LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offtopic

+45
RTX
tomeKK
Sianis
Kryx-Sama
Ichigo
kyru
Gem Kapocs
Drako
Purc
Spectre
Deman
Sonir Norend
nagash
Damien-Maelstrom
Cebo
Alucat
Éosz
Razakel
SirWalter
Halrien
Eglar
Andrew
Aemeth
Keruak
Skalle
Maloth
Avras
Lecram
Juviel
Nirwastir
Shivan
PG
Ashi Valkoinen
Ogen
Soloviel
Nedda
Ishar
Ameris
Lobster
Kildar
Michael
Keitel
Isair
Baharroth
Draug
49 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Vas. Jún. 07, 2009 10:19 pm

Politizálást vágtam innen.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Soloviel Hétf. Jún. 08, 2009 6:04 pm

Legalább a kukába? Smile

Gübe, elolvastam, amit anno adtál pdf-ben, végül is eléggé bejön, adtam nekik most egy esélyt Smile, csak kb. 30 évig labdába se rúghatnak ezen tökfilkók mellett, akik most vannak a cirkusz porondján! Sad
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Jún. 08, 2009 9:28 pm

Ma elkészült a kardom. Az új, egyedi kétkezes kardom.
Cirka 7-8k Ft.- volt az alapköltség és 8óra a munka. Szerintem szép lett. Szerintem le fogjátok fikázni.

A város egyik csücskéből át kellett utaznom vele a közepéig. BKV-n. Néztek rám furcsán...

Végül a házunk melletti parkban belefutottam három enyhén illuminált srácba (később kiderült róluk, hogy épp ma buktak meg informatikából...)

Akiket érdekelt a kardom, kérdeztek, válaszoltam, mutattam nekik technikát, kipróbálták, tetszett nekik.

Nekem öröm volt, hogy nem ferde szemmel néztek rám, nekik öröm volt mert nem vettem kötekedésnek, szóltam pár jó szót, engedtem őket játszani.

Jah, adtak vodkát is...

Szóval vannak még jó pillanatok az életben.
(Bár felkeltem korán az okmányiroda miatt, kiderült, hogy du. nyit. Odamentem nyitás előtt 15 perccel - ma nincs nyitva. Fuck off... stb. Szenvedés is volt elég.)
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Hétf. Jún. 08, 2009 10:34 pm

Gemnek boldog legtöbbállamban-nagykorúság napot.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Nirwastir Hétf. Jún. 08, 2009 10:45 pm

Boldog születést, Gem Very Happy
Nirwastir
Nirwastir

Hozzászólások száma : 327
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. May. 03.

http://zgraph.casthaste.net

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Soloviel Hétf. Jún. 08, 2009 11:18 pm

Damien, eltévesztetted a topicot, ennek a panaszkodjunk rovatban a helye! Wink

Amúgy valóban, boldog születésnapot Gem, majd támaszkodhatsz a kardodra, hogy az öregséged miatt még tudj valamennyire járni! Wink
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Sonir Norend Kedd Jún. 09, 2009 12:37 am

boldog születésnapot Gemkapocs. Nesze ajándék Very Happy
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lecram Kedd Jún. 09, 2009 8:09 am

Boldog születésnapot Gem!
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Kedd Jún. 09, 2009 9:13 am

Boldog születésnapot Gem! (stb.)
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Skalle Kedd Jún. 09, 2009 7:28 pm

Boldog Születésnapot Offtopic - Page 30 Gemkapocs!
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Jún. 09, 2009 7:45 pm

Soloviel írta:Damien, eltévesztetted a topicot, ennek a panaszkodjunk rovatban a helye! Wink

Ezt így másfél nap evezés után úgy olvastam, hogy "Damien, elvesztetted a topikot." Amikor felfogtam a második mondatrészt, utána jöttem rá, hogy nem az van odaírva.

Gem, boldogat!
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Purc Szer. Jún. 10, 2009 2:33 pm

Nem maradok ki, még ha nagyon ritkán írok is:
Boldog szüli napot Gem! Wink
Purc
Purc

Hozzászólások száma : 12
Age : 31
Tartózkodási hely : Jászdózsa/pult alatt
Registration date : 2009. Mar. 19.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Eglar Csüt. Jún. 11, 2009 6:29 am

Akkor már én is csatlakozom, pedig szégyenszemre nem vagyok ez a "szülinap-kívángatós" típus. Boldog szülinapot, Gem!
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Pént. Jún. 12, 2009 2:16 pm

