LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offtopic 2.

+48
Mart
DreamLord
Ligeia
Bence
nalkahaj
Darien
Denegra
Felanos
Morwina
Árnybíró
Iffar
Predi
Frájd
Lupus
Zag-Zag
Gjin
SolidXerm
Ahriman
Manassé
Khaos
Derat
Mordor
Cornazil
Spectre
Magitor
Asmodus
Augur
nagash
Oldamur
Marinda
Lorin
Pangloss
Aidan
Tani
Andrew
Nirwastir
Soloviel
Keitel
Eglar
Nosfi
Kildar
Gem Kapocs
Lobster
Lecram
Damien-Maelstrom
belzee
Ashi Valkoinen
Sonir Norend
52 posters

9 / 43 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Next

Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Május 25, 2010 9:01 pm

Gondoltam rá én is hogy kikeresem ezt a képet, de látom Ashi már megtetted helyettem Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Sonir Norend Szer. Május 26, 2010 5:12 pm

beszállok én is a jókívánság osztósdiba meg akkor már jöjjön egy ide kapcsolódó idióta kép is mer az szokás:

Offtopic 2. - Page 9 Baby%20instructions
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by belzee Csüt. Május 27, 2010 7:49 pm

Köszönjük a Gratulákat és a Sonir féle használati útmutatót ki is fogom nyomtatni valami pólóra szerintem Twisted Evil a képek meg akkor fognak felkerülni ha párom hazajön és leemeli a jelenleg láthatatlan fényképezőkábelt az ismeretlen helyről...
addig info: 2800gr/49cm 2010.05.25 gemini név:Erdélyi Lora Fanni aki meglepő mód szőke hajjal és kék szemmel született Smile
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Damien-Maelstrom Vas. Május 30, 2010 1:33 pm

Fúúúúj, árja.
Egyébként őszinte gratulációim! Smile
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by belzee Szer. Jún. 02, 2010 8:34 pm

belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Magitor Vas. Jún. 06, 2010 9:03 am

ELF XD Te sem leszel már... Leó XD
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Eglar Vas. Jún. 06, 2010 10:19 am

Tényleg elf. Smile Kis tündehercegnő. ^^
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Keitel Kedd Jún. 15, 2010 10:13 pm

Magitor írta:Keitel az cqbs része ez kell és kész nincs mit vitázni vele veszélyes kezdők lehetne, leveheti a szemüveget az idióta stb. Ugyanez a fedezék mögül kidugott fegyver nem látod hova lösz. Ez már szarrágás. Ennyi erővel hozok éles fegyvert oszt meglátjuk ki mennyire realba reagálja le. Látom mennyire vagy tapasztalt főleg cqb terén. Semennyire. Annyira véletlen dolog lehet itt hogy tényleg a sorozatlövés veszélyessé válik főleg kezdők miatt is. Én már löttem ki fogat úgy cqb alatt hogy cyma glokkal 4 méterről löttem át a srác gépi szövet és nem kötött balaklaváját úgy hogy az orrrán volt mert az eszetlen beugrott és gugolt elém és nem guggolva a lábára céloztam állómagasságban kb combközépre de hirtelen a feje lett ott. 220 fps .20g minusz egy fog. éz ez még csak a finomság.
Éles fegyver? Hogy jön ez ide? Én meg látom mennyire vagy tapasztalt helyesírás terén. Ha javaslok valamit, hogy így vagy úgy jobb lenne akkor mindig hasonló hőbörgő megjegyzést kapok, hogy "jól van akkor majd jól arcon lőlek sorozattal, vagy akkor téged tényleg leütlek teljes erőből, ha neked az kell, hö!" Nem, direkt nekem és másnak se ne akarjon senki rosszat. Megmutatni, bebizonyítani, hogy milyen rossz valami, nekem nem kell, ezeket elkerülni kell, nem pedig szándékosan így "kioktatni" a másikat. Az ilyen "jól van, akkor majd lehozom/meglőlek így/éles lőfegyverrel jövök (hülye) komolytalan (ugye az?) szövegeket hagyjuk már.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Lobster Szer. Jún. 16, 2010 6:47 am

