LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

+12
Razakel
Marinda
Kanix
Árnybíró
Freya
Eglar
Damien-Maelstrom
Lecram
Nirwastir
Andrew
Skalle
Ashi Valkoinen
16 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Márc. 31, 2010 8:25 pm

Sajnálom, hogy emiatt mentél most haza, de gondolom megegyezhetünk arról, hogy esetleg valami jó kis felfázásos-gyulladásos trú betegséget összeszedni nem lett volna túl ideális.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Eglar Szer. Márc. 31, 2010 8:38 pm

Ó, azokat a koliban is be tudom gyűjteni, egyiket a másik után. Hát, ez van. (semmi komoly, csak mikor a nagy dolgok egyáltalán nem sikerülnek, az ember örülne, ha legalább az élet apró örömei nem hagynák cserben )
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Eglar Csüt. Ápr. 01, 2010 8:41 am

Hm. Az időjárás mintha gúnyolódna velünk: hét ágra süt a nap... Biztos, hogy holnapra ér le T. bányára az a rossz idő (-1 - +5 fok; egy nagyobb eső) , ami az elmúlt két napban nálunk volt?
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Skalle Csüt. Ápr. 01, 2010 10:01 am

Jah, az időjárás most csalogat, de amint kimegyünk lecsap és nem kímél senkit Razz
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Ápr. 01, 2010 10:21 am

Én ma voltam kint megint (volt egy megbasz eső is), még napon állva is rohadt hideg van... de egyébként reggel arra keltem, hogy besüt a nap az ablakon, és nem kicsit voltam mérges.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Pangloss Csüt. Ápr. 01, 2010 11:20 am

Milan using Force Persuade on Ashi: *kézlegyintés* "Lesz játék"
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Ápr. 01, 2010 11:59 am

Valóban, mivel úgy tűnik, van igény a játékra, ezért lesz, az időjárás mellőzésével.

Iván győzött meg egyébként, utólag belegondolva nagyon is jól tette.

Találkozó 10:15 és 10:50 között holnap, a szokásos helyen. Éjszakára mindenki készüljön, mert elég hideg lesz.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ichigo Csüt. Ápr. 01, 2010 1:51 pm

Ha lehet még jelentkezni leadnám én is jelentkezésemet a Királyi oldalra, elnézést a késői jelentkezésért, most jutott tudomásomra hogy van a játék és rá is érek Razz
Ichigo
Ichigo

Hozzászólások száma : 28
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. May. 09.

http://www.warcraftlive.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Skalle Csüt. Ápr. 01, 2010 2:18 pm

Na ne hülyítsetek.
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Damien-Maelstrom Csüt. Ápr. 01, 2010 2:35 pm

Én ebben az időpontban továbbra sem tudok megjelenni, bármennyire is gáláns gesztust kaptam Nosfitól, nem élhetek vele.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Eglar Csüt. Ápr. 01, 2010 3:41 pm

Damien: Miért nem? :C

Ashi: víííí! Very Happy (akkor most tundrabugyi, szibériai nagykabát és usanka megy a táskába XD)

szerk. érkezés részemről 10:22-kor a 7:08-as szombathelyi gyorssal.
szerk. 2. : ha valaki tud, hozhatna valami nagyobb kapacitású, nyílt tűzön vízforralásra alkalmas edényt, és akkor teázhatunk is a hidegben, mert nálam lesz teafű.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Skalle Csüt. Ápr. 01, 2010 5:45 pm

ha ott leszek, ott leszek, azonban ha ott is leszek minden bizonnyal az éjszakázás csodálatos lehetőségét ki fogom hagyni
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Damien-Maelstrom Csüt. Ápr. 01, 2010 6:11 pm

Mert 200 ft.-om van, Fanninak talán ennek két vagy háromszorosa, kajánk éppenhogy bírja amig kapunk pénzt, és utálok másokon úgy élősködni, hogy majdan vissza kell adnom a pénzt. Smile

Meg még ezer apró indok.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Ápr. 01, 2010 8:26 pm

Akkor holnap várunk mindenkit a szokásos helyen.

