LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offtopic

+45
RTX
tomeKK
Sianis
Kryx-Sama
Ichigo
kyru
Gem Kapocs
Drako
Purc
Spectre
Deman
Sonir Norend
nagash
Damien-Maelstrom
Cebo
Alucat
Éosz
Razakel
SirWalter
Halrien
Eglar
Andrew
Aemeth
Keruak
Skalle
Maloth
Avras
Lecram
Juviel
Nirwastir
Shivan
PG
Ashi Valkoinen
Ogen
Soloviel
Nedda
Ishar
Ameris
Lobster
Kildar
Michael
Keitel
Isair
Baharroth
Draug
49 posters

31 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down

Offtopic - Page 31 Empty Fallout

Témanyitás by Keitel Hétf. Júl. 13, 2009 8:26 pm

Nekem megfelel ez a válasz.

A legfőbb bajom az volt, hogy annyira felháborodtál a kard dolgon, és akkor engem tekintettél szőrszálhasogató hülyének mások előtt.

A másik, hogy ketten is említették nyilvánvalóan jogosan, hogy fájt ahogy közelről többször eltaláltam Őket, Te az ablakpárkányon, és Soloviel kifelé menekülés a kocsmából. Én ilyenkor nem sebesíteni akartam, mégis mindkét esetben gyógyíthatónak ítélte magát az áldozat, ez azért ellentmondás, nem?

Szerintem kétszer lőttelek mellkason, szerinted kettőnél többször, de csak gyomron, de egyiket sem ítélted halálos sebnek, most akkor tegyük fel, hogy elfogadom, de akkor nektek mi lett volna a megfelelő, hogy meghaljatok?
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Júl. 13, 2009 8:41 pm

Pl. Nyakon, szíven (a jobb oldalon találtál el...), fejbe lősz. Azonnali halál, nem lehet stabilizálni stimpakkel. De itt az volt a lényeg, hogy stabilizálva lettem, és utána auto-doc...

És a szőrszálhasogató hülye - dolog nem múltidő. Csak nem szőrszálhasogató a megfogalmazás, hanem begyepesedett...

Mellesleg Solovielt is a vállán találtad el. Te nem láttad a lövedékeket - mert szervezőileg volt így kitalálva, hogy ne láthasd - mi viszont éreztük.

Egyéb probléma, kedves 110% autentikus, pénzemvan-megdolgoztamérte-fulljócuccokatveszek-alkalmazkodjatokhozzám úr?
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Hétf. Júl. 13, 2009 10:30 pm

Két dolog jutott eszembe ennek mentén:

1) Ha a szóban forgó kard egy késő XIX-kora XX. századi huszárszablya jellegű dolog lett volna, mint amivel a Horthy-korszak vitézeit felövezték, én személy szerint szó nélkül engedtem volna, de így standard fantasys hosszúkarddal szerintem is meredek volt a dolog, ezért is engedtem a szájhúzásoknak. Standard fantasys hosszúkardot más játékokon annyit látunk mint a veszett fene, ezt a játékot meg pont azért csináltuk, hogy legyen más is mint standard fantasys fakardok.

2) Szerintem a vascsővel sokkal jellegzetesebb lett a karakter. Valahogy számomra sokkal inkább átjött a karakter duális természete, mintha karddal az oldalán rohangált volna, ráadásul számomra volt a dolognak némi Rejtő Jenő utánérzése is, ami szerintem pont hogy célja kellene hogy legyen egy ilyen játéknak.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Soloviel Hétf. Júl. 13, 2009 11:21 pm

Keitel
Kb. egy kis arasznyival jobbra lősz, én pedig nem fordulok pár fokot jobbra, akkor tökéletesen szíven találsz, így viszont kb. hónaljba lőttél, amit gyógyítottam is stimpack-kel, és kimentem Outba azon időre, míg a stimpack hatása tartott (őszintén szólva rettenet éhes voltam, össze-vissza ugráltattak a játéktéren gyógyítás céljából, alig tudtam enni valamit), ezt követően összeférceltem magam.