Éles fegyver? Hogy jön ez ide?
Sajnos Keitel miután TE jelentetted ki, hogy "valamennyi veszélyt azért vállalni lehet" azok után indokolt rámutatni, hogy azért mert SZERINTED vállalni lehet akkor mások ennyi erővel mondhatnák, hogy miért ne inkább simunition vagy éles fegyverrel játszunk.
A példa lényege ha nem jött volna át: a szervezők mondják meg milyen veszélyességet vállalnak, a játékosok pedig vagy elfogadják vagy nem játszanak, de nem mondják meg a tutit.
Én meg látom mennyire vagy tapasztalt helyesírás terén.
A helyesírásba belekötni meg gáz, főleg a te magyartalan mondataid után. "Nem, direkt nekem és másnak se ne akarjon senki rosszat." Csak az emberek általában (jobb helyeken) nem a stilisztikába vagy nyelvtanba kötnek itt bele, hanem a tartlomra reagálnak... És igen, elrejtettem egy helyesírási hibát az egyik mondatomban Smile
Megmutatni, bebizonyítani, hogy milyen rossz valami, nekem nem kell,
ezeket elkerülni kell, nem pedig szándékosan így "kioktatni" a másikat.
De neked be kell bizonyítani hogy rossz valami, mert rajtad kívül mindenki más felfogja magától is. Ők tudják, hogy a szabályok pontosan az általad említett ELKERÜLÉST szolgálják.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Sonir Norend Szer. Jún. 16, 2010 10:06 am

Lobster írta:A helyesírásba belekötni meg gáz
Achievement unlocked!

Offtopic 2. - Page 9 Grammar_Nazi_Logo
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Vita

Témanyitás by Keitel Szer. Jún. 16, 2010 2:23 pm

Damien-Maelstrom írta:Nos igen. Solovielt vállon lőtted... halálos találat, nem? Ajánlok egy biológiai kis könyvet. Vagy nagyot. (Ő volt a legképzettebb orvos a játéktéren, és tudott beadni magának egy superstimet, ami helyrerakta.)

Engem a bal oldalamon lőttél meg, a bordáim alatt. Ez alapesetben tényleg elég letális - az áldozat 2-3 óra alatt kivérzik hatalmas fájdalmak közepette. Ennek ellenére kaptam azonnal egy superstimet, és utána autodoccal befoltoztak.

És most rávilágítok valamire: nem az zavar, ha meghalok egy játékon. Az zavar, ha valaki durvul. És ez az, amit te nem értesz meg - de ne aggódj. Amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten... de várj, inkább nem süllyedek le a szintedre.

Ha javaslok valamit, hogy így vagy úgy jobb lenne akkor mindig hasonló hőbörgő megjegyzést kapok, hogy "jól van akkor majd jól arcon lőlek sorozattal, vagy akkor téged tényleg leütlek teljes erőből, ha neked az kell, hö!"

Te NEM javasolsz. Ezt értsd meg... amit te csinálsz az az, hogy hatalmas szellemi magasságodból leszólsz hozzánk pórnéphez, és megmondod a frankót. Méghozzá annyira ultimate tapló hozzáállással, ami még az enyémet is üti. Érthető, hogy ez sok embernél kibassza a biztosítékot, és nyílt bicskás reakciókat írnak rá. (És addig örülj, amíg ezen emberek csak így reagálnak, és nem teszik meg, amit mondanak. Van egy olyan érzésem, hogy egyszer kurvára el leszel kalapálva... van bennem elegendő önbecsülés, hogy ne süllyedjek le a te buta szintedre, amikor nem tudom elkülöníteni az in-t az out-tól, és nem győzni megyek, hanem játszani.)

De megint hiába írok neked... előbb sem fogadtad meg a tanácsom, hogy _GONDOLKOZZ!_ , hanem reagáltál. Van egy olyan érzésem, hogy most sem fogsz, hanem:
a.) személyes támadásnak veszed, és felindulásból reagálsz.
b.) kikeresed azt, ami szúrja a szemed, és ismét megmondod a frankót.

