LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krulada LIVE - Általános megbeszélés

+22
Damien-Maelstrom
Lobster
Sonir Norend
Eglar
Nirwastir
Andrew
Nedda
Jason
Cebo
Juviel
Skalle
Shivan
Ashi Valkoinen
Ishar
Michael
Draug
Ogen
Lecram
Ameris
Soloviel
PG
Kildar
26 posters

8 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Juviel Hétf. Feb. 09, 2009 2:49 pm

Próbáljuk meg kikerülni az érettségi szezont.
Juviel
Juviel

Hozzászólások száma : 110
Age : 33
Tartózkodási hely : Hold túloldala
Registration date : 2008. Feb. 27.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Hétf. Feb. 09, 2009 3:07 pm

Áprilisban még nem érettségizel. Razz
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Kedd Feb. 24, 2009 8:09 pm

Mivel a játék kitűzött időpontjáig hat hét és három nap van hátra, érdeklődnék a játék szervezőitől, hogy akkor most végülis mi lesz.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Márc. 10, 2009 5:05 am

Rövid válasz: Játék.
Hosszabb válasz: Amit 2008 nyarán, majd később szeptemberében akartunk létrehozni, az lesz. Más egyéb kérdésre a válasz, hogy igen, lehet küldeni karaktert, eddig is lehetett volna. Wink

Továbbá marad a pilisborosjenői helyszín, mert a közeljövőben nem rendeznek ott mulatságokat, a legközelebbi Májusra van téve ugyanis.

Más részről pedig úgy terveztük, hogy tavasszal és ősszel is lesz 1-1 játék (hisz nem egy túlméretezett Larpról van szó), lévén eddigi tapasztalatok alapján nyáron senki sem ér rá.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Márc. 15, 2009 1:41 pm

Kérdés:

Ha rakok egy kisebb tüzet, aminek azért jól látható fényköre van, akkor jól gondolom, hogy emellett lidércek nem nagyon támadhatnak meg engem?
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Vas. Márc. 15, 2009 6:16 pm

Jól gondolod, de én nem bíznék abban, hogy ha mindig a tűz körül maradsz, akkor nem történik bajod! Wink
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Márc. 15, 2009 6:49 pm

Vannak más teremtmények is, természetesen, de azért alapvetően nem akarom vásárra vinni a bőröm. Bár szerintem amikor én kint kolbászolok a jól bevált rejtőzős taktikámmal, akkor másoknak is lesz félnivalójuk. Imádok éjszaka játszani. Very Happy

Amúgy a küldött karakterem oké? PM-ben küldtem el.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Márc. 16, 2009 12:27 pm

Csak nehogy összefuss velem Very Happy
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Hétf. Márc. 16, 2009 1:51 pm

Ashi
Ezzel csak egyet tudok érezni, én is imádok éjjel játszani, ezért is van a Krulada többnyire éjjel, kicsit tönkrevágja az ember életében a nappali ébrenlét, éjjeli alvás rendjét, de egy nap nem a világ. Wink

Kicsit tömör a karakter előstory, s nagyon nem látok benne célokat, de valszeg ez a zsoldosszerű leírásból következik, végülis nincs lehetetlen, a számtalan szál miatt többön is elindulhat egy ilyen karakter. Smile

Damien
Igen, többek közt rád gondoltam, hogy biztos lesznek ezzel kapcsolatban elmebeteg ötleteid, hogy a tűz fényétől való félelmed valahogy áthidald. Wink
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by nagash Kedd Márc. 17, 2009 7:26 pm

vááá, utálom a pirosat... akkor asszem le lett lőve a poén... úgy meg nem az igazi..Smile


A hozzászólást nagash összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 23, 2009 7:19 pm-kor.
nagash
nagash

Hozzászólások száma : 147
Tartózkodási hely : mental institution
Registration date : 2008. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Kedd Márc. 17, 2009 8:25 pm

Emlékeim szerint neked volt egy jövedelmező állásod jómunkás"ember"ként a Bárónál Razz

ps.: A Báró kereskedelmi céhe ismét felvételt hirdet, tekintve hogy úgy tűnik jópár alkalmazottunk nem tud részt venni.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Eglar Kedd Márc. 17, 2009 8:32 pm

ja, jelenleg csak egy, azaz egy darab "humán ügyintézője" van Smile
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Kedd Márc. 17, 2009 9:41 pm

Nagash, nem véletlenül írtam PM-ben. Azért mert ez pl pont kurvára titok volt. (De ezt is leírtam ott.) Így már viszont kb. lényegtelen. Meg azt hiszem neked kéne eldöntened.

