LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krulada LIVE - Általános megbeszélés

+22
Damien-Maelstrom
Lobster
Sonir Norend
Eglar
Nirwastir
Andrew
Nedda
Jason
Cebo
Juviel
Skalle
Shivan
Ashi Valkoinen
Ishar
Michael
Draug
Ogen
Lecram
Ameris
Soloviel
PG
Kildar
26 posters

3 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Kedd Május 27, 2008 8:25 am

Soloviel írta:
A dolog úgy lett lezárva emlékeim szerint, hogy dolgozzunk össze, én ezen vagyok. A fenti szövegből viszont úgy tűnik számomra, hogy te hátat fordítasz a dolognak, és ezzel ellenkező témában gondolkozol.

De nem is úgy lett lezárva a dolog, hogy UGYE NEM AZT ÍROD MEG, UGYE NEM, és ezért a te UGYE NEM reakciód után kissé jogosnak érzem hogy azt mondjam hogy DE.

Mindazonáltal logikusan nézve szerintem nem megy szembe az eddigi krulada live világhangulattal se, és eddig akinek elküldtem a félkész verziót, azoknak kifejezetten tetszett az új koncepció. Neked természetesen egy bizonyos áldott jó szokásodnak hála csak a kész anyagot fogom elküldeni, bár nem tudom neked mennyire fog tetszeni.

erre azt kapom a játékosoktól

Name three, konkrétan krulada 4 óta.

Méltatlankodsz, de korábban nem szóltál az egész ellen semmit.

Tekintve hogy korábban nem is hallottunk az egészről semmit hogy él-e hal-e. Kb. két hete jutott eszünkbe Shivannal hogy most akkor mi a fasz van ezzel a játékkal, lesz-e vagy sem vagy mi.



Mindazonáltal ha szerinted nem fér bele a játékkoncepcióba, mert szerinted a játékosoknak arra van igénye, hogy mindenki ilyen-olyan monsztát játsszon, akkor tényleg nem kompatibilisek az én elképzeléseim és jelen alkotásaim a kruladával, ez esetben pedig nem értem hogy miért probléma az, hogy "hátat fordítottam" neki.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Május 27, 2008 2:14 pm

Kildar írta:mert szerinted a játékosoknak arra van igénye, hogy mindenki ilyen-olyan monsztát játsszon
Szólt valaki rajtad kívül konkrétan nekem Krulada 4 óta, hogy más kellene? Nem. Folyamatosan mondom, hogy ha valami nem tetszik, akkor tessék szólni, átbeszéljük és kompromisszumot kötünk, de valljuk be, ilyet senki sem csinált.

Kildar írta:tényleg nem kompatibilisek az én elképzeléseim és jelen alkotásaim a kruladával
A Ravenloft tényleg nem kompatibilis vele, de egy emberi dark fantasy az lenne. Csak valahogy nekem az a koncepció nem jön be, amit csinálsz, hogy "vagy olyan lesz a krulada, amilyet én akarok, vagy csinálok egy másikat", és nem értem, hogy miért nem lehet összedolgozni, és megbeszélni a dolgokat, ha már egyszer így beszéltük meg.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Kedd Május 27, 2008 2:49 pm

Na, erről beszélek, ismét sikerült a postom lábjegyzetébe belekötnöd annak lényegét tökéletesen figyelmen kívül hagyva, úgyhogy most egy időre átveszem ezt a stílust:

Még mindig nem Ravenloft. Nekem se jön be, amit csinálsz, hogy "látatlanban szóljuk le amit a másik csinál, és állítsuk be az álláspontját zsarolásként, és akkor majd úgy néz ki mintha igazunk lenne", és nem értem, hogy miért nem lehet mondjuk kivárni az egésznek az eredményét. Üzeneteidből az látszik, hogy a szándékod ugyanaz, mint nekem, mégis folyamatosan az ellen kampányolsz, amit csinálok, mindezt úgy, hogy nem is láttad. Márpedig ez szerintem eléggé akadályozza az összedolgozást. Alapfeltevésnek az is elég lenne, ha elfogadnád, hogy az én elképzeléseim célja nem az, hogy tönkrebasszam a Krulada Liveot, hanem hogy egy aránylag kis létszámú, kevésbé kötött és szkilles-tápos, elsősorban a szerepjátékot kidomborító dark fantasy larpon vehessek részt elsősorban a többi Cellessel, akármilyen módon is.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Kedd Május 27, 2008 3:44 pm

