LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

+17
Nestor Saliven
Aemeth
Isair
Lecram
Juviel
Keitel
Ameris
Baharroth
Ashi Valkoinen
Michael
Keruak
Draug
Soloviel
Shivan
Ishar
Nedda
Kildar
21 posters

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Michael Szer. Júl. 02, 2008 5:49 am

Ishar... apró megjegyzés... nekem így se tefizeted az utikölcségemet... Polgáron ráfizettem, sopronba meg én állom... hogy is van ez? Very Happy
Én szvsz első sorban celles vagyok... És nem nagyon szólogattál fellépésekről..
a fellépések előtt mindíg csak egy héttel előre szóltál nekem legalább is.
Elesel 70000 ft-től? tudod mit ha ilyen szarrágó vagy kifizetem:D ha ezzel megtudom vásárolni a többiek szabad akaratát.... Nehogy már a nyúl vigye a vadász puskát...
Michael
Michael

Hozzászólások száma : 284
Age : 35
Tartózkodási hely : A körülményektől függ...
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Ishar Szer. Júl. 02, 2008 10:16 am

Michael írta:Ishar... apró megjegyzés... nekem így se tefizeted az utikölcségemet... Polgáron ráfizettem, sopronba meg én állom... hogy is van ez?

Polgáron adtam nektek 20000 forintot hogy kb négyen hazajussatok belőle, innentől az ilyesmi hogy elnéztétek a menetrendet, lekéstétek a buszt, esett az eső, szerintem ezek már nem az én problémáim. Sopronba pedig azért nem fizetek plusz vonatköltséget, mert külön busszal megyünk, amit drága pénzen béreltünk, és a bevétel jóval több mint fele arra megy el. Ezen kívül csak a Budapestig tartó leutazásokat fizetem, ha mindenki külön-külön lejön vonattal, az teljes anyagi csőd lenne. Visszafele te is a bérelt busszal jössz, szóval azt kifizettük.

Ilyen szempontból nem lehet fontossági sorrendet felállítani.Ezt most nem a kettős tagokra értem, csak kezdted felsőbbrendűnek beállítani a fellépést

Már négy éve felsőbbrendűnek tartom a fellépést a játékokkal, pláne a bulikkal szemben, szerintem ez elég nyilvánvaló volt eddig is. Sőt, ami azt illeti eddig ezügyben baromi nagy egyetértés volt, és nekem az utóbbi időben Güba és Nedda kivételével mind azt mondtátok, hogy fellépés > játék, sőt, te pl rendszeresen hisztiztél nekem hogy miért nincs lehetőséged többször fellépni.
Innentől kezdve vagy itt, vagy nekem szemtől szembe nem mondtál igazat, mert vagy előrébbvalónak érzed a fellépést, vagy nem. Ez kettő pedig eléggé ellentmond egymásnak.

Attól hogy Ishar kiadott egy ilyen ultimátumot, ezt még nem kell az egész falkára kiterjeszteni, hogy biztos mindenki így akarja.

Itt azért álljunk meg egy pillanatra. A vezetőség nagy része (Morf, Derszu, Tájbáj, Wicard) pillanatnyilag nem elérhető, de pl Morf esetében azt hiszem mind elhiszitek hogy egyetértene velem. Aki pedig elérhető, tehát Tlecontar és Delwen, velük ezt megbeszéltem, és kurvára egyetértenek velem, hogy ez abszolút jogos.

Ettől Dunakeszin pl ki is akadtam, mert hiába hogy szar fellépés, de attól még méltóságon alulinak tartom, hogy wow-ról beszéljenek a korhű kelták a gyerekekkel, ahelyett, hogy megpróbáltuk volna felkelteni az érdeklődésüket.

Ez gecire hiteltelen ám úgy, hogy pont Shivan csinálta ezt, aki a leginkább pampog hogy ezt ne. Valamint Luca és Tájbáj ültek egész nap a kerámiánál meg a láncingfűzésnél, ruhákról is én magyaráztam a végén mer á unalmas. Szóval ez abszolút a ti döntésetek, hogy a wowról beszélgettek, meg a fűben fekszetek, és ez nehogymár az én hibám legyen.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Juviel Szer. Júl. 02, 2008 12:12 pm

Ishar, és is a fellépést választom játék helyett ha arról van szó, és előre tudom. Ezzel csak arra akartam kilyukadni hogy mindenkinek van hobbija, és mindenkinek a sajátja a fontosabb. Valakinek a szerepjáték, valakinek a kocsma, másnak meg a szalonnasütés a barátaival. Nem állíthatod, hogy általánosságban a fellépések előrébb vannak más programoknál, mert ez lehet hogy nálad és még pár embernél így van, de a celleseknek pl a játék fontosabb, és lehet ez sértőn hangzik.