Inspirált a hülyeségekben leledző Mortal Kombat-os bácsi, ígyhát készítettem egy videót (ismét), remélem tetszik! Smile

Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Gem Kapocs Pént. Jún. 12, 2009 3:23 pm

So baaaad XD Ennek inkább hülyeségekben lenne a helye Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Vas. Jún. 14, 2009 6:23 pm

Aki ismeri az originált "Billy Idol - White Wedding" előadójú és címezetű zeneszám az alább felsoroltakon kívüli feldolgozását, az értesítsen, legyen oly szíves. Ugyanis gyűjtöm. Elsősorban rock/punk/metál jelleggel szeretem, de ha valami egyéb akad horogra, oszt is megnézzük^^

Jelenleg a birtokomban lévők:
Billy Idol - White Wedding
Murderdolls - White Wedding
Ten Masked Men - White Wedding
Deathstars - White Wedding
Zorall - Csakazértis szerelem
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Sonir Norend Vas. Jún. 14, 2009 6:50 pm

ha gondolod felböföghetem és az is egy feldolgozása lesz
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Vas. Jún. 14, 2009 7:05 pm

jobb jutott az eszembe, annak az ütemére rugdoslak fejbe, így az is egy feldolgozás...
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Sonir Norend Vas. Jún. 14, 2009 7:25 pm

de akkor acélbetétest vegyél fel és akkor metál lesz
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Hétf. Jún. 15, 2009 8:22 pm

Holnaptól vasárnapig nem leszek.

Aki esetleg netalántán véletlenül éppen nagy részegségében próbálna karaktert küldeni Brit-Szászra, küldje az ashivalkoinen [kukac] gmail [pont] com címre.

K.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Hétf. Jún. 29, 2009 10:16 am

Most meg családi nyaralás, szóval holnaptól nem leszek, július ötödikén jövök haza, állítólag lesz ott is net, szóval nem vészes. Very Happy
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Jobb fegyver

Témanyitás by Keitel Hétf. Júl. 13, 2009 5:12 pm

Derszu írta:Keitel hogy érted azt, hogy aki megdolgozik a jobb fegyverért? Annak, hogy ki mit engedhet meg magának, hogy megvegyen, semmi köze ahhoz, hogy mennyit dolgozik. Remélem ezt belátod, és rájössz hogy hülyeséget írtál.

Ebben igaz, hogy van aki sokat dolgozik, de sok kötelessége is van. A játékosok egy része viszont simán dolgozhatna nyáron, mint ahogy Én, csak nem teszik.

Illetve a másik, elegem van abból, hogy képes vagyok megdolgozni a jobb és drágább dolgokért, de ezt semmibe sem veszik, pedig nem a zsebpénzemből veszem a dolgaimat. Jó lenne, ha ezt nem azok vennék kötözködésnek, akik igenis keményen dolgoznak, de a pénzüket másra kell költeniük, hanem azok, akiknek a nyáron semmi dolguk sincs, csaj larpra járni, meg nyaralni.

Érdekes, hogy Te például jobb cuccal tudtál lejönni, sok nálad jobb helyzetű ember meg nem. Nekem ezzel van a bajom.

Úgy érzem, hogy a kényelmes iskolásokhoz igazodik a dolog, akiknek nincs kedvük nyáron dolgozni, akinek meg van kedve dolgozni, azt szivatják meg a szabályok. Nekem van kedvem dolgozni, és mindig jobb egy fokkal amit hozok az átlagnál, és mindig semmibe veszik, arra hivatkozva, hogy "nem mindenki kőgazdag".

Első körben például az volt a felállás, hogy ne is vegyek realisztikus fegyvert, mert csak springeseket lehet hozni.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lobster Hétf. Júl. 13, 2009 6:08 pm

Keitel: pont téged meghallgatva fogadtuk el a lazább fegyverszabályokat. Ésszel és érvekkel lehet ránk hatni, szerintem törekszünk az optimális megoldások megtalálására, nem hiszem hogy semmibe vettük volna az elképzelésed.
Én nem hoztam el a G36-osomat, pedig imádom már csak kézbe venni is. De a tesztjátékon nem vállaltam volna be hogy emiatt legyenek esetleg túl erős fegyverek. Ha viszont sikerül megtalálnom egy olyan egyensúlyt amibe befér, akkor jövő tavasszal (nyáron?) mindenképpen azzal megyek.