Szánalom.

Ebben van valami, de Te azért ne oktass ki taplóságból, amikor ugyan ezt csinálod. A másik, hogy van aki belátja a hibáit, én ezt azzal zártam le, hogy elkönyveltem, hogy bizonyos dolgokat csak én akarok, de a többiek (legalábbis a hozzászólók) nem, így Ők a többség. Azt írtam, hogy hagyom a felvetéseket. A Te hozzászólásaid irányomban ugyan olyan bicskanyitogatóak, magas lóról kioktatóak, ezt nem is titkolod és elismered, de ettől még nem jó. Ahogy írsz majd a végéhez hozzáteszed, hogy nem személyes támadás, ellentmondás, mert a hangvétele és a stílusa magasröptű kioktatás és sértegetés. Az nem?

Azt írod, a bordáid alatt lőttelek meg (elhiszem, Te érezted) de azt is, hogy 4-5-ször. Ez nem 2-3 óra kivérzés, hanem azonnali halál, de te szuperhős voltál, mégis sokalltad a lövések számát, a kettő üti egymást.

Szerintem ebben a játékban 4-5-ször akárhol eltalálva akárki meghal páncél nélkül, még ha vállon vagy gyomron lövik akkor is.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jún. 16, 2010 2:30 pm

Technikailag a sebzésrendszerek mindig több seből vérzenek, ezért ezen felesleges vitatkozni. A bizalmi rendszer még mindig reálisabb mint az ÉP rendszer ahol mondjuk úgyanúgy 3 kardvágásba halsz bele (valóságban elég egynek találnia) ahogyan 3 késszúrásba (átlag ember a statisztikák szerint 7-8 késszúrás után még élve eljuthat a kórházig és menthető)

Nem voltam ott, de szerintem is felesleges 3-4X rálőni közvetlen közelről egy emberre. Pláne hogy én az első lövésre fel is hördültem, tehát egyértelmű volt a találat, még ha nem is láttad. Mondjuk mi ezt ott helyben megbeszéltük, további hozzáfűzni valóm nincs.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Jún. 16, 2010 2:31 pm

Offtopic 2. - Page 9 Jokerpopcorn
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Damien-Maelstrom Szer. Jún. 16, 2010 4:03 pm

Keitel írta:Ebben van valami, de Te azért ne oktass ki taplóságból, amikor ugyan ezt csinálod. A másik, hogy van aki belátja a hibáit, én ezt azzal zártam le, hogy elkönyveltem, hogy bizonyos dolgokat csak én akarok, de a többiek (legalábbis a hozzászólók) nem, így Ők a többség. Azt írtam, hogy hagyom a felvetéseket. A Te hozzászólásaid irányomban ugyan olyan bicskanyitogatóak, magas lóról kioktatóak, ezt nem is titkolod és elismered, de ettől még nem jó. Ahogy írsz majd a végéhez hozzáteszed, hogy nem személyes támadás, ellentmondás, mert a hangvétele és a stílusa magasröptű kioktatás és sértegetés. Az nem?

Azt írod, a bordáid alatt lőttelek meg (elhiszem, Te érezted) de azt is, hogy 4-5-ször. Ez nem 2-3 óra kivérzés, hanem azonnali halál, de te szuperhős voltál, mégis sokalltad a lövések számát, a kettő üti egymást.

Szerintem ebben a játékban 4-5-ször akárhol eltalálva akárki meghal páncél nélkül, még ha vállon vagy gyomron lövik akkor is.