Az a baj Kildar, hogy Soloviel úgyis megint bele fog kötni, mert ő úgy gondolja "ne ellenkezzél, úgyse tudod megmagyarázni nekem van igazam". Nem emlékszem még esetre, amikor Soloviel azt mondta volna, hogy "oké, belátom igazad volt". Legegyszerűbb megvárni, hogy elkészíted a szabálykönyvet, és abba majd mindenki beleköt. Csak igyekezz, 2 hónappal a játék előtt még a story nincs megadva, helyszín nincs kitalálva, időpont is kérdéses, legalább a szabálykönyv legyen meg.

Amúgy szerintem nem mostanában kellett volna nekiesni a játék tervezésének, ez főleg a játék FŐSZERVEZŐINEK szól.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Május 27, 2008 4:08 pm

Értem a célod, de mégis külön dolgozol abszolút konzultáció nélkül, és igen ezért kampányolok a dolog ellen, mert nekem az előző üzeneteidből az jött le, hogy ezt ultimátumként írtad, ha nem így volt, akkor bocs utólag is!

A másik téma pedig az, hogy ne húzd le kérlek a Krulada rendszerét, mert ha a rendszer miatt valami szarul sikerült, akkor az nem az én hibám, mert nem én vállaltam el anno, hogy rendszert írok neki. Wink


















PG, most olyat teszek, amit Ishar szokott. Szóval te pedig BAZD MEG, nincs jogod beleszólni ebbe! Továbbá az előstoryt erre a hétre ígértem, és ezen a héten lesz meg, ha nem olvastad el ezt az üzeneteimben, akkor figyelmetlen vagy!

A játéknak SZERVEZŐI vannak, nincs FŐSZERVEZŐ. Ebbe a körbe sokmindenki tartozik bele, de egyesek nem voltak hajlandóak az ujjukat is mozdítani a játékért!
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ishar Kedd Május 27, 2008 4:21 pm

Hoznám a formám akkor már én is:

segítek létrehozni a júli 18-20, vagy 25-27-es időpontot, és majd beszámoltok róla, hogy az általam szervezett játék hogy sikerült

A játéknak SZERVEZŐI vannak, nincs FŐSZERVEZŐ.

Elég gyakoriak ebben a témában az elelntmondások 10-15 hozzászóláson belül...
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Május 27, 2008 4:38 pm

Nos szerintem nincs ellentmondás, ha a későbbi idézetedben megfigyeled a mondat végét is. Általam szervezett játék lesz belőle, mert a többi szervező leszarja a szervezésben való segítséget, én erről nem tehetek, ettől még nem lesz főszervező senkiből. Ha most nem így lesz, akkor én leszek a legboldogabb ember a világon, még ha nem is mehetek el a játékra.

De ha már így felemlegetted az időpontot, akkor megkérdezem, hogy legyen ezen időpontok valamelyikén?
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Shivan Kedd Május 27, 2008 4:44 pm

Nekem tetszett az, amit sanyi átküldött. Nem gondolnám Ravenloft kopinak sem. Nem hiszem hogy ezt meg lehetne másképp írni, mint hogy valaki belefog, megírja, és azon lehet változtatni. Nincs értelme hónapokon át egyeztetni, tekerni. Ugyan így a történet is ilyen, hogy valaki foglya magát, leírja, a többi rábólit/beleköt, és ehhez képest módosul. Viszont elég nehéz alapot írni, ha a többi szervező úgy áll hozzá, hogy szar.
Shivan
Shivan

