LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krulada LIVE - Általános megbeszélés

+22
Damien-Maelstrom
Lobster
Sonir Norend
Eglar
Nirwastir
Andrew
Nedda
Jason
Cebo
Juviel
Skalle
Shivan
Ashi Valkoinen
Ishar
Michael
Draug
Ogen
Lecram
Ameris
Soloviel
PG
Kildar
26 posters

7 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Andrew Szer. Szept. 10, 2008 5:27 pm

Egyik szemem sír, a másik meg nevet. Sajnállak titeket, hogy elmaradt, viszont marhára örülök, mert így részt tudok rajta venni Very Happy
Andrew
Andrew

Hozzászólások száma : 228
Age : 34
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Szer. Szept. 10, 2008 5:33 pm

PG
Ennél szebben nem is lehetett volna kifejezni azt, amit mi is érzünk Jasonnel. Sad

Kildar
A játék kész van végül is teljes mértékben, előstorykat sikerült összevetni, ennél már csak többen lehetünk szerintem, szóval pl 2 hét múlva még jó idő is van megrendezni, akkor pedig már nincs rendezvény, és ez 100%. Nekünk mindegy Jasonnel, hogy két hét múlva, vagy következő nyáron lesz, így inkább rajtatok áll, vagy bukik a dolog, döntsetek, végül is most már van rá idő dönteni. Wink Sad

Andrew
Köszi az együttérzést! Smile
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Nedda Szer. Szept. 10, 2008 6:04 pm

személy szerint midne időpontra nyitott vagyok.


És igen a külömbőző felmenőit az önkormányztanak, sokszor és hátulról is.
Nedda
Nedda

Hozzászólások száma : 251
Age : 32
Tartózkodási hely : Bp Beton Berkei
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Szer. Szept. 10, 2008 6:11 pm

Soloviel írta:
A játék kész van végül is teljes mértékben, előstorykat sikerült összevetni, ennél már csak többen lehetünk szerintem, szóval pl 2 hét múlva még jó idő is van megrendezni, akkor pedig már nincs rendezvény, és ez 100%. Nekünk mindegy Jasonnel, hogy két hét múlva, vagy következő nyáron lesz, így inkább rajtatok áll, vagy bukik a dolog, döntsetek, végül is most már van rá idő dönteni. Wink Sad

Egy, valamint két hét múlva van az a két hétvége ami nekem nem jó egész ősz folyamán. Nem larpozás, hanem családi élet. Én se szívesen élek családi életet larpozás helyett, de akkor is, faszom.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Szept. 10, 2008 6:25 pm

Három hét múlva? Az október 4.
Komáromi live úgyis október 11., Szász Prehistória pedig 25.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Juviel Szer. Szept. 10, 2008 7:05 pm

Na jó. Köszönjük szépen. Ez most nagy koppanással járt. Nekem most lett vona nagyon alkalmas. Sad
Juviel
Juviel

Hozzászólások száma : 110
Age : 33
Tartózkodási hely : Hold túloldala
Registration date : 2008. Feb. 27.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Szer. Szept. 10, 2008 7:57 pm

Ashi
Nekünk jó az október 4 is. Wink A két hetes időtartam csak tipp volt.

Juvi
Szerinted mi mit érzünk? Sad
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Szer. Szept. 10, 2008 9:35 pm

Noshát, ez felettébb szerencsétlen... és frusztráló. Kurvára frusztráló. Igazából ezen nincs kit hibáztatni, gondolom nem az volt senkinek a célja hogy kibasszon velünk, de a dolgok alakulása miatt most valószínüleg felment a vérnyomásom, melynek több oka is van:
- Felettébb gyűlölöm azt amikor bármi belerombol a hetekkel előre gondosan megtervezett programomba és ráadásul az előtte lévő néhány napban jut el hozzám ez a sajnálatos információ (természetesen nem Soloékat okolom, gondolom ők is most tudták meg)
- A larpok (egyéb programjaimmal egyetemben) feltorlódnak egy kb. 2 hetes intervallumra, ami idő alatt nagyon nehéz kiegyensúlyozottan mindent elintézni. Hogy áttérjek a konkrét problémakörre vázolom a helyzetet: ugyebár (eddigi álláspont szerint) október 3-5 Krulada live, amelyre remélhetőleg sokan el fognak menni. Rá egy héttel szervezzük a Rivergard larpot október 11-én amely csak egy napos lesz, de ismerve a larpos közösséget a várt játékosoknak úgy 80%-a szarni fog rá; egyrészt mert az egyik fele a Krulada utáni fáradtságra míg a másik fele a pénzhiányra fog hivatkozni. Másrészt mi sajnos meglehetősen újjak vagyunk larpszervezéssel kapcsolatban, sokak inkább biztosra mennek és inkább a nagy múltra visszatekintő larpokra mennek el és nem csinálnak belőle ügyet, hogy nem jönnek el a "núblarpunkra" ("majd más elmegy helyettem" - tipikus gondolkodásmód, kár, hogy másnak is ez lesz az álláspontja). A larpunkat sajnos már nekünk is túl késő tologatni, ugyanis Marcell kollégám az előző órákban adta fel a kérvényt az Igmándi erődnek, szólva hogyha csak ketten fogunk ott fakardozni akkor is meg kell szerveznünk (azért talán ennyire nem lesz súlyos helyzet, nade akkoris). A helyzetet még súlyosbítja, hogy utána nem sokkal lesz ugyebár Ashiék Brit-Szász larpja, amire megint sok embert várnak, úgyhogy véleményem szerint ha egy mezei élőszerepjátékosnak döntenie kéne 3 larp közül hogy melyik 2-re megy, akkor a Soloviel-Skalle-Ashi választási lehetőségek közül szerintem az eredmény számomra nem lenne kedvező. Továbbá október vége felé a hideg az számomra egy visszatartó elem de ez már más tészta.