Terepen ma megint voltunk kint, a végső helyszínfelosztás:
szerzetesek - Caern Cadarn
királyi csapat - Aelle volt csarnoka

Sajnos az AKB-völgy inkább dagonya volt, mintsem jól járható vagy éppenséggel megközelíthető hely, a Brit-völgy környékén pedig a szomszédos mező trágyázása miatt elég elviselhetetlen szag terjeng. A királyi csapatnak lesz egy kis munkája a helyszínnel, de a szerzetesék falain dolgoztunk ma.

Szóval 10:15 - 10:50, 2-3 vágányok, forgalmi irodával szemben.
Vásárlási lehetőség: InterSpar, CBA-Sztráda.

Hidegre mindenki készüljön, egyrészt a játék részévé tesszük (Very Happy), másrészt viszont nem akarom, hogy akárki is játék közben vágja haza az egészségét, ezért aki fázik, akármi baja van, SZÓL.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Nosfi Csüt. Ápr. 01, 2010 10:08 pm

Ok, ez nekem gyorsan jött. ha nem nézek rá a fórumra...:S szo pestiek: indulás honnan, hánykor? melyik vonat ajánlott?
Nosfi
Nosfi

Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2010. Feb. 26.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Ápr. 01, 2010 10:12 pm

Azt hittem, Eglar szólt róla... Smile
Amúgy 9:21, BP-Déli

EDIT: Reggelre esőt mond, de mivel ez a délelőtt folyamán eltűnik a fejünk fölül, és utána száraz idő lesz, ezért mindenki induljon el otthonról, akkor is, ha azt látja, hogy esik az eső!!!


A hozzászólást Ashi Valkoinen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 01, 2010 10:15 pm-kor.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Nosfi Csüt. Ápr. 01, 2010 10:14 pm

Ok. adj számot plz, mert csak Egláré van meg, ő meg fennhagyta a töltőjét (ohh és még azért is be kell ugranom. Bevásárlással együtt lesz egy szép reggelem...)

(Telefonszámot kiediteltem, mert abszolút nyilvános a fórum. - Ashi Valkoinen)
Nosfi
Nosfi

Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2010. Feb. 26.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Ápr. 01, 2010 10:38 pm

Na, én mára kidőltem, holnap játékon találkozunk!!! Vagyis ma.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Skalle Szomb. Ápr. 03, 2010 10:40 am

Akik ottmaradtak éjszakára: Na, trúléltétek? Razz

Amúgy jó volt a larp, szerepjáték része szerintem pont elég hosszú volt, ezzel a koncepcióval nem is lehetett volna tovább húzni, a birodalom érdekei ezt kívánták Very Happy
Úgy gondolom a karakterem és a szituációk adta lehetőségeket kellőképp kihasználtam, az első larpos amputáció pedig trú volt, bár Pangloss jó nagyot odabaszott a lábamra Razz
Szerencsére hadijátékból sem maradtam ki, szóval Kildar szavaival élve olyan volt mint a rozmár, kösz Pangloss meg Ashi Very Happy
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Kildar Szomb. Ápr. 03, 2010 3:58 pm

Jelentem túléltük, plüsskövek ftw.
(aki nem volt ott annak: "A puhányok plüssállatokkal alszanak. A trúk kövekkel." - avagy hogyan segítsünk a fázásunkon a tábortűz mellől kihalászott kövekkel)

A játékról: Kicsit felüdülés volt ezúttal faék egyszerűségű közkatonát játszani, ami, bár nem volt olyan látványos mint Pangloss, Ashi, Skalle, Mariann vagy Eglar játéka, úgy hallottam szerzett pár feszült percet szerzeteseinknek Smile Összességében élveztem, és indítványozom hogy a távoli jövőben valami játékra ahol nem csak mi leszünk szervezzünk össze egy _trú_ zsoldoskompániát (viszonylag egységes felszerelés, fegyelem, némi összeszokottság, ilyesmi), etalon a mostani karim, jó lenne magamon kívül még pár ilyet látni Razz
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Pangloss Szomb. Ápr. 03, 2010 4:05 pm