Alapvetően tényleg fájt az elején, de inkább az volt a problémám, hogy lelőttél, amikor nem adtam rá okot, én tényleg semleges voltam a játékban, és szerintem szervezettől függetlenül segítettem mindenkinek, aki kérte, sokszor pénzt se kérve érte (né rímelt).

Az egyetlen hibám az volt, hogy kifutottam a kocsmából, pedig rám nem érvényesült a gáz, azt hittem, hogy az általam összerakott gázmaszk csak jól fog mutatni, csak a poén az volt, hogy tényleg nem éreztem a gázból semmit, a kéményen keresztül kellett volna távoznom.

Mindenesetre arra megkérlek, hogy ha 1 mód van rá, akkor arcra ne célozz, se te, se más! Ez nem kizárólag airsoft játék, hanem szerepjáték is egyben, így vannak akik mondjuk nem akarnak maszkban rohangálni, csak élvezni a játék világát mindenféle lövöldözés nélkül, azt legfeljebb megsebesülnek, mert meglövik őket, de ne kelljen már viselniük a billogot a fejükön játék után. Oké, valszeg véletlenül történtek fejlövések, de szerintem kis odafigyeléssel el lehet kerülni mindezt. Smile

Damien
Egyetértek Kildarral, a vascső jellegzetesebb erre a világra, és jobban is működött, ahogy elnéztem. Smile
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Fallout

Témanyitás by Keitel Kedd Júl. 14, 2009 4:13 pm

Damien-Maelstrom írta:Pl. Nyakon, szíven (a jobb oldalon találtál el...), fejbe lősz. Azonnali halál, nem lehet stabilizálni stimpakkel. De itt az volt a lényeg, hogy stabilizálva lettem, és utána auto-doc...

És a szőrszálhasogató hülye - dolog nem múltidő. Csak nem szőrszálhasogató a megfogalmazás, hanem begyepesedett...

Mellesleg Solovielt is a vállán találtad el. Te nem láttad a lövedékeket - mert szervezőileg volt így kitalálva, hogy ne láthasd - mi viszont éreztük.

Egyéb probléma, kedves 110% autentikus, pénzemvan-megdolgoztamérte-fulljócuccokatveszek-alkalmazkodjatokhozzám úr?

Akármennyire nem csíplek, nyakon, vagy fejen soha nem foglak direkt meglőni, sokan pont ezek miatt panaszkodtak.

A begyepesedett hülyézés pedig elég nehéz lenne elfogadni Tőled. Nem Én voltam az egyetlen, akit zavart a dolog, szóval ezek szerint még elég sok begyepesedett hülye van.

Amúgy, ezt már nem kötekedésből, csak kíváncsiságból, mennyi volt a rám kiszabott vérpénz?
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Soloviel Szer. Júl. 15, 2009 3:57 am

Ha jól emlékszem, akkor 10 pénzért vitték volna a fejed, többnyire mindenkit 10 pénzért kínáltak a piacon! Smile
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Fejpénz

Témanyitás by Keitel Szer. Júl. 15, 2009 4:34 pm

Az nem rossz... [irónia]5 bolerós söré má lehet fejbelövöm maga, fél óra múlva úgyis feltámadok.[/irónia]
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Szer. Júl. 15, 2009 4:53 pm

ShadowRun LIVE érdeklődés, motiváció és hasonló rendezvény miatt elmarad (végleg).

A szervezők sajnálják, de a jelentkezett 10 emberből, akit érdekelt volna a dolog 3 szervező volt, és 2 csak NJK szerepet vállalt volna. Így meg karcsú.

Nagy fába vágtuk a fejszénket - majd lesz valami más. A CoC2 hasonlónak ígérkezik, valószínűleg azt fogom segíteni. (Márha ők is beleegyeznek... Wink)

Szal ennyi.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Előjelentkezés

Témanyitás by Keitel Szer. Júl. 15, 2009 5:01 pm

Egy (építő szándékú) kérdés: nem fogják fel a játékosok egy kicsit szivatásnak ezt a kikényszerített előjelentkezést? Most gondolhatok például a Cell-live-ra.