Leírom most egyértelműen és világosan: az én célom, hogy a jó fegyverekkel és az ócókínaji pisztolyokkal is lehessen jót játszani. Amit tervezünk abban a megoldásban a jobb fegyverek egyértelmű előnyt fognak biztosítani adott részeken. DE emellett azokon a területeken ahol szép eséllyel alakul ki közelharc, ott limitálni fogjuk a 300+ cuccokat. Nem azért mert drágább, nem azért mert gyorsabban lő, hanem azért mert erős. Nem olyan erős mint egy átlag airsoft játékon, de elég erős hogy a zömében NEM airsoftozni lejött embereknek fájjon amikor 3 méterről mondjuk meztelen felsőtesten meglövik. Amit airsofton ritkán fogsz látni, lévén ott gyakorlóban, zubbonyban, taktmellényben miegymásban mászkálnak, meg kötelező arcvédelem (amit itt is javallottak). Mi meg nem akarjuk kvesztes airsoftpartivá degradálni a cuccot, maradjon meg a jelmezek maximális szabadsága, lehessen inben enni, legyen élvezhető mimikád és ne egy maszk vagy rács mögül kelljen mindenkinek beszélnie.

Tehát most szólok minden "legyenjófegyver" és minden "jajcsakolcsópuskámvan" embernek, hogy ne akarjátok egymást meggyőzni mi a jó, és kinek van igaza. A szervezők arra törekszenek hogy mindenki számára jó legyen és remélem az elmúlt években már rászolgáltunk arra a bizalomra hogy ezt elhiggyétek nekünk.
Hibázhatunk tévedhetünk de mindig a TI igényeiteket tartjuk szem előtt. Személy szerint mindkét oldal érdekét próbálom nézni, van ilyen és van olyan fegyverem is, és mindkettőt használni fogom, hogy elsőkézből lássam az előnyöket és hátrányokat. Egy dolog van amiből biztosan nem fogunk jottányit engedni, azok a biztonsági követelményeink, amik általában szigorúbbak mint a sima airsoft de legtöbbször még a CQB szabályoknál is.
Aki ezt el tudja fogadni annak az érdekeit megpróbáljuk maximálisan képviselni, legyen akár a 20 ólcsópuskás vagy az 5 drágapuskás is lenni. És ha köv játékon leszünk 50-en és ebbül 35 lesz drágapuskás és 15 olcsópuskás akkor is megkapja a játékélményt mindegyik. Amennyire csak tőlünk kitelik.
Remélem ezzel némileg pontot lehet tenni erre a kérdésre, még mielőtt elkezdődne egy felesleges szócséplés erről a témáról. Mi bíztunk bennetek, olyan rendszert csináltunk ahol sokféle csalási lehetőség van, nem ellenőrizgettük a karakterképességeiteket, bemondásra elfogadtuk ha azt mondtad a karid ért adott dologhoz és ami számomra nagy falat volt, elhittük mindenkinek hogy a fegyvere belül van a szabályokon. Ti bíztok a szervezőkben, hogy nektek akarnak jó játékot csinálni?
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Fallout

Témanyitás by Keitel Hétf. Júl. 13, 2009 7:45 pm

Damien-Maelstrom írta:A játék előtt volt egy kis vita - hogy önjelölt nemes karakterem feloldozható-e a kardot behozni tilos! szabály alól. Mert erőforrásilag szarul álltunk elősztoriba illett... na mindegy. Erre majd később visszatérek, de itt egy picit elborult aggyal kijelentettem nem gyengén cinikusnak/irónikusnak szánt mondatomat, melyben azt üvöltöttem, hogy: "Akkor ragaszkodjunk konzervatív seggfejként az előre lefektetett szabályokhoz, és vessük el a kezdeményezőkészséget, az intuitivitást és a szabad szellemet, intelligenciát. Mostanáig így gondolom.

Fallout szabálykönyv írta:Ugyanígy szigorúan tilos minden fantasy vagy középkori jellegű felszerelés, például harcművészeti edzőruhák, kardok (ideértve mindenféle szamurájeszközt is), lovagi vértek, illetve fantasy/középkori jellegű pajzsok.

...

A fantasy és történelmi fegyverek, pl. kardok és társaik nem játszanak.

Az egyértelműen lefektetett szabályok elleni egyéni kezdeményezőképességet vessük el. Ne állj már le rinyálni, hogy de Te miért nem viselhetsz kardot, ha egyértelműen többször le lett tisztázva, hogy nem lehet. Az meg nagyon rossz kifogás, hogy az előtörténet indokolja, mert Cell akárhányon is ez volt, amikor shinai-okkal jöttek a japók, mert ott is tilos volt, de ott is indokolta az előtörténet, ott is szóltak érte, csak ott az le lett szarva.

