LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás

+7
Soloviel
Damien-Maelstrom
Spectre
Eglar
Pangloss
Ashi Valkoinen
Skalle
11 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás - Page 3 Empty Re: Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás

Témanyitás by Soloviel Hétf. Aug. 15, 2011 8:24 pm

No emberek, íme a képözön, amit Nagash alkotott, meg a játék utáni játékmegbeszélés, amiben kiegészítettem.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás - Page 3 Empty Re: Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás

Témanyitás by nagash Hétf. Aug. 15, 2011 8:29 pm

szerintem egy jelentős részét te alkottad, de se baj... Twisted Evil

egyébként nagyon jó volt a játék, annak ellenére is h skalle épp el volt havazva , s nem igazán volt ideje foglalkozni vele.. az ashi és kildar-féle 8 órás erdőben sunyulós/kihallagtós out trollkodása mondjuk kissé fura volt számomra, de ha ez nekik jól esett, akkor...hát, legközelebb is nyugodtan.. Laughing
a játékot kellőképp fokozottan belengte az erdőben susnyázós, bozótcsépelős, nindzsázós jelenet, ami végig elkísért minket..mivel folyamatosan vagy mi menekültünk valaki elől vagy előlünk menekültek... Twisted Evil mindenesetre várjuk a folytatást...és lesz nálam egy zsák liszt tartalékban... Laughing
nagash
nagash

Hozzászólások száma : 147
Tartózkodási hely : mental institution
Registration date : 2008. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás - Page 3 Empty Re: Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás

Témanyitás by Ashi Valkoinen Hétf. Aug. 15, 2011 9:18 pm

A 8 órás susnyázás megérte a játék három momentumáért:

1: Játékkezdés után, lassan alkonyat, zsoldosok épp kimentek a faluból. 2 méterre fekszem a csarnoktól, odaszólok Milánnak, elképedt arc.
2.: A te arckifejezésed, amikor randommód előkerültem az erdőből és íjat fogtam rád.
3.: Kanix "Ez meg ki a fene?!" felkiáltása jóval sötétedés után, amikor Kildar fogott rá nyílpuskát.

Végre nem az volt, hogy a játékon titkos csapatot mindenki látta OUT megérkezni, így talán kicsit nagyobb meglepetés erejével hatottunk. Very Happy
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás - Page 3 Empty Re: Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás

Témanyitás by nagash Hétf. Aug. 15, 2011 10:20 pm

nekem konkrétan az elszörnyedés és WTF? egy időben volt jelen az arcomon.. lol!
nagash
nagash

Hozzászólások száma : 147
Tartózkodási hely : mental institution
Registration date : 2008. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás - Page 3 Empty Re: Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás

Témanyitás by Kildar Kedd Aug. 16, 2011 12:32 am

Már megbocsáss, de amíg Ti ingame voltatok, mi is - szóval kikérjük magunknak az "out" jelzőt a trollkodásra Wink
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás - Page 3 Empty Re: Rivergard larp 4: A Renegát - játékkiírás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.