LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

+12
Razakel
Marinda
Kanix
Árnybíró
Freya
Eglar
Damien-Maelstrom
Lecram
Nirwastir
Andrew
Skalle
Ashi Valkoinen
16 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 4 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Nosfi Vas. Ápr. 04, 2010 1:13 pm

Fergeteges volt, köszönöm mindenkinek! a Játék kicsit röviden lezárult,máskor nyújtsuk még egy kicsit. Kár hogy az ostrom elején Skalle leszúrt:(
A következőre (és még remélem sok LARP-ra) is biztosan el fogok menni, akkor már remélem normális karddal. Ashi-ra meg HALÁL a játék fertőzés miatt...
Nosfi
Nosfi

Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2010. Feb. 26.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 4 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Pangloss Vas. Ápr. 04, 2010 5:48 pm

Azóta beöntöttünk neki pár dolgot.

De visszatérve a játékhoz: örülök, hogy volt elég motivációm, hogy baszogassam addig Ashit, hogy meg legyen szervezve. A szerepjáték része jó volt, bár kicsit lúzerkedtem vezető szerepben, de igyekeztem felnőni a feladathoz... Kildar karakterével való fegyveres eddzések idején kellemesen teologizáltunk, ki-ki a maga oldaláról. Állítólag a vívóképességeim is fejlődtek, aminek külön örülök, és bár többszörösen meg lett szakítva a gonosz beszédem, de azért sikerült azt is hangzatosra és hangulatosra kiviteleznem. Igen, ripacs karakterem volt, de igyekszem hangulatos karaktereket hozni, és egyenlőre még csak így megy... majd fejlődöm én is. Eglárnak, Kildárnak és Nosfinak egymillió hála, hogy elfogyasztották velem azt a sört, és a járulékos beszélgetést, ők tudják, mi az.

Ja, és Kanix hívta fel egy apróságra a figyelmemet: Mjölnir Live. Egy viccből született az ötlet, de én már írom a sztorit...

Special Thx to Kanix szülei, akik vendégül láttak, és méginkább Marindának, akinél volt egy buli, ahol tudtam tequilázni, ami jó volt. Nameg Kanixal vudu cuccban rajkodni (imbázni). Azt hiszem, minden egyes témába (amikről egyenként órákig tudnék beszélni) leírtam a lényeget. Köszönöm, hogy itt voltatok, hogy mellettem voltatok, és soha rosszabb két napot az életünkben!!!
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 4 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Ápr. 04, 2010 6:30 pm

Nosfi írta:Ashi-ra meg HALÁL a játék fertőzés miatt...
Ejnye, azt a bizonyos, néha kényelmetlenné váló nem megnyerhető "szórakozás" megemlítését íratlan szabályok tiltják a Hülyeségek alfórumon kívül... Very Happy Very Happy
Pangloss írta:Ja, és Kanix hívta fel egy apróságra a figyelmemet: Mjölnir Live. Egy viccből született az ötlet, de én már írom a sztorit...
Igen, de szerintem a részletek tisztázása utána áruljunk el többet. Very Happy Razz
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3) - Page 4 Empty Re: Fejvadászat #13 - Túlélő Trúlarp (ápr 2-3)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.