentnek a részvételt, a csodás jelmezeket és a remek hozzáállást akár az esőproblémához akár az IN játékhoz.

Bár a saját munkámmal nem vagyok elégedett (jobban rágyúrhattam volna az esőprogramra), de a résztvevők kihozták a maximumot a játékból. Nem is volt pofám regdíjat kérni, majd akkor megteszem ha elégedett leszek a szervezői oldal eredményeivel Smile

Köszönöm mindenkinek!
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia - Page 2 Empty Re: 2010 - Alariusi Hajsza avagy Caelumpia

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.