LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

+6
Lobster
SolidXerm
Sonir Norend
Gem Kapocs
Kildar
Magitor
10 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Jan. 11, 2011 9:00 pm

Jó hát az milyen volt már hogy a hátszél hozta a BBt Very Happy Egyébként amennyire tudom in-game indokból is ilyen maximum 2-3 tár volt amit ellőttek emberek. Szükségtelen és emiatt feleslegesen veszélyes az erősebb fegyver. A 330-350 FPSből kövér 50-55 méteres hasznos lőtávot különösebb erőlködés nélkül ki lehet hozni, ha a császári terep lesz idén is akkor a belőhető távolságok ennél meg kisebbek lesznek.
A +20 FPShez meg annyit hogy valahol kell húzni egy határt.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Ahriman Szer. Jan. 12, 2011 12:07 am

Magitor: a többes szám miatt (fejbetolták) ez úgy tűnik, mintha mass rape lett volna, ezért korrigálnék - én húztam fejbe. Very Happy

Hogy legyen ON is, a PPS nem muzeális fegyver, mivel a 9*25 Tokarev lőszert eszi, ami NEM muzeális. Ezáltal természetesen a PPS-kompatibilis fegyverfőelemek birtoklása is egy leheletnyit törvénybe ütköző.

Ahriman

Hozzászólások száma : 483
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2010. Jul. 16.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Lobster Szer. Jan. 12, 2011 11:23 am

Egy 5-600 FPS-es fegyver az sokkal veszélyesebb mint egy 360-es. A legtöbb alap védőszemüveg ami még megfogja a normál cuccot, már simán megadhatja magát egy ilyen találattól. Ráadásul mivel biolőszert használunk, ami sokkal keményebb mint az alap BB ezért fokozottan veszélyes minden tizedjoule ami pluszban jön (nemhogy még duplázni az energiát).

Ráadásul a foppon nemcsak a biztonsági szabályok miatt van FPS limit.
Bár az az elsődleges, de szintén fontos kritérium, hogy a játékosok ne kényszerüljenek "FPS versengésre". Mivel a legerősebb fegyverek is kb CQB kompatibilisek, ezért szinte bármilyen alap fegyver hozza azt a lőtávot (illetve "golyóodaérési időt") ami az itteni "nehéz" fegyverekre vonatkozik. A célcsoportunk jelentős része kispénzű, esetenként iskolába járó és önálló jövedelemmel nem rendelkező ember, akik örülnek ha egy alap fegyvert össze tudnak hozni maguknak, nemhogy még tuningolni és/vagy sniperkedni tudjanak.

Eddig is volt aki 500FPSes Dragunovval jöhetett volna, az is kurva jól néz ki mégsem engedtük (és nem is fogjuk). Pedig a srácot ismerjük régóta, rutinos larper, és még rutinosabb airsoftos, sok évvel a háta mögött.

Ha valaha lesz is FPS bővítés az legfeljebb megközelíthetetlen és rögzített támogató fegyvereknél fordulhat elő, mint pl egy őrtoronyba/ablakba épített géppuska, de ezeknél is max 400 FPS-ig mennénk el (egyébként ez még mindig nem eldöntött kérdés). De ezekre is vonatkozni fog egy rakat megkötés pluszban.

Szerk: látom dragunovos "tesó" már fentebb írt, nah megerősítem szavait Very Happy
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Magitor Szer. Jan. 12, 2011 12:21 pm

Köszi Homár bár nem vagyok annyira rutinos laprper csak odateszem magam meg műkedvelő vagyok Very Happy de ugye jól szervezett játékon jól lehet játszani.

Én azt mondom hogy a mostani fps limitek frankók ehhez a fegyverekhez, viszont ha a támogató fegyverek megjelennek, pl ilyenek akkor engedni kéne hasonló erejű fegyvereket is, de elejét véve hogy az emberek ne kezdjenek cqb ba rohangálni még véletlenül se, ezek mind hosszúpuskák lehetnének. Gyak lövész fegyverekre gondolok szigorú egyeslövéssel, már sak azért is mert technikailag egy jól beásott gépfegyver fészket így lehetetlen megbontani akár.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Magitor Kedd Jan. 18, 2011 12:46 pm

Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Lupus Szer. Jan. 19, 2011 6:51 pm