Tehát az elvét értem, Ti ezt szeretnétek, de a játékosok is szeretnék ezt, nem teher nekik? Azon túl hogy kényelmetlen legyűrni a lustaságot, amolyan zsarolással kikövetelt hűségeskü szerű a dolog.

Tehát: most döntsd el, jössz vagy nem, ha igen, de mégsem jössz akkor meg dögölj meg, mert mi az, hogy megígérted, és mégsem? (Ez most sarkítás.)

Tehát van egy közönség, ami olyan amilyen, megengedhetitek magatoknak azt, hogy ezzel a rendszerrel ennyi játékost veszítsetek? Ezt tényleg nem kötözködésnek szánom, szerintem a Britt-Szászra is sokan elmentek volna, akik nem jelentkeztek határidőre.

(Most lehet kicsit magam ellen beszélek, mert valamennyire a rend híve vagyok, és egyet is érthetnék a követeléssel.)
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lobster Szer. Júl. 15, 2009 5:41 pm

Azt nem tudom hogy a Cellnél pontosan mik az irányelvek, de pl a Falloutnál jövőre durván bejátszik a kötelező előre fizetés témája. Persze ott elsősorban az anyagiak kérdése miatt.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Skalle Szer. Júl. 15, 2009 6:05 pm

Keitel írta:Egy (építő szándékú) kérdés: nem fogják fel a játékosok egy kicsit szivatásnak ezt a kikényszerített előjelentkezést? Most gondolhatok például a Cell-live-ra.

Tehát az elvét értem, Ti ezt szeretnétek, de a játékosok is szeretnék ezt, nem teher nekik? Azon túl hogy kényelmetlen legyűrni a lustaságot, amolyan zsarolással kikövetelt hűségeskü szerű a dolog.

Tehát: most döntsd el, jössz vagy nem, ha igen, de mégsem jössz akkor meg dögölj meg, mert mi az, hogy megígérted, és mégsem? (Ez most sarkítás.)

Tehát van egy közönség, ami olyan amilyen, megengedhetitek magatoknak azt, hogy ezzel a rendszerrel ennyi játékost veszítsetek? Ezt tényleg nem kötözködésnek szánom, szerintem a Britt-Szászra is sokan elmentek volna, akik nem jelentkeztek határidőre.

(Most lehet kicsit magam ellen beszélek, mert valamennyire a rend híve vagyok, és egyet is érthetnék a követeléssel.)

Valamennyire ezzel egyet tudok érteni. Azonban itt a fő kérdés szerintem a mellékszál. Talán az lenne a szerencsés megoldás, hogy télleg, aki akar mellékszálat, az X időpontig megírja a karakterét, ha erről lemarad, akkor is jöhet, de akkor maximum az egyes csoportok igényei szerint játszik, esetleg játék közben kialakít magának motivációkat, amik egybeeshetnek a fő történeti szál történéseivel...
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Szer. Júl. 15, 2009 6:07 pm

Skalle írta:Talán az lenne a szerencsés megoldás, hogy tényleg, aki akar mellékszálat, az X időpontig megírja a karakterét, ha erről lemarad, akkor is jöhet, de akkor maximum az egyes csoportok igényei szerint játszik, esetleg játék közben kialakít magának motivációkat, amik egybeeshetnek a fő történeti szál történéseivel...

Egyetértek.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Júl. 15, 2009 6:11 pm

Lobster írta:Azt nem tudom hogy a Cellnél pontosan mik az irányelvek, de pl a Falloutnál jövőre durván bejátszik a kötelező előre fizetés témája. Persze ott elsősorban az anyagiak kérdése miatt.