Szépen sorban.
1.) De, kioktatlak, mert ebben még mindig jobb vagyok. Ha valamit csinálsz, csináld jól.
2.) Nem írtam sehol, h nem személyeskedem. A biológia lexikon mellé vegyél egy magyar értelmező szótárt is. Azt mondtam, h annak fogod venni.
3.) Egy kiskaliberű pisztoly közelről nem roncsol annyit, hogy azonnali halált jelentsen, tekintve, hogy nincs is ott létfontosságú szerv. Biológia lexikon elolvasása immáron ténylegesen javasolt. Illetve, mondok még valamit: IN el is terültem, döglődtem, vért hánytam, vonyítottam. OUT nem kellett volna ennyit lőni. Érted már? Két külön dolog.
4.) Feleslegesen túlbonyolítod a mondataidat. Érvelj egyszerűen, ne körmondatokban. Így elkerülhetjük azt, hogy te úgy érezd, hogy nem értjük meg amit mondasz - mert mi megértjük, csak nem értünk egyet vele.
5.) A b.) verzió lépett életbe. Ezt sejthettem volna. Bár reménykedtem, hogy inkább személyed elleni támadásnak veszed (ami mellesleg nem volt leírva konkrétan, hogy nem az, de most leírom: nem az. Ez az elleni támadás, amit mondasz, amit képviselsz. Árnyalatnyi a különbség, de igen jelentős.)
6.) Kíváncsian várom, hogy ebből mennyit értesz meg, és mit reagálsz.
7.) Harmadszorra kérlek meg rá: _GONDOLKODJ EL AZON, AMIT ÍROK MIELŐTT VÁLASZOLSZ!_ Kérlek. Hidd el, ez többnyire használni szokott, és talán nem ilyen seggfejként válaszolnál. (Szövegértelmezési segédlet /mert érzésem szerint szükséged lesz rá az eddig tapasztaltak miatt/ : nem téged seggfejeztelek le, hanem a reakcióidat, posztjaidat...)
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Vita

Témanyitás by Keitel Szer. Jún. 16, 2010 4:47 pm

Azt írod, hogy GONDOLKODJ el, de valójában azt sugallod, hogy fogadd el, hogy ilyen tirpák módon leugatlak és hagyd annyiban. Ezt nem.

Személyeskedsz, bár azt írod, hogy nem a személyem ellen szólsz, burkolt fenyegetéseket teszel, bár azt írod, hogy nem az, még ha nem is ennek szánod ezeket, akkor is így jönnek le.

Ezt a 4-5-ször meglőttek vitát meg unom. Azt felejted el, hogy Te érzed, mármint az aktuális áldozat, hogy hol találnak el, a célzó nem fogja látni a rajtad keletkezett krátereket, mert azok valójában nincsenek szerencsére, mert ez csak egy játék. Így ha rálősz valakire sokat és az eldől, akkor feltételezheted, hogy Ő most a játékban meghalt, ilyenkor egy airsoft játékon pofátlanság utólag "mégis" túlélni, mert az áldozat visszaél azzal, hogy a támadó halottnak hiszi. Én mellkasra lövök, de nem tudok meggyőződni arról, hogy nem oda csapódik-e be a golyó, azt lett volna részedről azt etikus, ha 4-5 lövés után beadod a kulcsot.

Részemről az lett volna a helyes, ha csak kettőt lövök. Csak lehet, úgy még ennyire sem haltál volna meg.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Damien-Maelstrom Szer. Jún. 16, 2010 5:20 pm

Keitel, ez szerepjáték, nem kidobós... ezen a különbségen is gondolkozhatnál.

A többi felvetésedre meg vagy:
a.) nincs mit reagálnom;
b.) már reagáltam.

Amíg nem tudsz újat mondani, addig ne is várd, hogy vitába szálljak - mert nincs kivel.