Na betelefoáltam az MKH-hoz, mert kellően sok kérdésem gyűlt össze. És A lényeg: "bár ők is tisztában vannak azzal, hogy az airsoft fegyverek leginkább játékok, mégis mivel törvényileg besorolták öket a 7,5 joule torkolati energia alatti (lég)lőfegyverek közé, ezért e szerint kell eljárni" Tehát a hivatal is tudja, hogy nem, de mégis fegyver. Aként kezelendő, így csak képesített és engedélyekkel rendelkező puskaműves nyúlhat hozzájuk (hivatalosan). Ez az igazi magyaros törvényalkotás. Mindenki tudja, hogy úgy rossz és fölösleges, ahogy van, de be kell tartani. Persze a hivatali szakember is utalt rá, hogy ki az az elvetemült aki egy játékkal zaklat egy komoly szakembert, ha otthon is meg tudja oldani.
Kedves Ahriman, amúgy a 9x25 az a király és MP 40 géppisztolyok lőszere. A tokarev féle az 7,62x25 mm.az észrevétel mellesleg majdnem helyes, ezzel kapcsolatban közölném, hogy a fegyver törvényeket van szerencsém közelről ismerni, a fegyvereket szintén. Én ebből vizsgáztam is, és mint vadász valamint gyűjtő is tisztában vagyok ezen dolgokkal. Csak, hogy picikét szőrszál hasogató legyek, idézem pontosan amire gondolsz:
Múzeális fegyver és lőszer: az elöltöltő fegyver, továbbá a korszerű perem- vagy központi,illetve elektromos gyújtású lőszer használatára alkalmatlan tűzfegyver, és az ilyen fegyverekhez használható, 1945 előtt gyártott lőszer.
A nem múzeális, hatástalan, gáz-risztó és egyéb engedély nélkül tartható fegyvereken kívűl valóban minden éles lőfegyver-lőszer és fegyver fődarab illegális birtoklása kimeríti a fegyverrel, lőszerrel való visszaélés bűncselekményét ami 3-8 évig terjedő letöltendő börtön büntetéssel büntethető.
Ennek tudatában ami éles cuccom van az engedélyre, a gáz-riasztókra is van viselési engedélyem, amire meg nincs arra nem is kell. Mert a törvényeknek megfelelően vannak hatástalanítva, vagy nem engedélykötelesek.

Magitor ez nagyon jó cucc. Wink
Lupus
Lupus

Hozzászólások száma : 16
Age : 36
Tartózkodási hely : Fót
Registration date : 2010. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jan. 19, 2011 8:16 pm

Lupus írta:Na betelefoáltam az MKH-hoz, mert kellően sok kérdésem gyűlt össze. És A lényeg: "bár ők is tisztában vannak azzal, hogy az airsoft fegyverek leginkább játékok, mégis mivel törvényileg besorolták öket a 7,5 joule torkolati energia alatti (lég)lőfegyverek közé, ezért e szerint kell eljárni" Tehát a hivatal is tudja, hogy nem, de mégis fegyver. Aként kezelendő, így csak képesített és engedélyekkel rendelkező puskaműves nyúlhat hozzájuk (hivatalosan). Ez az igazi magyaros törvényalkotás. Mindenki tudja, hogy úgy rossz és fölösleges, ahogy van, de be kell tartani. Persze a hivatali szakember is utalt rá, hogy ki az az elvetemült aki egy játékkal zaklat egy komoly szakembert, ha otthon is meg tudja oldani.
Egy dolog AS alkatrészeket felhasználva átalakítani egy eleve AS fegyvert, illetve AS alkatrészekből összerakni egy teljesen AS fegyvert. Egyébként örülünk hogy az MKHval együtt sikerült kiderválnotok amit nagyjából első reakcióként leírtunk Wink
A projektedben alapvetően az AS építésről akartalak kevésbé lebeszélni, a masszív mennyiségű éles alkatrész felhasználástól inkább. Az már jobban szokta szúrni a szervek szemét.

Lupus írta:Kedves Ahriman, amúgy a 9x25 az a király és MP 40 géppisztolyok lőszere. A tokarev féle az 7,62x25 mm.
Akkormár legyünk pontosak tokarev ügyileg:
http://world.guns.ru/handguns/hg/rus/tokarev-tt-e.html
http://world.guns.ru/rifle/autoloading-rifles/rus/tokarev-svt-3-svt-40-e.html
http://world.guns.ru/machine/rus/maxim-m1910-30-e.html

Lupus írta:az észrevétel mellesleg majdnem helyes, ezzel kapcsolatban közölném, hogy a fegyver törvényeket van szerencsém közelről ismerni, a fegyvereket szintén. Én ebből vizsgáztam is, és mint vadász valamint gyűjtő is tisztában vagyok ezen dolgokkal. Csak, hogy picikét szőrszál hasogató legyek, idézem pontosan amire gondolsz:
Múzeális fegyver és lőszer: az elöltöltő fegyver, továbbá a korszerű perem- vagy központi,illetve elektromos gyújtású lőszer használatára alkalmatlan tűzfegyver, és az ilyen fegyverekhez használható, 1945 előtt gyártott lőszer.
A nem múzeális, hatástalan, gáz-risztó és egyéb engedély nélkül tartható fegyvereken kívűl valóban minden éles lőfegyver-lőszer és fegyver fődarab illegális birtoklása kimeríti a fegyverrel, lőszerrel való visszaélés bűncselekményét ami 3-8 évig terjedő letöltendő börtön büntetéssel büntethető.
Ennek igazán örülünk, én is levizsgáztam fizikai kémiából, szép hangzatos definíciókat is tudnék idézni fejből is jegyzetből is, mégsem teszem, holott érdekel a kémia, őseim mindketten tanítják (nem kevés sikerrel). Ettől függetlenül nekik sem hiszek el kanyar nélkül mindent, a gyakorlat a kémiában is sokszor máshogyan működik mint azt az elmélet diktálná. A jogra ez meg kifejezetten igaz (pláne a magyar gyurmatörvényekre).