Dunakeszin meg nem terjesztettem a szamárságokat, inkább kimaradtam belőle, és hasznosabbnak tartottam pl a varrást.
Nem csak a te hibádnak tartom. Ugyanúgy hibája volt neddának, Lucának, Shivannak, Tájbájnak és neked is, és a vezér sem mutatott példát, ahogyan az osok sem.
Juviel
Juviel

Hozzászólások száma : 110
Age : 33
Tartózkodási hely : Hold túloldala
Registration date : 2008. Feb. 27.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Ishar Szer. Júl. 02, 2008 12:22 pm

Juviel írta:Ishar, és is a fellépést választom játék helyett ha arról van szó, és előre tudom. Ezzel csak arra akartam kilyukadni hogy mindenkinek van hobbija, és mindenkinek a sajátja a fontosabb. Valakinek a szerepjáték, valakinek a kocsma, másnak meg a szalonnasütés a barátaival. Nem állíthatod, hogy általánosságban a fellépések előrébb vannak más programoknál, mert ez lehet hogy nálad és még pár embernél így van, de a celleseknek pl a játék fontosabb, és lehet ez sértőn hangzik.

Nem hangzik sértőn, én csak szimplán azt mondtam, hogy akinek más a fontosabb, és a szívás részét nem vállalja, hanem csak a tényleg szórakoztató programokra akar eljönni, az ne kapja meg az előnyöket egy darabig. Ugyanez vonatkozik pl Botira, aki csak a kajánk felzabálását és a csapat égetését produkálja, évente egyszer látjuk, ugyanakkor természetesnek veszi, hogy ingyen utazik velünk Franciaországba.
Ezekért a dolgokért igenis el kell vállalni ezeket a szívás fellépéseket is. Aki az ilyesmit nem vállalja, az ettől nem lesz rosszabb ember, pusztán kevesebb kiváltságra formálhat jogot, mint aki vállalja.

Továbbra se értem mi ebben a logikátlan.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Michael Szer. Júl. 02, 2008 3:47 pm

De ha már itt tartunk a fellépés fix dolog ugye? te ezt már jóval előre tudod... Akkor miért 2héttel szólsz előtte, hol ott mi ezt már nemtudom mióta tervezgetjük... Én ezt tartom geci dolognak... Amikor kiderült, hogy mikor lesz a buli akkor miért nem közölted hogy ilyen és ilyen fellépések lesznek ezekben az idő pontokban. és akkor alapból úgy tudjuk szervezni, hogy a te egódnak is megfeleljen?
Michael
Michael

Hozzászólások száma : 284
Age : 35
Tartózkodási hely : A körülményektől függ...
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Ishar Szer. Júl. 02, 2008 4:57 pm

Ez a fellépés konkrétan most hétvége óta fix. Igen, ez a dolog ezzel jár, hogy alkalmanként 2-3 héttel előtte lesz csak biztos. Az, hogy valaki ezt csinálja nálunk, ezzel jár, időnként nem tudunk fél évre előre időpontokat, hanem aránylag gyorsan, egy hónapon belüli időpontokhoz kell igazodni.

Én pedig azt mondtam, hogy aki ezt vállalja, az kap ilyesmit, hogy pl utazási költség és kaja a fellépéseken, meg beleszólási lehetőség a Falka ügyeibe. Mert számítok ezekre az emberekre, és értékelem amit csinálnak. És innentől kezdve ha annak is megadom ezeket a pozitívumokat, aki falkás helyett celles programra megy, azokkal szemben lesz kibaszás, akik viszont dolgoznak érte.

És ha választani kell hogy Shivan vagy Delwen kerüljön hátrányba, akkor inkább Shivan. Még mindig nem értem mit nem lehet ezen megérteni, szóval én nem azt mondtam hogy AKI NEM JÖN AZ DÖGÖLJÖN MEG, hanem aki nem vállalja a dolog kényelmetlen oldalát, az a kényelmesre se tartson igényt.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Kildar Szer. Júl. 02, 2008 5:02 pm

Véleményem szerint nekünk se a LOL NEM SZÓLHATSZ BELE A FALKA ÜGYEIBE ponttal van bajunk, hanem az összes többivel.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Ishar Szer. Júl. 02, 2008 6:19 pm

Ezekről is kifejtettem már többször az álláspontom, de megteszem még egyszer.

Utazási költséget azért vonnék meg attól aki nem jön szívás fellépésre, mert ne legyen az, hogy X részt vesz mindenhol, keményen dolgozik stb, Y meg nem vallja tagnak magát, ha van bármi más szórakozási lehetősége akkor nem jön fellépni, és amikor ilyenek vannak hogy pl Franciaország, akkor X és Y ugyanolyan bánásmódban részesülnek. Vagyis ahhoz, hogy fasza helyekre eljussunk, szar helyekre is menni kell. Aki csak fasza helyre akar jönni, szarra meg nem, annak következményei vannak.