Elvileg idén is kötelező előre fizetés lett vona nem? Hogyhogy végül mégsem így alakult? (Puszta kíváncsiság)
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lobster Szer. Júl. 15, 2009 6:25 pm

Egyszerűen túl sokan vannak akiknek macerás az utalás, a személyes találkozás pedig meglehetősen macerás a már ismert földrajzi adottságok miatt. Bízom benne, hogy egykét év múlva már kb mindenkinek lesz netbankja és onnantól már ez nem lesz probléma.

De még így sem lett volna gond, mert minden hiteleztem előre (még szerencse hogy volt tartalék zsém), csak ugye kedvenc rágalmazóm és kistársai voltak olyan szívesek és péntek délután kegyeskedtek szólni hogy mégsem jönnek, amikor már ki volt fizetve mind a négyüknek a pályabérlet.
Amennyiben úgy döntenek, hogy ezt nem kompenzálják az esetben jó lecke volt a bukta, ha van annyi becsületük hogy rendezzék a tartozásukat akkor is marad az óvatos hozzáállás a következő játéknál.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Júl. 15, 2009 6:53 pm

Igen, ezt már ott helyben kitárgyaltuk. IMO úgy jártok a legjobban ha aki tudja elutalja bankon keresztül vagy odaadja szeméylen. És javíts ki ha tévedek de emlékeim szernit postán keresztül is lehet küldeni pénzt. Tehát igen kiscire teszem annak valószínüségét hogy avlaki a 3 leetőség közül EGYIKKEL SEM tud élni.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Soloviel Szer. Júl. 15, 2009 7:04 pm

Skalle írta:Valamennyire ezzel egyet tudok érteni. Azonban itt a fő kérdés szerintem a mellékszál. Talán az lenne a szerencsés megoldás, hogy télleg, aki akar mellékszálat, az X időpontig megírja a karakterét, ha erről lemarad, akkor is jöhet, de akkor maximum az egyes csoportok igényei szerint játszik, esetleg játék közben kialakít magának motivációkat, amik egybeeshetnek a fő történeti szál történéseivel...
Kruladán így csináltuk, ha valaki úgy jött volna, hogy nem ad le storyt, akkor neki is volt kitalálva dolog előre, de akkor ahhoz kellett volna alkalmazkodnia. Mivel ez nem így történt, így a következő játékra megmaradnak ezek az aduászok, de remélhetőleg nem kell játékba küldeni őket.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Vas. Júl. 19, 2009 5:07 pm

Vázolnám, hogy én miért követelem meg az előzetes jelentkezést és karakterleírást:

- Kényszeríti a játékost arra, hogy kicsit megerőltesse a gondolatvilágát, és ne "mennyünkgyakni" motivációval jöjjön, és legalább a világnak a karakterével kapcsolatos részének utánajárjon/kérdezzen.
- Mivel a közhiedelemmel ellentétben nincs kikényszerített "főszál", a történetmenetet magát a karakterek előtörténeteiből és motivációiból kirakósozzuk össze, így próbálva mindenkinek olyan kalandot adni, amilyet szeretne. Az "öjjünkmávalamit" meg "aggyákvesztet" jellegű kalandot keresőket nem szeretem.
- Eddig szinte minden esetben a nem-előjelentkezettekkel volt a probléma, mert például nem ismerték (ésvagy leszarták) a világ korlátait, sajátosságait, vagy éppen a már említett "aggyákvesztet" motivációval jönnek, vagy éppen rinyálnak hogy unatkoznak amikor csesztek akár csak annyira is felkészülni, hogy valami értelmes fogódzkodót adjanak nekem, hogy mit is szeretnének (alternatív esetben azért rinyálnak mert "kildááár főszálat kényszerít ki"). És mivel nem ott helyben gyártjuk le pl a játéktárgyakat, IN dokumentumokat, kiszórandó extra infókat, ezért a határidő.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Skalle Vas. Júl. 19, 2009 8:48 pm

Péntekig nem leszek net közelben. Gondoltam szólok...
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Nirwastir Hétf. Júl. 20, 2009 3:48 pm