Mindenesetre kössz hogy végigolvastál és ha valaki szerint ez egy önsajnálgató hozzászólás akkor ki kell hogy ábrándítsam...
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Szer. Szept. 10, 2008 9:39 pm

Én már dolgozok a mindháromra eljutás megoldásán.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Szer. Szept. 10, 2008 9:52 pm

Kildar írta:Én már dolgozok a mindháromra eljutás megoldásán.

megköszönöm
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ishar Szer. Szept. 10, 2008 9:54 pm

Októberi időpontokkal érdemes vigyzáni, pláne ennyivel, majdenm teljesen kizárt hogy mindhárom hétvége megfelelő legyen időjárásilag. Valamelyikőtök minimum hideget, rosszabb esetben kiadós esőt fog kapni, és csak a szerencsén múlik hogy melyikőtök.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Szer. Szept. 10, 2008 10:00 pm

na igen, egyet tudok érteni Isharral

ami részemről úgy jó lenne, ha valahogy Kruladát le lehetne zavarni még szeptemberben...
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Szept. 11, 2008 8:19 am

A témát folytatom a Csevegő nevű intézményben. (Komáromi Live + októberi idő + stb.)
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Juviel Csüt. Szept. 11, 2008 11:09 am

Legyen szeptemberben ha megoldható. Október nagyon sűrű, hidegebb és messze van.
Juviel
Juviel

Hozzászólások száma : 110
Age : 33
Tartózkodási hely : Hold túloldala
Registration date : 2008. Feb. 27.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Csüt. Szept. 11, 2008 3:47 pm

Október eleje már ideális lenne, hétvégék nekem se túl jók, stúdiózunk, amikor meg nem, akkor próbálunk, vagy az asszonnyal vagyok.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Szept. 11, 2008 4:02 pm

PG írta:vagy az asszonnyal vagyok.

Ez lenne az akadály? Már megbocsáss, de kicsit röhejes...
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ishar Csüt. Szept. 11, 2008 5:43 pm

Ja hát tényleg kurva égő ha az ember a nőjével van ahelyett hogy geekekkel fakardozna az erdőben.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Csüt. Szept. 11, 2008 5:46 pm

Csak akkor égő, ha nem tudja elhozni a nőjét játékra és emiatt ő maga sem jön el Wink
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Sonir Norend Csüt. Szept. 11, 2008 6:25 pm

Ishar: az az égő, hogy geeknek nem geek nője van Smile
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Csüt. Szept. 11, 2008 7:12 pm

Nos Skalle ez nem volt önsajnáló, csak a puszta tények, meg tudom érteni az aggodalmad. Wink

Amúgy pedig szerintem Krulada kapja az esőt, ha még idén szervezzük meg, mert eddig mindig Krulada kapta az esőt, és ez szerintem nem fog változni, mert az égiek is hagyományőrzők. Smile
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Szept. 11, 2008 7:31 pm

Ishar:

Azért égő, mert a nőjével szerintem gyakrabban lehet, mint Kruladán. Amúgy meg hozza a nőjét is, más topikokban oly lelkes volt Kruladát illetően... ezért röhej.

Én is mondhattam volna, hogy nem megyek Cellre, mert Annával vagyok.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Csüt. Szept. 11, 2008 8:15 pm

Mindenkinek van egy bizonyos fontossági sorrendje, lehet, hogy adott esetben nekem fontosabb az. De amúgy valószínűleg ő is jön Kruladára, és ez csak harmadlagos, mellékes dolog volt, a lényeg a zenekarral kapcsolatos dolgok. Igazából ez úgy is értendő, hogy valamikor vele is kell lenni, kettesben is.

Amúgy szerintem ha a barátnőmet fél évente látnám, és azt mondaná akkor hogy nem akar elmenni ilyesmire, akkor szerintem nagyon valószínű, hogy én sem mennék el.

EDIT: faszom, ezeket az offokat rakja át valaki offtopikba.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Pént. Szept. 12, 2008 9:31 am

SZVSZ kéne 2 lehetséges időpontot kiállítani a Kruladáról, egyik mondjuk egy szeptemberi dátum legyen a másik meeg akkor október 4 körül és akkor szavazásra bocsájtani...
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Szomb. Szept. 13, 2008 9:36 pm

látom pezseg az élet...
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Feb. 05, 2009 4:16 pm

Kruladát illetően van most előrelépés?

Karaktereket lehet-e küldeni Solonak, illetve lesz-e a játék áprilisban?

Mivel mindjárt itt a tavasz és a LARP szezon, érdemes lenne minden reménybeli játékosnak elintéznie otthon, hogy bizonyos hétvégéken nem lesz otthon. Smile
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.