Sorry a stílusért de mostmár előjött belőlem a néhányak által már jól ismert és kevésbé szimpatikus szkeptikus hozzáállásom.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Spectre Szer. Jan. 19, 2011 9:21 pm

Ha már szétoffoljuk a topicot, én is beszállnék egy megjegyzésnyire.

Lupus írta:Kedves Ahriman, amúgy a 9x25 az a király és MP 40 géppisztolyok lőszere.

Tényleg nem baszogatásból, csak a jegyzőkönyv kedvéért: az MP40 az 9x19mm Lugert tüzel.

Múzeális fegyver és lőszer: az elöltöltő fegyver, továbbá a korszerű perem- vagy központi,illetve elektromos gyújtású lőszer használatára alkalmatlan tűzfegyver, és az ilyen fegyverekhez használható, 1945 előtt gyártott lőszer.

Megint csak megjegyzésként, a Keserű féle gumilövedékesek is muzeálisnak számítanak (meg van magyarázva, hogy elöltöltősek). Működésük: csőbe vagy forgótárba elölről benyomjuk a gumibogyót, majd hátulról mögé teszünk egy (általában) .380R kaliberű riasztótöltényt. Ezután lehet itatni a gumibogyó szörpöt az esetleges fantom támadóval.
Ugyanakkor a szerelt lőszeres gumis cuccok mind élesnek számítanak mert úristenszereltlőszer.

És hogy ON legyek: ismerek olyan embert, aki egy többé-kevésbé éles fegyverből épített airsoftot. A fegyvermesternek nem kevés szerszáma elment rá, mire kimarta megfelelőre a belsejét, ill. nem kevés papírozásba került, mire mindent elintézett. Neki megérte a vesződség, mert picit fanatikus, és nem nagyon jutott volna hozzá ahhoz a típusú fegyverhez másként. Viszont olyan fegyvert atomokból megépíteni, amiből már van airsoft változat, hát, sok sikert hozzá, és majd hagy tapizzam meg Smile
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Magitor Csüt. Jan. 20, 2011 2:47 pm

Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Gem Kapocs Csüt. Jan. 20, 2011 3:18 pm

Ha erről leveszed hogy mi kell hozzá és összerakod nekem szeretlek Very Happy Egyébként ez sem újkeletű rsovon is, máshol is árulnak többféle burst elektronikát.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Magitor Csüt. Jan. 20, 2011 3:27 pm

Kezdhetsz szeretni, mikorvezérlős viszont ez AB is egyszerre meg burst mod, minden megvan hozzá, ott egy alkatrészlista kosarazd ki mennyibe kerül pl hestorban kábel nem kell értelem szerúen
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Lupus Pént. Jan. 21, 2011 1:32 pm

Gem Kapocs csak azért írtam, hogy világos legyen, hogy nem csak légből kapom az infóimat, meg nem illegális vackokkal mahinálok. Nem zavar a stílusod. Értrem mi van. Én meg közép suliban egyik félévben megbuktam kémiából, ezért év végén már csak négyes lehettem. pirat
Na lényeg az, hogy már letettem az ilyen tervekről. Vannak újjabbak.
Ehhez mit szólnátok (persze szigorúan szivacs rakétával): https://www.youtube.com/watch?v=ykF3TUTI2hU
Ezt én inkább kerekes állványon lövegpajzssal, ágyúként tudnám elképzelni. A lővedék polifoam csőszigetelő és szivacs kombináció lehetne.
Komolyan érdekelne erről a véleményetek! Mit gondoltok? Érdemes neki ugranom a dolognak, vagy eleve halott az ötlet. Gond nélkül megcsinálnám, csak tudni szeretném érdemese vele bíbelődnöm. Szerintem frankó dolog lenne egy ilyen a játékon, jól néz ki és aki a legtöbbet fizeti a tüzérnek, vagy egyéb módon meggyőzi, azt támogatná. Telepített fix állványos megoldás is lehet a cucc.
Lupus
Lupus

Hozzászólások száma : 16
Age : 36
Tartózkodási hely : Fót
Registration date : 2010. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Lobster Pént. Jan. 21, 2011 2:42 pm