Hozzászólások száma : 166
Age : 32
Tartózkodási hely : I dunno lol.
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Május 27, 2008 5:41 pm

Viszont, ha egyik szervező megírja a storyt úgy, hogy nem szól másnak, egy másik szervező megírja az háttérvilágot, és egy harmadik pedig megírja a szabkönyvet, és egyik sem egyeztet a másikkal, csak a végén, amikor már mindegyik kész van, és utána mindegyik írhatja át az egészet, mert nagyon nem illeszkedik egyik sem a másikhoz. Ezzel van bajom leginkább. Az egyeztetés pedig megoldhatja a problémát.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Kedd Május 27, 2008 5:45 pm

Soloviel írta:PG, most olyat teszek, amit Ishar szokott. Szóval te pedig BAZD MEG, nincs jogod beleszólni ebbe! Továbbá az előstoryt erre a hétre ígértem, és ezen a héten lesz meg, ha nem olvastad el ezt az üzeneteimben, akkor figyelmetlen vagy!

A játéknak SZERVEZŐI vannak, nincs FŐSZERVEZŐ. Ebbe a körbe sokmindenki tartozik bele, de egyesek nem voltak hajlandóak az ujjukat is mozdítani a játékért!

Nincs jogom beleszólni, akkor ne hajtogasd, hogy "közösen szervezzük a játékot". Wink Tudom, hogy ezen a héten lesz az elősztori, DE MÉG NINCS. És igazából nem ezen van a hangsúly, hanem hogy kb. még semmi nincs leszervezve rendesen.
A FŐSZERVEZŐ titulust pedig nem betűje szerint kell érteni, hanem aszerint, hogy ti ketten találjátok ki a sztorit Jasonnel, tiétek az alapkoncepció, a bírálási lehetőség, stb. Én így értelmezem a főszervezőt itt.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Május 27, 2008 6:27 pm

A Kildar és köztem lévő vitába nincs jogod beleszólni!

Mi nincs leszervezve? Kb. nincs szabálykönyv. Story lesz e héten, ha igény van a játékra, ha viszont zaciba akarjátok vágni, akkor legyen, feladom.

Dejó, hogy a storyhoz és a szabálykönyvhöz nincsen közöm, a bírálási lehetőségem max a háttérvilágra van, a kezdetek óta a játékosi igény alapján alakítgatom. Ha végre megváltozott a játékosi igény, és emberi dark fantasyra van szükség, akkor az egész múltat nem fogom kidobni úgy a kukába, mintha meg se történt volna, de szívesen továbbalakítom, és ehhez lett volna eddig is szükségem másokra, mert több szem többet lát, de mindenki ebbe szart bele, utána meg bíráltok, hogy szart csináltam.

Az alapkoncepció pedig a játékosoké, mert kérelem útján lett ilyenné alakítva a világ, ha rajtam múlt volna, nem ilyen lenne.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Michael Kedd Május 27, 2008 6:43 pm

sajnos ezuttal solonak van igaza... PG neked ehez nem sok közöd van...
Michael
Michael

Hozzászólások száma : 284
Age : 35
Tartózkodási hely : A körülményektől függ...
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Kedd Május 27, 2008 6:48 pm

Egyébként annyira nem gáz szerintem ha a háttérvilágot az eddigieket nem eldobva kell alakítani, egyszerűen inben odébbmegyünk mondjuk háromszáz (SPARTAAA) kilométert.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Május 27, 2008 6:58 pm

Amit elárulhatok a történetből az az, hogy az idei story bár a sötétség kialakulása után játszódik, a lényeg viszont, hogy egy olyan helyen, ami amolyan senki földje, tehát a politikai harcok nem túlzottan érintették, így emberi többség van.
Ettől függetlenül a múlt ugyanaz, csak legfeljebb más változások történtek.
Mivel a storyhoz a területről adnom kell némi infót, így azért nem ártana tudni, hogy ilyen szemszögből mit írtál, hogy a kettő ne álljon szembe egymással.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Kedd Május 27, 2008 7:00 pm

Soloviel írta:A Kildar és köztem lévő vitába nincs jogod beleszólni!