Vagy akkor vehetem úgy, hogy ami tilos az tilos, kivéve, ha az előtörténetem mást nem indokol? Egyáltalán vicc, hogy ilyen kérdést szavazásra bocsájtottak a játékon. Nem a szőrszálhasogatás híve vagyok, sem a szabályok betű szerinti betartásáé, de ennek a szabálynak nagyon is van értelme, és nem ajánlás volt.

Damien-Maelstrom írta:És most nagggyon csúnya, gonosz dolgot teszek, és beszólok.
De ha nem mondom ki, akkor csak emésztem magam.
Keitel-t egyszer láttam szerepjátszani, mikor legelőször találkoztunk, megkérdezte, hogy ismerem-e xy-nőt. Utána már csak taktikus lépésekkel (IN-ben nagyon ki is röhögtem...) fegyverével hadonászva és azt használva láttam csak...
Mostmeg ha jól olvasom a fegyver erősségén van kiakadva. Mármint a szabályozáson.
Ezt meg kellett említenem. Ez van.

Nem csúnya dolog, csak a véleményed, jobb hogy vállalod, mintha nem. Ez akár igaz is lehet a Te szemszögedből, máséból remélem nem. Pár emberrel ellentétben ugyanis volt fegyvertokom, és használtam is, szóval nem végig fegyverrel a kezemben mászkáltam.

A Te szereped szerintem meg megint egy idegesítő karakter volt, és elvártad, hogy mindenki legyen hülye körülötted. Bocs, ha nem veszem be, hogy az ablaknál ülve észre sem veszed, hogy Cápa bejön a fogadóba, leüt, és kifoszt, miközben Te semmit sem teszel, és amikor kérdőre vonlak, ilyen kamukkal jössz, hogy végig az ablakon kifelé néztél, ezért nem láttál semmit. Amikor ezt nem vettem be és fegyvert rántottam és FIGYELMEZTETTELEK, hogy ne nyúlj a fegyvered felé, de Te mégis, akkor lelőttelek a fenébe. Aki a játékon belül ilyen vak, ócska füllentő, és ostoba is egyben, az ne csodálkozzon, ha lelövik.

(Ja, és hogy valójában is megérdemelted, mert Te ütöttél le valamiért, azt elfelejted? Csak mert el kellett játszani, hogy nem tudtam, az nem jelenti azt, hogy Téged automatikusan ártatlannak veszlek, és kérdőre vonáskor beveszem bármit is kamuzol, miközben a hangnemedről egyértelműen lerí, hogy nem igazat beszélsz. Sok rossz szerepjátékos szokása az, hogy csinál valamit, ami azonnal a tudtodra kerül, de Te IN-ben nem tudhatod, és a "jó" szerepjátékos inkább az egyértelmű jelekből sem jön rá az igazságra, és beveszi a szar, "hidd el, mert Én mondom, és NEM TUDHATOD a tutit" szöveget arról, hogy egy favágó ütötte le miközben kettesben sétáltak az erdőben, csak már elment, közben meg a frankó csávó elbújt, most meg előjött, hogy elmesélje, mi történt. Ezt inkább beveszi, hogy nehogy azzal vádolják, hogy EZT TE NEM TUDHATTAD, ja akkor legyen hülye, és bármi következtetésre jusson, csak az igazságra ne. legyen bármilyen egyértelmű. Na Én erre nem vagyok vevő.)
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Júl. 13, 2009 8:01 pm

Ácsi-ácsi-ácsi.

Én nem azt mondtam, hogy akkor hibáztál. Az tökéletes volt. Nem is nyavalyogtam miatta. Sőt, ha tényleg vannak ilyen jelek, akkor rá lehet jönni. Mellesleg a sztorit Gübe mondta... Very Happy

A fegyverhez nyúlás pedig: A fegyverem az ablakpárkányon volt, én mellette álltam. Te mondtad, hogy ne nyúljak, nem is arra nyúltam - egész egyszerűen emeltem fel a kezem, hogy megvakarjam a fejem Very Happy

Egyébként meg IN elvártam, OUT nem. És? Szerepjáték.

Szal, no offense, én észrevételt írtam. Ennyi.

Viszont tekintve, hogy támadó hangnemet érzek ki a reagálásból, ezért annyi még, hogy:

ÉN viszont tökéletesen el tudom választani az IN-t az OUT-tól. És nem érzem magam hülyének attól, hogyha megtudok valamit OUT-ban, amit IN-ben nem.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 30 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.