Időpontütközést pedig azért mondtam, mert ugyan rakhatom más időpontra az építkezést, de pont ez a hét olyan, hogy se előtte se utána nincs más, így nekünk messze a legkényelmesebb, sokkal kényelmesebb mint mondjuk két nappal egy polgári fellépés előtt vagy után menni. Persze mehetnénk a polgári fellépés előtt vagy után is két nappal, de ilyesmivel csak akkor töröm magam, ha kétoldalú.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Nestor Saliven Csüt. Júl. 03, 2008 2:22 am

Másik Topicban hisztiztek, hogy nem tudják merre van az Ezüstsólyom. <<Katt.
Eljutási segédlet:

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Tk_tkrt

Leszállsz az oktogonon a 4-es6osról, (megállóból) indulva a nyugati felé, járdasziget végén zebra balra, átmész. Ekkor szemben veled utca... (Aradi u.), majd egy kereszt utca (Jókai u.) Ott jobbra; van valami építkezésszerűség az út baloldalán, utána pár méterrel...bla bla bla...

Bp, 1066 Jókai u. 8.
(Google a barátod)
Nestor Saliven
Nestor Saliven

Hozzászólások száma : 104
Age : 36
Tartózkodási hely : Bp / Veszprém / A Sötét Oldalon / Lesben / Asylum At Verden / A Gépem Előtt / Far Away From Reality.
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://spaces.msn.com/nestorsaliven

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Aemeth Csüt. Júl. 03, 2008 7:25 am

Nestor: Nem nevezném hisztinek, egyszerűen ha nem tudom melyik utcába kell menni, akkor nem tudom megtalálni a helyet. Smile

Hiába kerestem úgy, hogy "Ezüstsólyom" nekem nem adott ki semmit.

Azért kösz, így már tiszta.
Aemeth
Aemeth

Hozzászólások száma : 13
Age : 40
Tartózkodási hely : Litér...Veszprém...ahol jó L.A.R.P. van :)
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Nedda Csüt. Júl. 03, 2008 2:15 pm

Ne vedd a szívedre;). Ez csak Ns egyedi stílusa.
Nedda
Nedda

Hozzászólások száma : 251
Age : 32
Tartózkodási hely : Bp Beton Berkei
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Kildar Csüt. Júl. 03, 2008 3:09 pm

Btw, akkor most a hivatalos időpont legyen 26?
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Nedda Csüt. Júl. 03, 2008 3:17 pm

Igen, nagyon gyanús. Ha a solyom szabad akkor, akkor igen. Ha meg nem "faszomfeléfrizbi" efektus és nem tudom mi lesz.
Nedda
Nedda

Hozzászólások száma : 251
Age : 32
Tartózkodási hely : Bp Beton Berkei
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Kildar Csüt. Júl. 03, 2008 3:18 pm

Nedda írta: "faszomfeléfrizbi"

Az fájhat.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Aemeth Csüt. Júl. 03, 2008 3:45 pm

Üdv!

Akkor most készüljek július 26-al? Kicsit zavaros. Mennyi az esélye, hogy elkerüljük a "faszomfeléfrizbi"-t? Smile
Aemeth
Aemeth

Hozzászólások száma : 13
Age : 40
Tartózkodási hely : Litér...Veszprém...ahol jó L.A.R.P. van :)
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Nedda Csüt. Júl. 03, 2008 5:22 pm

Elméletileg majd fel hívnak. Ez valószínüleg azt jellenti, hogy lebalagok a mai nap során és megint meg kérdezem.
Nedda
Nedda

Hozzászólások száma : 251
Age : 32
Tartózkodási hely : Bp Beton Berkei
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Keitel Csüt. Júl. 03, 2008 5:49 pm

Van egy újabb rossz előérzetem. Legalább 30 ezer forintot el kellene költeni az este alatt.

Ha ez nem lesz meg emberhiány miatt, akkor UGYE NEM a gyűjtött pénzből kerül kifizetésre a maradék?

Nem várom el, hogy a véleményem miatt most más helyet keressetek, de ennek a bulinak talán mégis inkább az olcsóságról kellene szólnia, és nem kellene egy helyet kibérelni.

Ez a kassza elől veszi el a pénzt, ami ugyan nem 30 ezerrel lenne több, mert máshol is lenne kiadás, de biztos több lenne vagy 10-12 ezer forinttal, ha nem kellene minimum ennyit fogyasztani. Ezt pazarlásnak tartom.