Mi nincs leszervezve? Kb. nincs szabálykönyv. Story lesz e héten, ha igény van a játékra, ha viszont zaciba akarjátok vágni, akkor legyen, feladom.

Dejó, hogy a storyhoz és a szabálykönyvhöz nincsen közöm, a bírálási lehetőségem max a háttérvilágra van, a kezdetek óta a játékosi igény alapján alakítgatom. Ha végre megváltozott a játékosi igény, és emberi dark fantasyra van szükség, akkor az egész múltat nem fogom kidobni úgy a kukába, mintha meg se történt volna, de szívesen továbbalakítom, és ehhez lett volna eddig is szükségem másokra, mert több szem többet lát, de mindenki ebbe szart bele, utána meg bíráltok, hogy szart csináltam.

Az alapkoncepció pedig a játékosoké, mert kérelem útján lett ilyenné alakítva a világ, ha rajtam múlt volna, nem ilyen lenne.

Szerintem abba szólok bele, amibe akarok, ezért fórum a fórum, mert itt lehet véleményt nyílvánitani más véleményéről.

Ami nincs leszervezve, felsoroltam, nem háborogni kéne, hogy zaciba akarjuk vágni, hanem megpróbálni megérteni mások álláspontját.

A storyhoz és a szabálykönyvhöz nincs közöd? Az gond, ugyanis akkor Jason az aki írja a storyt, és az ő nagy aktivitását a játék többi részének szervezésében még nem fedeztem fel, így storyt írni nem a legideálisabb, szerintem. Főleg úgy, hogy a szabálykönyv és a játék rendszere is jelenleg épül. Mellesleg meg a neten fennlévő szabálykönyv nagyrészét úgy tudom te írtad.
És erről van szó, hogy nem kidobni kell a kukába, hanem TÉNYLEG elfogadni mások véleményét, ÉS megvárni a fejleményeket, pl. Kildar szabálykönyvét. És ez volt az első, amivel megcáfoltam, hogy "mindenki szarik bele". A második, hogy mi is megpróbáltunk segíteni Petroval a szabályrendszer kialakításában, sőt, én néhány napja is próbálkoztam, a pontrendszeres dolog tényleg felejtős, ezt elismerem, de az már nem is téma. Emellett pedig szerintem ne számíts 10 fős gárdára a játék szervezésében, az nem is lenne reális, mert az már majdnem a játékosok fele.

Amúgy meg ha te nem ilyen világot akarsz, akkor miért szervezed?

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Május 27, 2008 7:09 pm

A szabálykönyv és a játék rendszere ugyanaz. Wink
A neten fennlévő szabálykönyv nagyrésze Kildar műve, és Kildar kérésére lett sokminden megváltoztatva, egyedül amit én írtam bele saját kezüleg az a harcrendszer.

Én kértem tőled egy olyat, hogy előbb a háttérvilágon változtass, csak utána a szabályrendszeren, erre te szartál bele, hát már bocsáss meg, de szerintem ez pont a beleszarás egyik módja.
10 fős gárda? Ne röhögtess. Kb. 5 emberről volt eddig is szó, 6-tal ha téged is beleszámollak, de te az elején kiléptél.
Mert ezt kértétek tőlem úgy, hogy nekem kellett megírnom, ahelyett, hogy ti írtátok volna meg, mert a ti kérésetekről volt szó.

Megértem mások álláspontját, többször kértem, hogy szóljatok bele, és változtassatok rajta egy kicsit, de ne az egészet, ezt az egyet nem tűröm el, ha az egészet változtatni akarjátok, akkor valóban új játékról van szó.
Tőlem lehet új szabrendszer, ebbe eddig se sokszor szóltam bele, és nem is én írtam a nagy részét, de legalább a háttérvilágot szeretném én alakítani, eddig pont a ti álláspontotok volt elfogadva, alig szólhattam bele a háttérvilágba, és már ebből is ki vagyok túrva azért ezt piszokságnak tartom.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Kedd Május 27, 2008 7:24 pm

Ezaz, kössél bele megint a fasságba.

