LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Debrecen és környéki helyek

4 posters

Go down

Debrecen és környéki helyek Empty Debrecen és környéki helyek

Témanyitás by Magitor Pént. Jún. 18, 2010 4:33 pm

Üdv urak bocsi hogy új topikot nyitottam de én is szervezkedtem kicsit saját szakállra (hihi most már van szakállam) Szóval lett volna opció így Józsa és környéken egyszer a mi kisdombunk illetve a zeleméri templomrom. Zelemér szép falu 2 házzal. Kajakra előnye az lett volna hogy a busz 50 méterre tesz le a romtól a vonat bár csak minden-bokorban-megálló vonattal pedig 20 méterre tett volna le. szép hely meg minden csak sajnos mind2 tájvédelmi terület meg stb és így nem járható az út.
Zelemér picasa album
Viszont!
Józsán sikerült elkapni az ismerősömet így tiszteletet tudtam tenni a helyi erdésznél, illetve a helyi seriff és a két seriff-helyettes is jelen volt így le tudtam bugázni Józsán egy ismételten könnyen és jól megközelíthető akácerdőt, igaz apróka alig 50 hektár, majdnem böszörményig ír, itt el tudunk játszogatni nyugodtan. Írásban még nincs rá formai engedélyem viszont az erdész rábólintott és kioktatott mit lehet mit nem az erdőben tennünk, illetve a helyi rendőrség is tud róla tehát jogi bonyodalmaink nem lehetnek belőle ha szabály szerint játszunk. Viszont az erdőnek csak az akácos része játszható szabadon a többi flóra2000 alatt van így oda nem illik bemenni. Szemetelést mindenki tudja, tűzet gyújtani engedéllyel lehet, ezt ne is forszírozzuk, illetve építeni nem lehet egyenlőre azt majd megpróbálom kiharcolni illetve kisakkozni valahogyan mert van olyan része ahol lehet, de azt majd pontosabban ha érdekelt lesz a dolog. Ami fontos íjászoknak hogy ne hozzanak semmikép se! éles vesszőket még ha gyakorolni akarnak, mert a vadásztársaság ha kint nyomulna vadkár ellenőrzésen vagy egyéb szolgálatban azt a seggetekbe dugják orvvadászat címén, persze ha dugós vesszőtök van és mutogatjátok hogy hé vazze ezzel nem arra szőrös disznóra lövök hanem a másikra ami nem röfögés két lába van. Dióhéjban ennyit bejárás aki akar egyeztet velem és megnézzük.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Debrecen és környéki helyek Empty Re: Debrecen és környéki helyek

Témanyitás by Kildar Pént. Jún. 18, 2010 5:15 pm

Engedelmeddel javítottam a topik címében a nagyon brutális elírást.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Debrecen és környéki helyek Empty Re: Debrecen és környéki helyek

Témanyitás by belzee Pént. Jún. 18, 2010 6:57 pm

nem röfög és két lába van, akkor ez nem rám vonatkozik evés közbeni mondandómnál (viva! megvan a sebezhetetlenség forrása!!!)

a zeleméri cucc q-jóóó! a topic ötlet is grat!

hol is volt eddig játék:
nagyerdő ex-Camping melletti tisztáson,többször is, előnye a megközelíthetőség volt csak...
TankGyakorlónál de itt nem készültek képek (sajnos) manapság meg lakópark épül lassan oda...
Nálunk hadijáték és Drámajátékos gyakorlások, WorkShop-ok...

kedvenc helyeim ezen kívül a város körül:
Ördögárok

erdőspusztai játszótér

fancsikai kilátó

Bánki arborétum


A hozzászólást Belzee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 18, 2010 7:38 pm-kor.
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Debrecen és környéki helyek Empty Re: Debrecen és környéki helyek

Témanyitás by Magitor Pént. Jún. 18, 2010 7:02 pm

Zelemért megpróbálom hátha mégis járható annyira jó lenne. ráadásul egy domb az egész meg némi körterület körülvéve kerítéssel nem nagy de a domb vagy 3-4 méter van nagyon jó harcok lennének ott. Bár néha csapkodni lehetne ott mert a nagyerdei sütőhely dettó természetvédelmi terület.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Debrecen és környéki helyek Empty Re: Debrecen és környéki helyek

Témanyitás by Magitor Pént. Jún. 18, 2010 7:04 pm

Kildar írta:Engedelmeddel javítottam a topik címében a nagyon brutális elírást.
Elnézést érte, Köszi!
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Debrecen és környéki helyek Empty Re: Debrecen és környéki helyek

Témanyitás by Lorin Vas. Jún. 20, 2010 1:28 pm

Jók az ötletek!
Majd felvetem a helyeket a többieknek, csak most kicsit elfoglalt vagyok a holnapi szóbeli miatt... (az éterből előkerült ugyanis másik 5 irodalom tétel amiről eddig nem tudtam ....).
Egyébként Zelemée így a képek alapján kicsikének tűnik de arra amire nekünk kell jó lenne. Bár az Erdőspusztai játszóteret még tuti meg fogom nézni, egész jól néz ki az a fa valami. Very Happy Csak az is messze van viszonylag. (Úgy messze h valakinek nincs ám kocsija...)
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Debrecen és környéki helyek Empty Re: Debrecen és környéki helyek

Témanyitás by belzee Vas. Jún. 20, 2010 3:34 pm

Belzee írta:
kedvenc helyeim ezen kívül a város körül:
Ördögárok

erdőspusztai játszótér

fancsikai kilátó

Bánki arborétum

ezek a helyek miért is kedvencek: Bicaj max 45 perces túra városhatár táblától, Busz óránként a közelben, az Ördögárokhoz még a Zsuzsi-vasút, és a Kondorosi VHM is a közelben, egymástól max 50 perc sétányira a susnyásban.
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Debrecen és környéki helyek Empty Re: Debrecen és környéki helyek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.