Főleg azért, mert szerintem nem leszünk 40-en, hanem csak 20-25-en, és így már 1200-1500 forint a kötelező minimum fogyasztás, amire még jön az 500 (ugye?) forint adakozás az 1700-2000 forint személyenként, létszámtól függően. Ilyen átlag ekkora létszámnál szerintem nem fog összejönni.

Valahogy ilyen a buli jellege: gyertek gyerekek, dobjunk össze 30 ezer forintot piára (tudom, te szendvicsre fogod költeni), aztán még ha van dobjunk össze egy kis pénzt a kasszába! Hú az anyját, kevesen vagyunk, fiúk, mindenkinek kellene még fogyasztania 500 forintot, mert nem lesz meg a minimum... És persze mindenkinél lesz még 500 forint...

Persze mindenki tudja, hogy gyakran tévedek.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Nedda Csüt. Júl. 03, 2008 5:58 pm

Mondj más helyszínt amit igyen meg kapunk.

Ez a helyszin maga az áldás, mert itt "csak" 30.000 minimum foigyasztás van. Máshol óránkénti 3000 ft, ami 10 óráért 30.000 ft. Tehát ugyan ott vagyunk, csak itt nem terembérlet címszóval megy a dolog hanem fogyasztás. Ezért pl fogyasztott áramot és hasonlókat nem számolnak fel.

Csináltam egy névsort, hogy kik jönnek és ha a kicsit is nem biztos embereket nem számolom akkor is iylen 35 fele vagyunk. Nem agódóm anyira.

Ha nem jön össze a 30.000 ft este végére akkor amnyit lehet saját zseből pótolok be, amenyi nem azt gyüjtöt pénzből kell vagy lemosogatom még nem tudom.

De jellenleg a helyzet az hogy nincs más terem lehetőség ami elég nagy lenne.
Illetve de, a Művész bázis. De arra elég sokan huzták/ huzzák a szájukat.
Így nem tudok jellenleg jobb alternatívát mondani. Mondom, ha te igen várom a címet, lehet így sem lesz helyünk.
Nedda
Nedda

Hozzászólások száma : 251
Age : 32
Tartózkodási hely : Bp Beton Berkei
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Michael Csüt. Júl. 03, 2008 6:45 pm

Keitel. Ha nem jön össze a 30.000-es fogyasztás akkor kipótolom fizuból a maradékot. Semmiképp se kéne szerintem se az össze szedett pénzt. Nem azért van...
Michael
Michael

Hozzászólások száma : 284
Age : 35
Tartózkodási hely : A körülményektől függ...
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Keitel Csüt. Júl. 03, 2008 6:51 pm

Nem erősködöm tovább.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Nedda Vas. Júl. 06, 2008 7:38 pm

Jó hírek jó hire:

Ma hívtak Ezüstsolyomból a hely szabad:D.
Vigadjatok és örvendjetek, mert Madam Nedda borderiája megnyitja -Julius 26.-án- kapuit!
Nedda
Nedda

Hozzászólások száma : 251
Age : 32
Tartózkodási hely : Bp Beton Berkei
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Shivan Vas. Júl. 06, 2008 8:11 pm

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Holy_shit_this_is_awesome
Shivan
Shivan

Hozzászólások száma : 166
Age : 32
Tartózkodási hely : I dunno lol.
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Juviel Vas. Júl. 06, 2008 9:00 pm

Na pont ilyen van a kelta pajzsomon is Very Happy


Megpróbálom becserkészni hugomat a gótbulira, de nemhiszem hogy menni fog, mert a porszemnyi kis világvégi falum fesztivált szervez. Nem vicc.
Juviel
Juviel

Hozzászólások száma : 110
Age : 33
Tartózkodási hely : Hold túloldala
Registration date : 2008. Feb. 27.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Soloviel Vas. Júl. 06, 2008 9:50 pm

Ha nem jönne össze a 30 rugó (amúgy tényleg kötelező ez? Mert múltkor Siriusban is mondták, hogy kötelező fogyasztás 10 rugó össz-vissz, és ha a felét otthagytuk, akkor már nagy szó, és a pultosok rendesek voltak továbbra is, azóta mégegy találkozót szerveztünk oda, és nem szólnak, ha nincs meg a kötelező összeg), akkor nagyon feelingesnek kell lenni, és temetőben megszervezni a dolgot, vinni bótban vásárolt sört, és 1-2 szemeteszsákot, hogy azért ne szemeteljétek szét a temetőt. Wink
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Draug Vas. Júl. 06, 2008 9:55 pm

Ugye csak viccelsz?

Draug

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk / Budapest / Kocsma
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál - Page 5 Empty Re: Madam Nedda Bordélyháza - Jótékonysági Gót/NeoKnight jelmezbál

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.