Soloviel írta:Én kértem tőled egy olyat, hogy előbb a háttérvilágon változtass
Soloviel írta:de legalább a háttérvilágot szeretném én alakítani

Ha te sem tudod, mit akarsz, akkor én hogy változtassak a háttértörténeten, ember? Amúgy sem voltam túlságosan beavatva a szervezői dolgokba, úgy végképp nem tudom alakítani, és szerintem az nem is az én dolgom. És még hülyeséget is beszélsz, mert a háttérvilághoz teljesen igazodott az általam írt szabálykönyv, csak pár RENDSZERI hiba volt benne (pl. pontozás).
A 10 fő pedig egy random szám volt, ami a "sok" mértékét jelzi, nem hiszem, hogy itt is ebbe kéne belekötni, arról van szó, hogy szerinted mindenkinek szerveznie kéne, ez pedig úgysem lesz, mindig kell néhány stabil szervező, és kész. Kiléptem? Honnan? Ehh...
De még mindig ugyanaz a kérdés, ha a mi kéréseninkről szól, akkor miért te szervezed? Vagy csinálj olyat, amit te is helyesnek gondolsz, vagy add át másnak a szervezését.

Az egész változtatására még nem is volt példa, nem tudom miről beszélsz.

Igazából te vagy az, aki szerintem kurvára nem sokat tesz az egészért. Jason írja a storyt, Kildar dolgozik a szabályrendszeren, én próbálok neki segíteni, meg Petro is, néhány embernek van ötlete, te megírtad pár perc alatt azt a pár sztorit ami fennvan a weboldalon krónikáknál (már ha te írtad), és kb ennyi, amikor más megpróbál valamit csinálni, te csak elkezded szidni, hogy "te ezt nem így találtad ki, meg ez így nem jó".

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Május 27, 2008 8:34 pm

A storyba sosem voltál beavatva, mert ha be lettél volna, akkor tőled vette volna el Jason a játékélményt, a story nagyrészébe én sem vagyok beavatva. A háttérvilágot teljesen a ti elképzeléseitekre alakítottam, had csináljam már végre azt, amit én szeretnék!
Kiléptél a szervezői körből, pedig benne voltál, azt mondtad, hogy mostantól nincs időd ilyesmire.

PG írta:add át másnak a szervezését.
Minek a szervezését adjam át?

Nem a jelenről beszélek, hanem a jövőről, ezt kifejtettem neked msn-en, de nem vagy hajlandó megérteni, csak azt hajtogatod, hogy ezt csináljam, azt csináljam, de majd ha esetleg egyetemre mész, és vizsgaidőszakod lesz, akkor majd visszatérek erre a témára, és csesztetni foglak ezzel-azzal, hogy csináld meg, pedig alig van rá időd!

AZ EGÉSZET ÖSSZETARTANI! EZT PRÓBÁLOM, DE EGYRE KEVESEBB KEDVEM VAN HOZZÁ, MERT FOLYTON MINDENKI CSAK BASZOGAT, ÉS RETTENTŐEN ELEGEM VAN!

Kitaláltál valamit, amit szídtam történetileg? NEM!
Persze, hogy leszóllak, ha arra kértelek, hogy történetileg segítsél, te pedig csesztél ilyet tenni.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Kedd Május 27, 2008 8:39 pm

Baszod, nem tudok történetileg segíteni, ha az van, hogy Jason szervezi az egészet, ÉN SZÓLTAM NEKED, hogy szólj már Jasonnek, hogy segítenék. Persze abból se lett semmi, ígyhát maradt, hogy a szabályrendszerrel foglalkozzak. És azt szídtad.