Aki meg tudja, lehetőleg mielőbb editálja Nagash posztját, köszi.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Márc. 17, 2009 9:45 pm

Srácok, ez jó vicc volt. (Amúgy én is olvastam edit előtt.)
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Kedd Márc. 24, 2009 10:47 pm

Soloviel, kérlek készíts valami táblázatot induló vonatokról-buszokról a játékra, mert nekem (és szerintem még egy jó pár embernek) fogalma sincs hogy hova és mivel kell menni.

Spoiler:

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Szer. Márc. 25, 2009 9:43 am

Soloviel, első nap ti kb. mikortól lesztek kint a terepen?
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Márc. 25, 2009 11:25 am

Amúgy igen, egy lejutás térképpel és tömegközlekedési járatokkal jó lenne, mert én sem tudom nagyon, hogyan lehet Pilisborosjenőre lejutni.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Szer. Márc. 25, 2009 11:25 pm

Mi kb. olyan 4-től ott leszünk biztosan, felépítjük a kocsmát, a szentélyt, és remélhetőleg terepbejárás után fel lesz téve egy alaprajz is Mezsgyéről, hogy mindenki jobban el tudja képzelni a helyet, illetve beleélje magát a romváros feelingjébe, vagy akár tervezgessen magának búvóhelyet.

Gübe múltkor talált egy jó kis helyet egyik bokorban, kicsit szúrta, de annyira nem, hogy ne aludjon be, hisz nem nagyon mászkált arra senki. Very Happy

Első nap/Lejutás
Busszal a legjobb, lehetne vonattal is, de az lent áll meg a 10-es út mellett, és onnan mire gyalog felcipeli magát és a cuccait az ember, addigra vasárnap este lesz.

A Budapesten a 3-as, avagy kék metróval az Árpád hídig kell menni, ott pedig megkeresni a VOLÁN buszállomást. A buszállomáson pedig azt a kocsiállást, ahonnan a Pilisborosjenőre induló buszok mennek. Érdemes rákérdezni a sofőrnél, hogy az autóbuszfordulóig megy, vagy a téglagyárig, mert utóbbival teljesen máshova jut az ember. Ha a busz az autóbuszfordulóig megy, akkor az az elfogadható útirány. A jegyet lehet pénztárnál is kérni a VOLÁN buszállomás épületében, de gyorsabb megoldás, ha az épület körül található jegyautomatákkal választja ki magának az ember a célállomást.

Amint megérkeztek az autóbuszfordulóhoz, avagy Pilisborosjenőn a végállomásra, találni fogtok egy emelkedőt, mely egy játszótérre visz. Akár a helyiektől is meg lehet kérdezni. 2009. 04. 10. Pénteken 4 órától óránként lesz találkozó a játszótéren, ahonnan elsétálunk a játék helyszínére az Egri várhoz, ahol rögtön le is lehet pakolni a cuccokat.

A játékot legkésőbb este 8 órakor el szeretnénk kezdeni, tehát előtte fél órával már érdemes beöltözni, akkor lesz egy kis fejtágítás, mert bár remélem, hogy mindenki elolvassa a játékszabályokat, de azért sosem lehet tudni. Mindenesetre mindenki külön fog kapni IN-es tudnivalókat, mely személyreszóló lesz, ezért is lényeges az előstory.

Aki később tudna csak jönni, az kérem előre jelezze, mert akkor úgy megyek ki érte a játszótérre!

Buszmenetrend
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 11:55 12:25
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 12:35 13:05
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 13:15 13:45
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 13:55 14:25
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 14:25 14:55
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 14:55 15:25
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 15:25 15:55
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 15:55 16:25
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 16:25 16:55
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 16:55 17:25
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 17:25 17:55
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 17:55 18:25
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 18:25 18:55
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 18:55 19:25
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 19:35 20:05
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 20:15 20:40
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 20:55 21:20
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 21:55 22:20
Budapest, Árpád híd autóbusz állomás Pilisborosjenő, autóbuszforduló 23:00 23:25
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Pént. Márc. 27, 2009 1:38 pm

Sürgős: aki tudna nekem hozni a játékra olyan festéket, amilyen Neddának volt Cellen, tehát ilyen őszhajas dolog, akkor azt kifizetném és megköszönném. (Kellékek is szükségesek lennének.)