Boldog születésnapot és még sok továbbit Eglarnak Smile
Nirwastir
Nirwastir

Hozzászólások száma : 327
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. May. 03.

http://zgraph.casthaste.net

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Hétf. Júl. 20, 2009 3:57 pm

Bizony, boldogat neki, bár a tényleges felköszöntését kicsit később fogom megejteni Razz
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lecram Hétf. Júl. 20, 2009 7:21 pm

Boldog Születésnapot Eglar!
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Júl. 20, 2009 9:35 pm

Boldog szülcsi-napcsit! Pusszantás, meg ilyesmi^^

(Direkt picsásan fogalmaztam, de őszintén sok boldogat. Akinek meg nem tetszik szétrúgom a fejét, mert épp morcz vagyok...)
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Júl. 21, 2009 8:14 am

Buldogot!
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Soloviel Kedd Júl. 21, 2009 9:36 am

Breithlá sona duit Eglar! Smile
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Bemutatkozás

Témanyitás by Sianis Szer. Júl. 22, 2009 8:31 pm

Kedves LarpHaTárosok!

Mivel nemrég regisztráltam az oldalra álljon itt egy bemutatkozó (köszönet Ashi-nak hogy emlékeztetett rá, amúgy valószínűleg megpróbáltam volna elsumákolni a dolgot mivel nem vagyok túl beszédes ember, főleg ha magamról kell mesélni).

Aki élő szerepjátékon találkozott velem Sianis-ként ismer, 2002-ben volt az első játékom, majd az azt követő években igyekeztem mindenhova elmenni ahova lehetőségem volt, sajnos az utóbbi időben az egyetem, hébe-hóba munka illetve egyéb magánéleti problémák miatt az évenkénti 1-2 játék szintjére estem vissza.
Ha valakit érdekel, a következő live-okon voltam: Legenda, Ostromjáték, XPLive, Kelta játékok, Tapolcai Live, Caelumi Játék, Lumina Cornu 2009. ezenkívül volt még a Démontűz - saját szervezés, mindössze egy alkalmat élt meg, nem nagyon szoktam büszkélkedni vele
Most hogy így összeszámoltam nem is tűnik soknak, bár az alkalmak száma többszöröse a darabszámnak Smile
A larp-os életem többnyire játékosként, esetenként NPC-ként, illetve egyetlen alkalommal szervezőként telt. Leggyakrabban valamilyen harcias beállítottságú karaktert alakítok, de azért előfordult már hogy mágiahasználó vagy éppen sunyi orvgyilkos voltam.
A taglistát böngészve nem sok ismerős arcot látok, aki talán emlékszik rám: Artemis, Homár, Kildar (azt hiszem egyszer sem beszéltünk, inkább csak látásból) illetve Soloviel.

Talán még illene idebiggyesztenem hogy hogyan találtam meg az oldalt illetve miért is regisztráltam:
Elsőként Sir Thomastól hallottam rólatok a múlt hétvégi Lumina Cornu játékon, bár már korábban is találkoztam a "trúlarper" kifejezéssel az rpg.hu fórumait böngészve, valószínűleg a felületes olvasgatás miatt nem esett le hogy miről is van szó. A regisztrációt tulajdonképpen az vezérelte, hogy a Lumina Cornu után elfogott az érzés hogy ismét kicsit aktívabban is részt vegyek az élő szerepjátékokon, és igyekeztem utánakeresni minden aktívan működő szervezésnek, illetve szerettem volna jobban megismerni ezt a közösséget is.

Azt hiszem tovább nem untatom a kedves fórumolvasókat, ha mégis volna valami amit nem írtam le, de nagyon szeretnétek tudni, ne habozzatok kérdezni.

Tisztelettel,
Sianis


Ps.: Boldog születésnapot Eglar!
Sianis
Sianis

Hozzászólások száma : 10
Age : 38
Tartózkodási hely : Budakalász
Registration date : 2009. Jul. 21.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 31 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

31 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.