A játék jó volt. Életemben először alkottam náci karaktert, akinek nem felsőbbrendűségi, hanem felsőbbebbrendűségibbtudata volt, minimum. Kicsit nehéz volt vezető szerepben lenni, ez talán érződött is a játékon, de volt gonosz beszéd, viszont elmaradt a vallási vita, amit sajnálok. Játék után lehetett bírkózással metálkodni, aminek örülök, mert a bírkózás metál. Egyedül Nosfi daliás alkatával nem tudtam mit kezdeni bunyóban, a többieket ronggyá vertem Twisted Evil

Naszal... ja, és én vettem rá őket, hogy mindenképp legyen lájv. Szívesen Very Happy Ma este buli Marindáéknál... Voodoo up!

szerk: Ne feledjétek a Mjölnir lájvot, illetve a sztori ismertetését a Mjölnirről, úgy egyáltalán.
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ichigo Szomb. Ápr. 03, 2010 4:08 pm

Nagyon jó játék volt ^^ következőn is ott leszek.

Szerk.: Gyerünk rozmárt bányászni!
Ichigo
Ichigo

Hozzászólások száma : 28
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. May. 09.

http://www.warcraftlive.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Skalle Szomb. Ápr. 03, 2010 4:34 pm

Mjölnir live? Razz

Tehát továbbfejlesztettétek amit folyton mondtatok nekem? Very Happy

Ja igen és kedvenc idézetem a játékról, by Ashi:
"Nézze meg asszonyom! Zsíros a haja, hosszú a szakálla, sisakot hord, nincs állkapcsa; ezek katonák!" Very Happy
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szomb. Ápr. 03, 2010 5:50 pm

Na, én is olyan állapotban vagyok már, hogy tudjak írni.

Elsősorban köszönöm Panglossnak, hogy nem hagyta, hogy ne szervezzük meg a játékot, bár az idő elég rossznak indult, végül eső nélkül megúsztuk, sőt, egészen kellemes meleg is volt délután, illetve ma reggel. Az éjszaka igazán túlélős volt, bár meg kell jegyezzem, tavaly ilyenkor a Szász-völgyben sokkal jobban szenvedtünk, valószínűleg tapasztalatlanságunk és a hely miatt. Hajnalban amúgy -2°C volt, szóval azért "hideg éjszaka" lett. Very Happy

Egyébként ez a játék az egyéves évfordulója a Brit-völgyek felfedezésének, tavaly ilyenkor, gyakorlón volt az első felfedezőút arrafelé.

Játékról: 11 játékos volt, és ahogy hallottam, mindkét táborban végig volt IN játék, ami szerintem elég jó eredmény. Bár nem voltunk túl sokan, és nem minden ellentét éleződött ki az egyes táborokon belül (Ichigo-Pangloss, Wanderer+Loherer-Eglar), ennek ellenére a folytonosság megmaradt, és nem is torkollott mészárlásba a játék rögtön az elején, mint a második Zombilarpon.

Szeretném megköszönni mindenkinek, aki eljött, mert abszolút színvonalas SZEREPjáték volt, nem is igen tudnék kiemelni senkit is semmit, mert ez így volt jó.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Eglar Szomb. Ápr. 03, 2010 6:05 pm

Húúú. Hát, nem is igazán tudom elmondani, de kellett, nagyon kellett nekem ez a játék, a sok játékos verekedés/tőrözés/wha'ever és az átbeszélgetett-átfagyoskodott éjszaka kint a hegyen. (birkamód összebújás és plüsskövek ftw) Mindenkinek köszönöm.

Kildar: Jawohl! Very Happy Szolgálatra jelentkezem, már ha alkalmasnak találtatok rá.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 3 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.