Azt hiszem, Andrew-val beszéltem meg, de ha más hoz, az se gond, csak szóljatok légyszi, akinek van lehetősége ilyet hozni. Köszönöm.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Eglar Pént. Ápr. 17, 2009 11:51 am

Halihó. Zuhog az eső. Nem kicsit. Nagash most szólt nekem, h Solo írt neki SMS-t, h halasztás holnapra. Akkor ezt tekinthetem hivatalos szervezői álláspontnak?
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Pént. Ápr. 17, 2009 12:19 pm

Nem, megcsináljuk ma, eldöntöttük, csak a szombati napot nem tartjuk meg, hanem besűrítjük a péntek éjjeli játékba, ennyi végülis.

Alapvetően igen, az eső miatt gondoltuk, hogy áttesszük az egészet holnapra, de többen azt mondták, hogy nekik a mai nap jobb, azt akkor marad a mai napon inkább.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szomb. Ápr. 18, 2009 5:02 pm

Na, ez elég érdekesre sikeredett, dobom is az élménybeszámolót meg a véleményemet a játékot illetően.

Először is kurva anyját annak az esőnek, ami kikísért minket a terepre. Sikerült minden fát és homokos részt tökéletesen nedvessé tennie, előbbinek a tűzgyújtásnál, utóbbinak a ruhák majdani kimosásánál volt/lesz szerepe. A terep maga egyébként tetszett, csak mivel nemzeti park területén van, ezért elég para volt az éjszakai autókázó emberek megjelenése. Ráadásul az ilyen helyeket az erdészek meg mezőőrök rendesen karban is tartják, hulladékfára az esély elég kicsi. A várrom király, pár helyen azért meglehetett volna halni ott, szóval legközelebb a nagyon futkározós-gyakós részeket kihagynám, én magam nem fakardoztam, de a többieket hallottam, és fenntartom, hogy kész életveszély volt. A terephez passzol az intrikázós, másik háta mögött tervezős játék, viszont PG-ék azért erősen átestek a ló túloldalára ezügyben, a mindenféle OUT hatásegyeztetés szerintem nem kicsit baszta el a feelinget, főleg akkor, amikor már mind Solo, mind PG, mind Jason mást mondtak egy ital hatását illetően. Javaslom valamiféle üres hatáskártya bevezetését, amin van valami szervezői hitelesítés (nyomtatott lógó pl.), és ha ennyire varázsitalgyárthatnék jön az emberekre, akkor hajrá.

Na, akkor ennyit a faszombele dolgokról, jönnek a jók... of course, sikerült azt a vallást beválasztanom, amit senki más nem vall a játékon (ja, Sonirék de, de őket meg nem láttam), így szentélyépítés, a Tűz meggyújtása meg hasonlók mind rám hárultak. Egy hívet sikerült is szerezni, majdnem belehaltam, hogy megvédjem az életét a vámpírvadásztól, aztán közösen valahogy rendbehoztuk a szentélynek kinevezett részt. Közben ment a szarkavarás a Báró háta mögött, bár az ő kivonása a játékból egy eléggé deus ex machina jelleggel jött átok volt, amire az n+1-dik ellenszer sem volt jó, of course, valamiért én is beszoptam ezt az átkot (állandó émelygés és gyengeség, fokozatos romlással), amit szerintem sikerült elég hitelesen is előadnom. Amikor még tudtam járni, párszor bevittek az alkimisták meggyógyítani, persze, nem sikerült nekik, aztán a játéktéren már csak a Báró citadelláján fordultam elő, először csak mozgásképtelenül, aztán már IN ájultan. Aztán lett ellenszer, sikerült meggyújtani a HITELES tisztítótüzet, ez szép zöld lánggal égett, hiába, Krulada világán még a fák sem égnek el normálisan. Amúgy a tűzgyújtásnál (ami elég nagy bravúr volt gyújtófolyadék híján) az volt a cél, hogy a herceget tűzrevessük, ha már a végzet úgyis körbelengi, de amíg sikerült meggyújtani a tüzet, addig az emberek OUT rájöttek, hogy a tűz jó, Eglarék elmentek kvesztelni, és mire akármi lett volna, már két teljesen másik párt állt ott és várta a megegyezést. A zsoldosnak nagy volt az arca, ráadásul az alkimisták oldalára állt, nekem mindkét oldal ígérte, hogy így szentély, úgy hatalom, de elvben végig hűséges voltam azokhoz, akik a néhai Bárót szolgálták, így aztán rövidre zártam a vitát, a zsoldost megöltem, Nagasht megpróbálták feldarabolni vacsorára, az alkimisták meg elhúztak a francba, szóval számunkra happyend. Very Happy

A jelmezek tetszettek, messze verte egy átlag LARP színvonalát, magam részéről annyit, hogy sikerült olyan ruhát összedobnom, amiben ha eldőltem valahol, volt olyan meleg (kivéve hajnalban), hogy nyugodtan el is alhassak benne. Very Happy A sztoriban kavarás volt bőven, ez amúgy nem baj, de a technikai részleteken lehetne még csiszolni.