Mellesleg életed legnagyobb zuhanása lenne, ha az egodról az iqdra ugranál.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Vita

Témanyitás by Keitel Szer. Jún. 16, 2010 5:23 pm

Ez szellemes, akkor maradjunk ennyiben.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jún. 16, 2010 8:43 pm

Keitel írta:Én mellkasra lövök, de nem tudok meggyőződni arról, hogy nem oda csapódik-e be a golyó, azt lett volna részedről azt etikus, ha 4-5 lövés után beadod a kulcsot.
Igazából érdemi különbség lett volna? Körülbelül fél óráig szerintem így is tartott amíg Sol beadta a superstimet, elvergődtek az autodocig aztán azzal Damien le lett kezelve. A töltési idő úgyszint fél óra volt (ha jól emlékszem). Így viszont nem kerültek ki a játékból, nem az emeleten ücsörögtek.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Damien-Maelstrom Csüt. Jún. 17, 2010 9:24 am

Nem Soloviel gyógyított meg, hanem Keruak, aki azonnal stabilizált superstimmel. Utána 10 perc, amíg megérkezett Soloviel, és rakott teljesen helyre autodoccal.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Spectre Hétf. Jún. 21, 2010 12:55 pm

Magitor írta:Lumina '10 fegyverek része. Kisebb hülyeség szerintem főleg a hosszúkardok hiánya, XD 1m hosszúkard XD kiemelném ott max 100c max 20 centi markolat. ha 150 centis lennék akkor okés lenne XD másfelesnek.
Beszélgettem erről anno Gáborral, kb. azt a magyarázatot adta, hogy nagyjából így tudták belőni minimálisra a baleset veszélyességet. Ezzel lehet egyetérteni vagy egyet nem érteni, de ők is tisztában vannak azért vele, hogy mekkorák a valódi fegyverek.
De a nagyon durva butaság szerintem még mindig ez:
...
Nem tudom milyen nehéz vért az ami nehezen viselhető és nehézkesen lehet benne mozogni.
...
Sajnos látszik hogy mágusból van átvéve sokminden és nem real dolgokból, pedig jó lenne. Az hogy nehezen mozgok benne az akkor következik ha elfáradtam XD. Bár ezt szeretem mindenkinek elmondani aki ezzel foglalkozik larp vagy haditorna, hogy ezek tényleg faszságok XD és igen teljesvértben ha leestéla lóról feláltál lazán, nem okozott gondot max ha beájultál vagy áttapostak rajtad de az is túlélhető benne főleg merev sisakkal.
Bármilyen meglepő, de MAGUS alapú a játék Razz
Egyébként szerintem ez az MGT-s dolog azért van benne, mert elfogadnak alternatív anyagokat is nehéz vértnek. Egész biztos lehetsz benne, hogy egy normálisan megcsinált vas nem lesz kitiltva Wink
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Kildar Hétf. Jún. 21, 2010 3:11 pm

Az (asszem) Ahriman-féle lábszárvédők frankón le lettek tiltva tavaly Ashiról.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Magitor Hétf. Jún. 21, 2010 4:49 pm

Kildar írta:Az (asszem) Ahriman-féle lábszárvédők frankón le lettek tiltva tavaly Ashiról.
Igen azért mert asszem enél monta Peter rá azt hogy veszélyes mert vág a belső része! és az veszélyes másra.
Valszeg egy általunk gyártott cucc ilyen főleg ha az nem is fantasy lett hanem konkrétan történelmi.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Spectre Hétf. Jún. 21, 2010 6:10 pm

Magitor írta:Valszeg egy általunk gyártott cucc ilyen főleg ha az nem is fantasy lett hanem konkrétan történelmi.

Khm. Azért került már ki Ádám kezei közül olyan darab, ami picit erősen súrolta az életveszélyesség határát Wink
A lábvasat nem láttam, ahhoz nem tudok hozzászólni.
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by belzee Hétf. Jún. 21, 2010 7:07 pm

mondjuk azért tavaly LL-on olyan dolgok lettek nehézvért kategóriások ami se nem nehéz se nem nehézkes, viszont olyan cuccok amik elpusztíthatatlan anyagból vannak a még futottak és jelmez kategóriába kerültek, szóval no real...

ja nekem is letiltották a gauntletemet. nem érdekelt nem ezért mentem elfért a csomagban a többi felesleges cucc között
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Spectre Hétf. Jún. 21, 2010 7:09 pm

Mondjuk ezt se vitatom, néha elég érdekes dolgok kerültek be, és érdekes okok miatt nem kerültek be cuccok Smile
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 9 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 43 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.