Mindenki baszogat -> elgondolkodhatnál, hogy vajon miért.

Szervezés: a Krulada szervezését, hisz' te vagy az, aki megalapította az egészet anno (Jasonnel), de se időd foglalkozni az egésszel, mint írod, és ezért próbáljuk mi újra kialakítani, és te vagy ezellen. Ha nem tudsz vele foglalkozni, akkor ne tedd. Erről van szó. Sanyinak is van vizsgaidőszaka, mégis 3 LARPot le tud szervezni, persze ez lehet egyéni ügyesség is, de akkor is az a lényeg, hogy ha nincs időd/energiád/kedved valamihez, mi a fasznak csinálod?

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Május 27, 2008 8:46 pm

Szóltam Jasonnek, és van egy érzésem, hogy miért utál téged annyira, és ezért nem fogadja el a TE segítséged.

Elgondolkodtál már valaha, hogy miért baszogatsz, azért baszogatsz mert azt teszem, amit elvárnak tőlem, és nem azt, amit szeretnék, tehát igazából magad baszogathatnád.

Nem ez ellen vagyok, az ellen vagyok, hogy ki vagyok túrva már egy ideje a világ írásából, szívesen összedolgozok másokkal, de pl veled nem!
Sanyinak van 1 vizsgaidőszaka, nekem van 2, örülök neki, hogy ő le tud szervezni 3 live-ot, bárcsak nekem lenne ennyi időm.

Amúgy egy korábbi témára visszatérve azért nem jó, ha mindenki beleszól egy szervezésbe össze-vissza, mert akkor káosz lesz belőle, és nincs olyan, hogy két embernek legalább ne ellenkezne az ötlete a másikkal, és így ha megállapodtunk, hogy mindenki ötletét megvalósítjuk, akkor képtelenséget vállaltunk el.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Kedd Május 27, 2008 8:52 pm

Látod, most egész nap volt időd, ahelyett, hogy engem baszogatnál, már rég megírtad volna amit akarsz. Jason pedig mondja meg NEKEM, ha utál, ne pedig rajtad keresztül és ilyen módon tudjam meg, köszi. Bár, a múltkor kicsit máshogy viselkedett.

És azért "baszogatlak", mert olyat eröltetsz, amit nem tudsz. (Ne kérdezz rá, nem fogom elismételni, olvass vissza.)

Próbálunk ötleteket felhozni, és mindig negatívan reagálsz rá. Én ezennel befejezem ezt a vitát, várd meg Sanyi szabálykönyvét, abba is bele fogsz kötni úgyis, hogy "neked ahoz már szinte semmi közöd", vagy valami. Engem nem érdekel, csinálj amit akarsz, max nem megyek el a játékra, kit érdekel. (Ishar, ne reagálj erre légyszives, thx.)

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Május 27, 2008 9:00 pm

Te pedig olyan dolgokat mondasz, amiről fogalmad sincs.

Ha nem jössz, legalább nem vitázunk, örülök neki. Wink
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Május 28, 2008 3:23 am

PG írta:Próbálunk ötleteket felhozni, és mindig negatívan reagálsz rá.

Szerintem Solo Gübe ötletéhez sem negatívan áll. Az én véleményem is elfogadhatónak tartotta, amit MSN-en mondtam neki. Ez már kettő példa a "mindig" szócska cáfolatára.

Mellesleg a Krulada "háttérvilága" és "sztorija" kurvára nem ugyanaz a kettő dolog, remélem, feltűnt.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ogen Szer. Május 28, 2008 8:31 am

ha egyszer valaki a saját igazát akarja másoktól hallani (ami ugye elég nőies vonás XD) akkor ezt hiába magyarázod bárkinek is Ashi...
Ogen
Ogen

Hozzászólások száma : 98
Age : 37
Tartózkodási hely : Dunaújváros
Registration date : 2008. Feb. 29.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ishar Szer. Május 28, 2008 8:38 am

Ez mindkettőjükre igaz.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 3 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.