Köszönet a szervezőknek, sajnálom, hogy csak egy éjszaka volt, bár utólag meggondolva örülök is neki valahol, elég jó OUT okom volt cefetül érezni magam, hangulatoldáson meg dolgoztam játék után.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Szomb. Ápr. 18, 2009 5:11 pm

Terveztem egy hosszabb élménybeszámolót és összefoglalót, de túl fáradt vagyok hozzá. Elég annyi hogy jóvót.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Jason Szomb. Ápr. 18, 2009 6:50 pm

Köszi a részvételt! Később én is összedobok v.mi beszámolót Twisted Evil !
Jason
Jason

Hozzászólások száma : 21
Age : 37
Tartózkodási hely : Pilisvörösvár
Registration date : 2008. Jul. 28.

http://zenemagazin.com

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Szomb. Ápr. 18, 2009 7:45 pm

Először is, mindenkinek köszönöm a részvételt és a játékot, a kezdeti idegességem feltehetőleg csak az eső szülte, de ez a játék kezdetekor el is szállt azon nyomban, ezt a társaság számlájára írom!

Aki nem jött el, sajnálhatja, és aki nem tudott eljönni egyéb bokros teendők miatt, azoknak pedig kívánom, hogy legközelebb nézzenek el egy ilyen játékra, ha már nem csak én mondom, hogy hangulatos.

Azt sajnálom leginkább, hogy nem volt fényképezőgép nálam, pedig akkor végigfotóztam volna a játékteret, mert valóban iszonyatosan jó jelmezeket láthattam a játéktéren, lehet az is közrejátszik, hogy egy darkos feelinget könnyebb megvalósítani, mint egy elfet fülekkel, vagy egy nagydarab orkot, amihez már a külföldieknek maszk is kell.

Az n+1 ellenszerhez annyit fűznék hozzá, hogy volt egy gyógynövénylista, ami PG laborjában volt, ebből annyit kellett a szövegek alapján kisilabizálni, hogy melyik közülük a fokhagyma, melyik lenne jó erre a betegségre, a fokhagyma pedig a kocsmában volt egy jól látható helyen, még elemlámpával is rávilágítottak, meg is fogdosták sokan, tehát alapvetően egy egyszerű betegség volt csak, ami szimpla IN-es okok miatt nem lett egykönnyen meggyógyítva, mert össze kell szedni a hozzávalókat.

A Herceg karaktere eredetileg úgy volt kitalálva, hogy a vakszerencse mindig megmenti őt attól, hogy valami úgy történjen, hogy az neki rossz, mindezt úgy terveztük el, hogy ő a Végzet nevű Hatalmas, tehát önnön powerja segít rajta. A legszebb az egészben, hogy egyszer nem kellett ezt a powert használni.

Mégpedig azt nem kellett használni, mert példának okáért:
1. PG babrált valamit az agyammal, hogy eláruljam neki, hogy ki rabolta ki a laborját. Már épp elmondtam volna neki, amikor Damien leütötte.
2. A betegséghez szükséges gyógynövénylistát is felolvastam volna, amihez alapvetően csak egy lámpa kellett volna, nem volt az a latin címeken kívül más nyelven írva, de jött Thrall és elvágta a torkom.
3. Cseréljünk testet a Báróval, oké belementem, mert miért is ne, erre kiderült, hogy nem csak a Báró, de a pap is ivott belőle, így ők cseréltek testet.

Tehát összegezve tényleg a vakszerencse segített a Hercegnek, szeretem az ilyen valós deus ex machinákat, mint pl Cell 3-on a koronaékszerek nálam voltak, és ültem a fűben egy jól látható helyen minden Jelentéktelenség varázslat nélkül, és nem vett észre senki.

Ashi Valkoinen írta:Javaslom valamiféle üres hatáskártya bevezetését, amin van valami szervezői hitelesítés (nyomtatott lógó pl.), és ha ennyire varázsitalgyárthatnék jön az emberekre, akkor hajrá.
Ezt viszont jó ötletnek tartom, és aláírom, hogy gondolhattunk volna erre.

Alapvetően ez az immortálkodás nekem is betett, mert mindkét oldal a másikat szídta immortálkodás vádjával, és mivel nem voltam ott a történés időpontjában, így nem tudtam a későbbieket megelőzni, még akkor sem, amikor szóltam, hogy szabályszerű játék legyen. Ezen is segíteni kell valahogy azt hiszem.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.