A kérdés az, hogy hol akarod ezt használni. Pl, a FOPP-on tutti nem engedünk játékba ilyesmit, de vannak olyan airsoft játékok ahol használnak hasonló eszközöket (főleg jármű kilövésére). Nálunk nem lesz a pályán mozgó jármű, de ha mégis az vszeg védett lesz, emberre pedig nem vagyok hajlandó engedni ilyen eszközökkel a lődözést.
http://www.softair.hu/viewtopic.php?f=100&t=3182

Bár tudomásom szerint általában airsoft gránát alapú (gázos) cuccokat használnak és nem propános-berobbanósakat a softairen említett eseteknél.
Nem tudom mi a dolog jogi háttere, nem ez miatt van tiltva de az ilyen barkácsmegoldásos lőeszközökkel szemben erős ellenérzésem van. Nem mérhető az ereje, nem garantált, hogy mindig pont ugyanolyan teljesítményű és a védőfelszerelésekkel sincsenek ezirányú tapasztalataink.

Összegezve: lehet ilyet építeni, de nem hiszem hogy lenne játék ahol szívesen fogadnák.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Magitor Pént. Jan. 21, 2011 3:01 pm

Lupus írta:Én meg közép suliban egyik félévben megbuktam kémiából, ezért év végén már csak négyes lehettem.
Matekből is buktál? Very Happy bocsi az offért

Propánost meg én tiltanám, semmilyen robbanószerkezetet nem engednék, pár kivételével. Én megépítettem, nekem sima sűrített levegős/hajtógázos is van annak is akkora a szórása erő szempontból, hogy nagyon. Volt olyan is hogy a 32-es pe csövet, amit előtte üvegszál szövettel és műgyantával erősítetem meg a buffernél úgy robban szét pár bar nyomásnál sima kézipumpával feltöltve levegővel, lövés után hogy csak néztem jobbra balra, hogy ez miafarkam volt. Bár lehet jót építeni kétségeken kívül, de ami pirotechnikai az veszélyforrás eléggé, sűrített levegő meg macerás ÉS veszélyes opcionálisan. Nem mindegy mekkora a teljesítmény, a hatásos lőtáv, projektília súlya stb miatt.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Gem Kapocs Pént. Jan. 21, 2011 6:43 pm

Ha ilyesmit akarsz építeni akkor szerintem is inkább 40 milis AS gránát, esetleg CO patron adja a meghajtást. Részemről egy rakétavető már majdnem kész, be kell szereznem hozzá a 40 milis gránátot ami a jövő hónapban végre megtörténik, aztán már csak tesztelés és a finomítás van hátra.

Propános megoldások tiltása: Akkor minden gázos fegyvert tiltunk? Very Happy Csak merthogy az összes hajtógáz propános Wink A begyújtós mókák tiltása viszont egyértelmű.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Magitor Pént. Jan. 21, 2011 7:28 pm

GEm szövegkörnyezet Very Happy ne ragadd ki Very Happy írtam hogy pirotechnikai Very Happy De ha ennyire akarod a téli gázok nagytöbbsége meg nem propán hanem kistöbbség HFC134a nagytöbbség HCFC-22 (minősége, értelme meg persze BS)
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Gem Kapocs Pént. Jan. 21, 2011 7:42 pm

Akkor pontosítok, minden AS hajtógáz tartalmaz propánt Razz Lényeg a lényeg hogy ne gyújtsuk be és hogy februárban berendelek egy60 rundós non-reset gránátot és akkor végre működni fog a rakétavető Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Spectre Pént. Jan. 21, 2011 10:26 pm

Ha már az ilyen dolgoknál tartunk. 40mm-es meghajtással, szivacs/nerf rakéta kilövő FOPP-ra engedélyezett?
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Gem Kapocs Szomb. Jan. 22, 2011 8:13 am

Arra csinálom az enyimet, tudtommal az.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Lobster Szomb. Jan. 22, 2011 9:44 am

Pontosítsunk!

Jelenleg NEM engedélyezett. De lehet hogy az LESZ ha a helyszíni tesztek igazolják a dolog veszélytelenségét. Minden nem szabványos airsoft eszköz (és néhány szabványos is, lásd gránátvetők) előzetes egyeztetés és helyszíni tesztelés után kerülhetnek esetleg játékba.
Nehogy itt messzemenő következtetéseket vonjon le bárki is Very Happy
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Gem Kapocs Szomb. Jan. 22, 2011 3:33 pm

Akkor pontosítok, amennyibena helyszínen is be tudom bizonyítani hogy emberölésre alkalmatlan jöhet Cool Meg kéne szoknom a pontos fogalmazást Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése - Page 3 Empty Re: Tűzfegyverek / Modern lőfegyverek LARPos megjelenítése

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.